Norsk Orientering

Startliste for KM Lang med PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang med PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: lørdag 31 august 2019

N-åpen

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
244001Marina SandvoldEiker OL11.56.00
224707Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL12.13.01
504528Valdemar Hellerud SireKonnerud IL12.13.06
243552Aylien ArvesenRøyken OL12.23.12
186090Ronia Robin MarstonHemsedal IL12.25.22
209723Mathis RenardKongsberg OL12.28.41
184532Erik BerganKongsberg OL12.33.33
242272Eirik LestebergKongsberg OL12.33.34
223791Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.35.13
242271Magnus LestebergKongsberg OL12.35.32
233605Aksel KlausenSturla, IF12.44.12
213059Julie WoldSturla, IF13.32.58
212799Julie Olsen ByeModum OL13.53.24
203465Sofie S. MolenaarModum OL13.53.30

D 11-12

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224341Mone Småge-HilsenKonnerud IL12.23.12
234142Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL13.11.12
224869Kari KollstrømRingerike OL13.13.13
233685Ine Marie FagerlandSturla, IF13.15.13
238174Elise RenardKongsberg OL13.17.13
196871Marte EgerKongsberg OL13.25.12
225435Josefine Beata Piepiorka-SvenssonRøyken OL13.27.23
224361Mareike KeilholzRøyken OL13.28.17
225303Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL13.29.13

D 13-14

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146212523Ane Kristine EidKongsberg OL12.50.12
148243310Johanne StorhaugKonnerud IL12.54.12
149211867Marthe Graff-WiikSturla, IF12.56.13
150204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.58.11
151224300Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL13.00.12
152212139Hanna SpangbergKonnerud IL13.02.12
231509Iselin HøivoldKongsberg OL13.06.13
155212981Ylva KlausenSturla, IF13.08.12
156247684Ingrid LestebergKongsberg OL13.10.12
147224287Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL
153211452Annabell Aunmo KjellevoldModum OL
154198838Iselin HøivoldKongsberg OL

D 15-16

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126212335Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12.16.12
127501608Ingvild GustafssonKongsberg OL12.18.11
128212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF12.20.12
129503909Selma HøivoldKongsberg OL12.22.12
131507448Marie KvarmeSturla, IF12.26.12
132228510Tiril HolenKonnerud IL12.28.12
133193063Helene Brandal SøftingKongsberg OL12.30.12
134506837Hedda SpangbergKonnerud IL12.32.12
135184520Konstanse MoholthKongsberg OL12.34.12
136212654Tiril KihleKonnerud IL12.36.12
130217555Mari ØverbyKongsberg OL

D 17-A kort

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187194Hege KullerudKonnerud IL12.17.12
198905Anette JuveliKonnerud IL12.19.12
210112Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12.34.18
205547Ingrid Lundin BerganKongsberg OL12.36.13

D 17-B

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91002Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL12.40.12
211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL13.46.17

D 17-C

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
228477Camilla HovlandKonnerud IL13.05.12
507862Nina EidstenSturla, IF13.09.11
206497Ellen Sofie RuudEiker OL13.11.14
507654Camilla HovlandKonnerud IL
188450Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF

D 17-18

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101193062Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL12.16.12
102212632Nora Småge HilsenKonnerud IL12.18.12
103510900Åsne HaavengenKongsberg OL12.20.12
104192291Christine HoenEiker OL12.22.12
105199647Malene InstanesSturla, IF12.24.11
106504337Anniken RanvikKonnerud IL12.26.12
107192879Ingvild LangeggenKongsberg OL12.28.11
108505432Ingeborg KvarmeSturla, IF12.30.13
109199367Ine InstanesSturla, IF12.32.16
110211356Solveig Moen LetmolieEiker OL12.34.12
112192560Oda Isnes TyseEiker OL12.38.11
113508250Jenny BaklidKonnerud IL12.40.11
114504515Tale StrandKongsberg OL12.42.12
115500281Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.44.12
111504336Andrea RanvikKonnerud IL

D 21-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81501585Mari Jellum HelgerudTyrving IL12.29.12
82207011Vendula SramkovaHemsedal IL12.32.12
83506938Linnea OlofssonKongsberg OL12.35.13
85505844Celine RenardKongsberg OL12.41.12
8680034Therese HaareKonnerud IL12.44.12
84192379Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering

