Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 5 juni 2019

D -12N

1 300 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234194Darma BanfiÅs-NMBU Orientering18.01.55
212790Helene HarstadKolbotn og Skimt OL18.05.16
224250Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL18.06.46
224293Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering18.17.23
234087Lea HaugÅs-NMBU Orientering18.30.12
184271Isolde OddenMåren OK18.38.54
204779Hermine OddenMåren OK18.39.02
211511Frieda Trønsdal LegatMåren OK18.48.02
207661Dagny SaltveitÅs-NMBU Orientering18.48.26
204774May-Helene BerntsenKolbotn og Skimt OL19.03.03

D 11-12

2 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234383Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering18.00.45
213106Malin GjetangerMåren OK18.11.15
507087Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.24.50
234074Wilma MoenÅs-NMBU Orientering18.30.34
234203Sigrid MoenÅs-NMBU Orientering18.30.35
204781Marthe StormoenÅs-NMBU Orientering18.33.55
226012Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering18.37.32
224151Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18.43.11
224395Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18.50.27

D 13-14

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211703Emilie RehnKolbotn og Skimt OL18.07.47
506980Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.24.20
204596Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL

D 13-16N

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211966Johanne MoenÅs-NMBU Orientering18.29.01

D 17-

4 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18.12.33
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.17.28
211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18.29.31
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL19.01.57

D 40-

2 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212846Kristin Lilletvedt StrømKolbotn og Skimt OL18.25.46
79476Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering18.31.45
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering18.39.48
217157Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL

D 50-

2 800 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507655Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18.17.55
200429Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL18.20.09
509118Gro Hege LudvigsenMåren OK18.25.31
506135Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering18.33.10
229702Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering18.36.38
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering18.43.51

D 60-

2 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400193Jessica KathleMåren OK17.59.47
503560Unni BøhlerengenMåren OK18.27.56

D 70-

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236426Aud Margret KirkhornMåren OK18.01.22
211571Solveig FolkedalMåren OK18.09.15
203488Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL18.09.35
204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL18.10.18

H -12N

1 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234089Sigurd R EikjeÅs-NMBU Orientering18.09.44
207661Alfred Bergum HansenÅs-NMBU Orientering18.09.49
234094Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering18.18.58
247940Adrian StuvøyÅs-NMBU Orientering18.24.25
234338Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering18.27.33
234208Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering18.27.34
211576Petter BakanovMåren OK18.48.06
234090Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering

H 11-12

2 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213191Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL18.05.53
223938Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18.18.20
212023Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK18.20.24
248275Benjamin BuhlerMåren OK18.21.47
234079Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering18.24.25
212205Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering18.33.53
223950Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering18.38.50
222554Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering

H 13-14

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18.00.16

H 15-16

4 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212191Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.16.31
211957Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18.18.29
211836David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18.44.50
197814Andreas GjetangerMåren OK

H 17-

6 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.10.11
184471Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering18.17.00
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.17.59
502557Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.20.00
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18.24.33
79101Paul Torven18.34.29

H 40-

4 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210826Robert BanfiÅs-NMBU Orientering18.04.48
501253Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.16.13
241538Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering18.16.35
236731Anders FærdenKolbotn og Skimt OL18.24.07
221151Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL18.28.50
179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.53.55

H 50-

4 200 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214943Stein AnkarstrandMåren OK17.32.37
178359Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering17.59.59
235208Erlend RehnKolbotn og Skimt OL18.07.07
193943Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL18.18.16
506770Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL18.18.43
505398Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18.23.23
221152John YtternesKolbotn og Skimt OL18.28.09
221032Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL18.38.16
91575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering18.41.02
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL18.42.27

H 60-

2 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502381Stein TurtumøygardMåren OK18.38.48
97673Nils BøhnKolbotn og Skimt OL18.42.14

H 70-

2 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505395Hasse BergstrømTyrving IL18.03.09
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL18.08.05
501154Peter KlavenessMåren OK18.21.31
96531Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL18.21.48
236754Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18.29.48

LangLett

4 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering18.12.11

Åpen B

2 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212741Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL18.05.00
236729Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL18.07.30
217731Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.20.00
98613Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL18.24.40
211573Troya Huse-Fagerlie18.36.26
211183Jakob Køhn18.36.26
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18.37.15
203743Carmen DirroMåren OK18.45.29
236757Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL18.51.56
211738Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18.51.56
224220Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL

Åpen C

2 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198793Stian LillegårdLillomarka OL17.11.49
212721Aud Støer ØstbøMåren OK18.39.04
204558Lars ØstbøMåren OK18.39.07
190564Morten DanielÅs-NMBU Orientering18.57.18

Annonser

IOF Eventor