Norsk Orientering

Startliste for Fjellgeita

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjellgeita
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 29 september 2019

Fjellkillingen nybegynner

1 840 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Sigurd FauskeVelledalen IL00.00
17Linus Foss-DahlbergEmblem IL00.00
4Oline Ramstad BjørsholEmblem IL13.00
12Johan FauskeVelledalen IL13.00
14Sofie FauskeVelledalen IL13.00
16Iver Foss-DahlbergEmblem IL13.00
19Margaret GjerdahlEmblem IL13.00
24Sunniva Marie Wiik HareideEmblem IL13.00
30Milian Helland NessEmblem IL13.00
32Magnus Øye HjellbrekkeØrsta IL13.00
33Odin Øye HjellbrekkeØrsta IL13.00
34Tora Øye HjellbrekkeØrsta IL13.00
39Synne HøylandEmblem IL13.00
42Mathias IndrebøEmblem IL13.00
44Iben Olin LervågVelledalen IL13.00
45Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL13.00
47Tobias Ibsen LervågVelledalen IL13.00
57Jonas SchjølbergEmblem IL13.00
58Lukas SchjølbergEmblem IL13.00
59Marit Linnea SchjølbergEmblem IL13.00
74Andreas TorgersenEmblem IL13.00
75Theodor TorgersenEmblem IL13.00
79Noah TryggestadEmblem IL13.00
85Aurora AasenEmblem IL13.00
86Teodor AasenEmblem IL13.00
87Stein Haukebø SiemMolde og Omegn IF13.00
88Eldar Haukebø SiemMolde og Omegn IF13.00
89Olava GjerdahlBerger Svelvik13.00
90Johanne Godø GjerdahlEmblem IL13.00
91Henrik Holberg AlnesEmblem IL13.00
92Live HenriksenEmblem IL13.00
93Noah FursethEmblem IL13.00
94Emil BalonVelledalen IL13.00
95Aline Ramsevik TeigeneEmblem IL13.00

Damer 4 km

4 210 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Kari Elin BjørnøyMolde og Omegn IF13.00
3Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF13.00
10Julie DrønnesundEmblem IL13.00
22Janne HainkMolde og Omegn IF13.00
23Lene HainkMolde og Omegn IF13.00
37Cornelia HoleneEmblem IL13.00
63Sofie SjåholmMolde og Omegn IF13.00
65Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL13.00
73Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL13.00
76Ingeløv TronstadVelledalen IL13.00
77Tyra TronstadVelledalen IL13.00
78Line TryggestadEmblem IL13.00
81Elly WestadMolde og Omegn IF13.00
82Frida Marti ØveråsMolde og Omegn IF13.00

Herrer 4 km

4 210 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Mateusz BalonVelledalen IL13.00
7Øystein DahleMolde og Omegn IF13.00
25Lars Even HatlemarkVelledalen IL13.00
36Knut Even HoleFørde IL13.00
41Johannes IndrebøEmblem IL13.00
56Jon Thomas SchjølbergEmblem IL13.00
72Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL13.00

Damer 6 km

6 320 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Marianne FløttumVelledalen IL13.00
21Anja HainkMolde og Omegn IF13.00
26Helga HaverstadLierbygda OL13.00
28Maren Jansson HaverstadNydalens SK13.00
35Anja HoleFørde IL13.00
46Pernille Ibsen LervågVelledalen IL13.00
50Maren NorderudTyrving IL13.00
54Audhild Bakken RognstadEmblem IL13.00
60Silje SelsengLierbygda OL13.00
64Janita SkogengEmblem IL13.00
80Marta UlvensøenEmblem IL13.00

Herrer 6 km

6 320 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Stig BratsbergMolde og Omegn IF13.00
6Halgeir DahleMolde og Omegn IF13.00
9Frank DrønnesundEmblem IL13.00
11Haakong EgelandNOTEAM13.00
27Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL13.00
31Harald HjellbrekkeFørde IL13.00
38Hans Gunnar HøylandEmblem IL13.00
43Karl Inge KrogsethagenNOTEAM13.00
48Per Eldar NakkenMolde og Omegn IF13.00
49Geir NilsenEmblem IL13.00
52Knut OpdalMolde og Omegn IF13.00
53Arunas RazickasEmblem IL13.00
55Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF13.00
61Knut Vidar SiemMolde og Omegn IF13.00
62Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF13.00
68Kristoffer StenstadEmblem IL13.00
69Torgeir StrandFana IL13.00
70Svein SørlandEmblem IL13.00
83Idar Auflem ØyeØrsta IL13.00
84Audun ÅrøenEmblem IL13.00

Herrer 11 km

10 630 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Andreas DalenEmblem IL13.00
18Joar GjerdahlKonnerud IL13.00
20Markus GladEmblem IL13.00
29Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL13.00
40Gunnar IndrebøEmblem IL13.00
51Sven NylundMolde og Omegn IF13.00
66Jan Magne SolibakkeEmblem IL13.00
67Åsmund SteenEmblem IL13.00
71Henning Osnes TeigeneEmblem IL13.00

Annonser

IOF Eventor