D 40-

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226658Tanja InstanesSturla, IF12.45.13
63777Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL12.49.12
231180Ingjerd SommerstadKongsberg OL12.51.12
236810Line Skjevik ArnevikRingerike OL12.53.12
189096Trude HansenBerger og Svelvik OL12.55.12
246439Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.57.12
228554Karoline BredlandKongsberg OL12.59.12
202996Ellen GustafssonKongsberg OL13.01.12
87530Anne Guro NøklebyRingerike OL13.03.12
203656Birgit Økern JensenKonnerud IL13.05.13
507952Monica BerglundRingerike OL13.07.11
196870Kristin EgerKongsberg OL13.09.13
97533Stine KaiserSturla, IF13.11.12
221512Karen Backe LangumRingerike OL13.13.12
63605Larisa MiranovaModum OL14.03.55
215007Synnøve NybøKonnerud IL

D 50-

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500011Isa HeggedalKonnerud IL12.46.12
208691Hilde MoholthKongsberg OL12.48.12
181855Tove HeimdalKonnerud IL12.50.15
500242Sissel SkovlyRingerike OL12.52.11
207010Unn Hilde HeggedalKongsberg OL12.54.12
504808Kirsti KringhaugRingerike OL12.56.12
505392Aud Ellen BrevikSturla, IF12.58.12
503977Marianne OmdalKongsberg OL13.02.12
503252Charlotte SkourupSturla, IF13.04.13
216819Elisabeth HetlevikKongsberg OL13.06.13
220733Barbara Willkommen EikenKongsberg OL13.08.12
79007Kjersti StræteRingerike OL13.10.12
504457Ingrid KvistadKongsberg OL13.12.12
219301Line BjørnåsKonnerud IL13.14.12
182060Jane RødderKongsberg OL13.16.12
509117Anita Sørensen DrageKongsberg OL

D 60-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208633Eli Tufte HanssenEiker OL12.55.12
500499Helga HaverstadLierbygda OL12.57.12
231530Kari LyngbakkenKonnerud IL12.59.13
207531Gunhild HennumLierbygda OL13.01.12
508903Marianne SpanliLierbygda OL13.03.12

D 65-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508150Aud KjemperudEiker OL12.36.12
209838Linda VerdeSturla, IF12.38.12
204751Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL12.40.12
248919Live Joronn YtrehusRingerike OL12.42.12
150384Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL12.44.12

D 70-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179799Berit GrosvoldEiker OL12.50.16

D 75-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197978Birgitte BekkelundRøyken OL12.33.13

H 11-12

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224741Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL12.46.11
225046Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL12.49.05
217391Håkon ØverbyKongsberg OL12.50.11
212550Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.52.11
205394Jan Olav BerganKongsberg OL12.54.12
507392Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL12.56.12
239184Jon StrandKongsberg OL12.58.12
192421Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL13.00.12
234144Arne BisethKongsberg OL13.02.12

H 13-14

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56234818August Hellerud SireKonnerud IL12.16.12
57212987Linus Hognestad SennelsRøyken OL12.18.13
58217134Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL12.20.12
59233641Isak FagerlandSturla, IF12.22.12
60212035Mats JohnsenSturla, IF12.24.11
61228471Ingar Aarvik-HansenSturla, IF12.26.13
62203306Henrik KaiserSturla, IF12.28.11
63212277Reidar KollstrømRingerike OL12.30.13
65212857Sivert KnutheimSturla, IF12.34.12
66201737Rasmus BerglundRingerike OL12.36.12
67206311Erlend UlsakerHemsedal IL12.38.12
68211942Jens WoldSturla, IF12.40.11
69212045Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF12.42.12
70213284Oskar KnutheimSturla, IF12.44.12
64228468Fredrik Fet AndersenKonnerud IL

H 15-16

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41222549Martin KaiserSturla, IF12.17.12
42229630Sindre UlsakerHemsedal IL12.19.11
43500586Johan EgerKongsberg OL12.21.17
44201736Mikkel BerglundRingerike OL12.23.11
45508142Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.25.12
46502336Arne BerganKongsberg OL12.27.11
47213015Lukas KlausenSturla, IF12.29.12
48197793Olav MelheimSturla, IF12.31.12
49206488Halvor LøkenKongsberg OL12.33.11
50502815Atle Nikolai WølloKongsberg OL12.35.11

