Norsk Orientering

Startliste for Night Hawk Relay

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Relay
Arrangørorganisasjoner: Lillomarka OL / Natthauken IL / Tyrving IL
Dato: lørdag 10 august 2019 - søndag 11 august 2019

Girls 2+2

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
313Fet OL-121.30
313Ragnhild Mathea Helmersen
313
3134003869Ragnhild Mathea Helmersen
3133886488Julie Berntzen
301Nydalens SK-1
301
301
301Eira Skaarer Wiklund
301Inga Skaarer Wiklund
302Oppsal Orientering-1
302
302
302Ane Hustvedt
302Ingeborg Roll Mosland
303Lardal OL-1
303
303
303Eline Schjerven
303Kristin Melby Jacobsen
304Heming Orientering-1
304
304
3044003638Ida Marie Flågen
3043780467Ella Berstad
305OL Tønsberg og omegn-1
305
3057169
305Maria Grovan
305Mathea Gløersen
306Konnerud IL-1
306
306
3063803616Hanna Spangberg
3064016861Johanne Storhaug
307Kolbotn og Skimt OL-1
307
307
3074040614Alva Marika Niklasson
3073639010Birgit Dorthea Kleppa Madslien (Lillehammer OK)
308Nydalens SK-2
308
308
308Mari Aarseth
308Marie Saugestad
309Lillomarka OL-1
309
309
309Netta Bar-Nathan
309Emilie Pedersen Vold
310Fossum IF-1
310
310
310Signe Holo
310Kathinka Zahl Hagen
311Fredrikstad SK-1
3117158
311
311Signe Strand Gulbrandsen
311Emma Sofie Steinsland
312Oppsal Orientering-2
312
312
312Katrine Bjordal Veggan
312Ingrid Johansen-Barli
314Fossum IF-2
314
314
314Elise Thorseng
314Gunde Tumelionis
315Tyrving IL-2
315
315
315
315
316Nydalens SK-3
316
316
316Hanne Wærp Hauge
316Elise Wærp Hauge
317Asker Skiklubb-1
3173781853
317
317Astrid Ytterbø
317Ragnhild Øfsthus Gravir
318Asker Skiklubb-2
3183979325
318
318Maren Aure Skogedal
318Sara Martini
319OL Tønsberg og omegn-2
3197116
3197173
319Mari Loftesnes Kaupang
319Lerke Hjelseth
320Fredrikstad SK-2
3207163
3207160
320Jenny Danevad
320Marte Hox Brynildsen
321Porsgrunn OL-1
321
321
321Anine Kjørholt Lie
321Une Holtermann
322Botne SK-1
322
322
322Ingrid Mobråthen
322Gjendine Gjelstad Rebård (Sandefjord OK)
323Vang OL-1
323
323
3233658101Emma Dåsnes
3233802204Anne Frøisland
324Oppsal Orientering-3
324
324
324Mari Kalleson
324Sofie Solheim Undeberget
325Nydalens SK-4
325
325
325Marie Scheele
325Maja Mo Hjelseth
326Kongsberg OL-1
326
326
326Ingvild Gustafsson
326Synne Sandven (Notodden OL)

Annonser

IOF Eventor