Norsk Orientering

Startliste for KM Stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 1 september 2019

D11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
141Kongsberg OL 111.30
1411. Elise Renard
1411. Amalie Myrvold Skovlyst
1412. Marte Eger

H11-12

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
116Kongsberg OL 111.30
1161. Arne Biseth
1162. Simen Sommerstad Røste
117Kongsberg OL 211.30
1171. Jon Strand
1172. Jan Olav Bergan
118Konnerud IL 111.30
1181. Jonatan Herman Lysheden-Vogt
1182. Hans Mathias Økern Hågård
119Konnerud IL 211.30
1191. Ola Gjermstad Pettersen
1192. Mone Småge-Hilsen
120Sturla, IF 111.30
1201. Ine Marie Fagerland
1202.
121Sturla, IF 011.30
1211. Kristian Kaiser
1212. Aksel Klausen

D13-16

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
126Kongsberg OL 111.20
1261. Synne Sommerstad Røste
1262. Ingvild Gustafsson
127Kongsberg OL 211.20
1271. Selma Høivold
1272. Konstanse Moholth
128Kongsberg OL 311.20
1281. Iselin Høivold
1282. Ingrid Lesteberg
129Kongsberg OL 411.20
1291. Helene Brandal Søfting
1292.
130Konnerud IL 111.20
1301. Hedda Spangberg
1302. Mille Vasshaug Jægtvik
131Konnerud IL 211.20
1311. Tiril Holen
1312. Martine Gjermstad Pettersen
132Konnerud IL 311.20
1321. Tiril Kihle
1322. Johanne Storhaug
133Konnerud IL 411.20
1331. Hanna Spangberg
1332. Elsa Sofie Lysheden-Vogt
134Modum OL 111.20
1341.
1342.
135Sturla, IF 111.20
1351. Marie Kvarme
1352. Mina Akiko Johnsen
136Sturla, IF 211.20
1361. Ylva Klausen
1362. Anne Maren Eidsten

H13-16

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
101Kongsberg OL 111.20
1011. Johan Eger
1012. Atle Nikolai Wøllo
102Kongsberg OL 211.20
1021. Andreas Myrvold Skovlyst
1022. Halvor Løken
103Kongsberg OL 311.20
1031. Erlend Langeggen
1032. Arne Bergan
104Konnerud IL 111.20
1041. August Hellerud Sire
1042. Fredrik Fet Andersen
105Ringerike OL 111.20
1051. Martin Nøkleby Melling
1052. Mikkel Berglund
106Sturla, IF 111.20
1061. Magnus Skourup Rognebakke
1062. Lukas Klausen
107Sturla, IF 211.20
1071. Henrik Kaiser
1072. Olav Melheim
108Sturla, IF 311.20
1081. Martin Kaiser
1082. Mats Johnsen
109Sturla, IF 411.20
1091. Isak Fagerland
1092. Jens Wold
110Sturla, IF 511.20
1101. Sivert Knutheim
1102. Ingar Aarvik-Hansen
111Ringerike o-lag 011.20
1111. Rasmus Berlund
1112. Oskar Knutheim

D135

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
41Kongsberg OL 111.10
411. Ragnhild Myrvold Skovlyst
412. Ingjerd Sommerstad
413. Ingrid Kvistad
42Kongsberg OL 211.10
421. Ellen Gustafsson
422. Unn Hilde Heggedal
423. Kristin Eger
43Kongsberg OL 311.10
431. Ann-Karin Lesteberg
432. Marianne Omdal
433. Elisabeth Hetlevik
44Konnerud IL 111.10
441. Birgit Økern Jensen
442. Isa Heggedal
443. Tove Heimdal
45Konnerud IL 211.10
451. Kirsten Gjermstad
452. Line Bjørnås
453. Camilla Hovland
46Berger og Svelvik OL / Konnerud IL 311.10
461. Trude Hansen
462. Annemarie Ranvik
463.
47Modum OL 111.10
471. Ann Elisabeth Gunnulfsen
472. Marianne Solheim Sandberg
473. Anne Mia Olsen
48Ringerike OL 111.10
481. Kirsti Kringhaug
482. Anne Guro Nøkleby
483. Torunn Økern Jensen
49Ringerike OL 211.10
491. Monica Berglund
492. Sissel Skovly
493. Kjersti Stræte
50Sturla, IF 111.10
501. Charlotte Skourup
502. Aud Ellen Brevik
503. Tanja Instanes

