Norsk Orientering

Startliste for Heidalsdilten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Heidalsdilten
Arrangørorganisasjoner: Tormod Skilag / Viul Orienteringsklubb
Dato: fredag 12 juli 2019

5.5 km M

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80808Einar Lund Verdal Ok16.55.07
509357Peter EricsonÅmåls OK17.00.17
210600Axel AaldeNydalens SK17.11.10
507075Fredrik PerssonWing OK17.16.18
227791Iver Gjedrem LundVerdal OK17.16.54
203230Vegard LineNydalens SK17.18.03
194878Henrik OttesenFredrikstad SK17.25.17
182058Gunnar VeastadLillehammer OK17.27.38
212553Sondre OttesenFredrikstad SK17.28.00
502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb17.30.24
222088Svein ThorsbergGrue IL 17.33.14
207674Onno VerberneOL Toten-Troll17.43.22
181953Pål SkogedalAsker Skiklubb17.44.17
227621Niklas StolpeEidskog OL17.47.11
203480Anders SchølbergTormod Skilag17.49.19
211413Tom Eirik EikangerIL Gular17.56.27
236501Jan SteinegerIL Gneist17.59.48
506792Per Ole DahlsrudNydalens SK18.00.55
505669Håvard LucasenFredrikstad SK18.08.36

5.5 km K

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223622Lea -Rebekka TonjerNydalens SK17.18.24
215031Ingrid RavnanOL Toten-Troll17.26.28
182063Anne LofthusLillehammer OK17.43.43

3.9 km M

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221022Morten JohansenOK Moss17.13.23
509356Christer EricsonÅmåls OK17.14.35
64314Mart BroerenArgus NED17.15.49
216677Bjørn Idar SætranIF Trauma17.16.19
229460Per AasenTormod Skilag17.19.36
504293Roar SigurdsenRingnes BIL17.21.31
180940Eskil BrændenLillomarka OL17.23.07
225310Dagfinn StenvikByåsen Il17.30.19
507609Stein Arne NegårdVang OL17.31.26
197853Terje LarsenHalden SK17.43.14
234046Thomas ErikssonUmeå OK17.43.19
508149Jon Birger SkansenRudsbygd Il17.47.12
191361Tormod PrestrudRudsbygd IL17.49.26
197044Egil KarlsenAskøy OL17.50.32
206429Terje GudbrandsenHamar OK17.56.36
216647Johan SwärdHadeland OL18.03.29

3.9 km K

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224261Helena AxelssonNydalens SK17.08.10
509358Maria Ericson Åmåls OK17.10.38
197716Elisabeth Meum JohansenOK Moss17.13.20
234018Marit AxelssonVästvärmland Ok17.23.26
501150Ane StorødegårdHeidal IL17.23.54
222531Unn Mette KloppbakkenSnertingdal IF Orientering17.33.50
197152Britt KarlsenAskøy Ol17.47.42

2.7 km M

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184426John Ivar KjellevoldModum OL17.15.08
92332Erik HaugenRingsaker OK17.18.36
203481Willy StorødegårdHeidal IL17.23.21
507395Egil SletnerTormod Skilag17.31.52
245651Balder Hasvik LarsenHalden SK17.34.05
206901Terje MalmHamar OK17.35.53
201818Knut FjæstadHamar OK17.38.11
211805Lauritz Palmstrøm-StolpeGrue IL 17.46.56
181702Kjetil JacobsenHamar OK18.03.00

2.7 km K

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188197Solveig AasenTormod Skilag16.50.09
88960Laila GårdhammerFossekallen Il16.50.54
211452Annabell Aunmo KjellevoldModum OL17.10.09
223849Hedda Kind KjellevoldModum OL17.14.08
229753Ruth Malin DahlGrue IL 17.16.59
234025Maria Erikson Umeå OK17.24.54
203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb17.25.50
187182Guro BrændenLillomarka OL17.27.11
507197Anne-Lise SletnerTormod Skilag17.29.10
197978Birgitte BekkelundRøyken OL17.31.18
211310Randi Aas FjæstadHamar OK17.32.25
235840Eli StenvikByåsen Il17.32.53
203479Anna SwärdHadeland OL17.40.35
233732Kristin SwärdHadeland OL17.45.38

1.0 km Rekrutt

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212301Sindre DalGrue IL 17.17.35
233768Sverre EllingsbøHeidal IL17.28.48
234218Pål EllingsbøHeidal IL17.28.53
203504Siver EllingsbøHeidal IL17.28.58
233721Mari BjørnsgardHeidal IL17.29.03
203503Maxim OniscoRussland18.02.34
203482Sofia OniscoRussland18.02.42

Annonser

IOF Eventor