Norsk Orientering

Startliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Kvernbit IL
Dato: mandag 29 april 2019

H17- Lang

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Andre CorneliussenEikanger IL18.44.30
Sverre JohansenIL Alvidra18.59.51

H50- Lang

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Atle AustrheimKvernbit IL17.56.00
Ingvald GjesdalLindås18.21.27
Sigfred JohansenIL Alvidra18.47.01

D50- Lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Linda KlanderudÅrstad IL18.41.20

H17- Minilang

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Svein FretteIL Alvidra18.32.47
Magnus KyrkjebøTIF Viking18.50.49
Per Ove OppedalHordvik19.16.16

H50- Minilang

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
John JørgenvikLindås18.04.45
Robert MjøsManger18.07.22
Harald KrugerIL Alvidra18.20.24
Mikal KrossøyAustrheim18.35.47
Kjartan MedaasIL Alvidra18.36.44

H13-16 Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Simon FretteIL Alvidra18.32.53

H17- Mellom

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Geitanger CatoKvernbit IL19.02.03
Thomas CorneliussenKvernbit IL19.16.10

H50- Mellom

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hogne AskelandRadøy18.33.16
Ottar HaugenIL Gular18.41.43

H13-16 Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håvard Langeland JohansenIL Alvidra19.13.28

H-10 Mellom

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Joar BratlidRond18.24.38
Peter GeitangerKvernbit IL19.02.01

D17- Mellom

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingvild CorneliussenKvernbit IL18.23.55
Hilde Langeland JohansenIL Alvidra19.13.32
Silje CorneliussenKvernbit IL19.16.13

D-10 Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sofie GeitangerKvernbit IL19.02.05

H17- Kort

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Geitanger CatoKvernbit IL18.32.07

H50- Kort

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ole KjekaIL Alvidra19.24.28

H11-12 Kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Benjamin EvjenKvernbit IL18.17.27
Sivert EidsnesKvernbit IL18.40.05
Otto Johan OppedalHordvik19.13.43

H-10 Kort

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Brage Berg HaugenHordvik18.13.03
Samuel EvjenKvernbit IL18.17.15
Geitanger PeterKvernbit IL18.31.46
Trym CorneliussenEikanger IL18.39.34
Truls HoplandHordvik18.40.15
Olav Berg LeirenHordvik18.54.10
Viljar Berg LeirenHordvik18.57.10

D17- Kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kristine GeitangerKvernbit IL18.31.53
Turid StusdalEikanger IL18.39.43
Marianne BergHordvik18.58.42

D50- Kort

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hildegunn HoveKvernbit IL19.24.03
Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra19.24.27

D-10 Kort

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sanna BratlidRond18.23.29
Elise BrattlidRond18.23.40
Maja BrattlidRond18.23.51
Geitanger SofieKvernbit IL18.31.57
Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL18.39.42

Annonser

IOF Eventor