D165

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
56Eiker OL 111.10
561. Aud Kjemperud
562. Eli Tufte Hanssen
563. Berit Grosvold

H180

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
26Ringerike OL 111.10
261. Kristian Khile
262. Helge Revhaug
263. Knut Aas

H135

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
13Kongsberg OL 111.10
131. Øyvind Drage
132. Svein-Erik Søgård
133. Bjørn Victor Larsen
14Kongsberg OL 211.10
141. Roger Andre Vanebo
142. Terje Ulla Eiken
143. Erik Høivold
15Konnerud IL 111.10
151. Håvard Halvorsen
152. Terje W. Pettersen
153. Håvard Hågård
16Konnerud IL 211.10
161. Kjell Petter Småge
162. Geir Holm Gundersen
163. Bjørn Baklid
17Konnerud IL 311.10
171. Morten Herman Vogt
172. Hans Jørgen Krogstie
173. Pål Pedersen
18Sturla, IF 111.10
181. Roger Wiik
182. Geir Thomas Knutheim
183. Håkon Wold
19Sturla, IF 211.10
191. Anders Gustafsson
192. Jon Erik Kvarme
193. Nils Inge Brurberg
20Sturla, IF 311.10
201. Snorre Frydenlund
202. Thomas Kaiser
203. Espen Melheim
21Ål IL 111.10
211. Arnstein Sørbøen
212. Knut Ivar Vestli
213. Vidar Sire

D17

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
31Eiker OL 111.00
311. Malin Sørensen
312. Solveig Moen Letmolie
313. Oda Isnes Tyse
32Eiker OL 211.00
321. Sølvi Fossøy
322. Christine Hoen
323. Anne Marthe Peveri
33Kongsberg OL 111.00
331. Ingvild Langeggen
332. Åsne Haavengen
333. Linnea Olofsson
34Kongsberg OL 211.00
341. Celine Renard
342. Elisabeth Brandal Søfting
343. Ingerid Bergan
35Konnerud IL 111.00
351. Jenny Baklid
352. Anette Juveli
353. Anniken Ranvik
36Konnerud IL 211.00
361. Nora Småge Hilsen
362. Hege Kullerud
363.
37Sturla, IF 111.00
371. Ine Instanes
372. Ingeborg Kvarme
373. Malene Instanes

H17

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Eiker OL 111.00
11. Øystein Sørensen
12. Martin Sørensen
13. Kenneth Sandvold
2Kongsberg OL 111.00
21. Vetle Drage
22. Bjørn Haavengen
23. Damien Renard
3Kongsberg OL 211.00
31. Rolf Trygve Haug
32. Espen Røste
33. Olav Lund
4Kongsberg OL 311.00
41. Odd Strand
42. Ola Lesteberg
43. Per Øivind Eger
5Konnerud IL 111.00
51. Kristian Kullerud
52. Nicholas Oskarsson
53. Jonas Sommerstad Juveli
6Modum OL 111.00
61. Sigurd Rønning
62. Lars Grønhovd
63. Arno Lilja Grønhovd
7Ringerike OL 111.00
71. Oskar Arnevik
72. Lars-Inge Arnevik
73. Lars Berglund
8Sturla, IF 111.00
81. Mathias Skourup Rognebakke
82. Egil Frydenlund
83. Johan Kristian Undeland
9Nesbyen IL 011.00
91. Vegard Myklemyr
92. Kristian Mikkelsplass
93. Kristen Mikkelsplass

Annonser

IOF Eventor