H 17-A kort

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
243739Endre UlsakerHemsedal IL12.18.11
212882Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL12.22.12
216592Espen MelheimSturla, IF12.46.13
246347Thomas OlsenAsker Skiklubb13.44.12
94059Kristian KullerudKonnerud IL13.48.13

H 17-B

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502337Harald BerganKongsberg OL12.29.12
212365Pål PedersenKonnerud IL12.51.12

H 17-C

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96848Kjetil SpangbergKonnerud IL12.55.13
10022Kristian Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF12.57.13
86854Jørgen RundtomNedre Sigdal IF13.08.12

H 17-18

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31510411Johan Kristian UndelandSturla, IF12.18.11
32211840Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF12.21.12
33502338Vetle DrageKongsberg OL12.24.10
34505539Egil FrydenlundSturla, IF12.27.12
35228395Olav Kristian LundKongsberg OL12.30.13
36199646Sigurd SmemoSturla, IF12.33.11

H 19-20

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26220771Oskar ArnevikRingerike OL12.17.11
27217806Kristen MikkelsplassNesbyen IL12.20.12
28213351Kristian MikkelsplassNesbyen IL12.23.12

H 21-

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1181953Pål SkogedalAsker Skiklubb12.16.11
2232977Øystein SørensenEiker OL12.19.12
3227556Eirik Holth JohannessenRøyken OL12.22.12
4201971Damien RenardKongsberg OL12.25.12
5236503Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.28.12
6504705Lars BerglundRingerike OL12.31.12
7217084Vetle ChristiansenBækkelagets SK12.34.11
8188468Bjørn HaavengenKongsberg OL12.37.12
9503556Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL12.40.11
10203503Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL12.43.12
11208695Emil JönssonTyrving IL12.46.15
12401430Kenneth SandvoldEiker OL12.49.13
13505199Geir NilsenViul Orienteringsklubb12.52.14
14192295Vegard MyklemyrEiker OL12.55.12
15211224Ola LestebergKongsberg OL12.58.12
17184369Erik Feyling HaareKonnerud IL13.04.12
16198915Håvard MyhreBækkelagets SK

H 40-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189075Håkon WoldSturla, IF12.09.11
228521Pål Martin EidKongsberg OL12.39.12
189130Anders GustafssonSturla, IF12.44.15
225680Holger KeilholzRøyken OL12.45.12
188449Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF12.48.12
209843Stig InstanesSturla, IF12.51.12
508912Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12.57.12
89747Geir Thomas KnutheimSturla, IF13.00.13
483542Neil MarstonHemsedal IL13.03.12
204757Espen RøsteKongsberg OL13.06.11
505847Morten Herman VogtKonnerud IL

H 50-

30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203481Nils Inge BrurbergIF Sturla12.50.12
184420Pål Gunnar MikkelsplassNesbyen IL12.54.12
505431Jon Erik KvarmeSturla, IF12.56.12
220872Lars BaklidKonnerud IL12.58.13
509017Yngvar ChristiansenBækkelagets SK13.00.12
196869Per Øivind EgerKongsberg OL13.02.11
187097Erik SaugerudKonnerud IL13.06.11
178250Syver LøkenKongsberg OL13.08.12
211394Øyvind DrageKongsberg OL13.10.11
217636Erik HøivoldKongsberg OL13.12.12
208598Roger Andre VaneboKongsberg OL13.14.13
187048Håvard HågårdKonnerud IL13.16.13
501473Odd StrandKongsberg OL13.18.12
180836Bjørn Victor LarsenKongsberg OL13.20.12
205502Roger WiikSturla, IF13.22.12
221162Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL13.26.12
507082Svein-Erik SøgårdKongsberg OL13.28.12
211542Kjell Petter SmågeKonnerud IL13.29.13
201500Kim Farnes HansenLierbygda OL13.30.12
505540Snorre FrydenlundSturla, IF13.32.13
190660Terje Ulla EikenKongsberg OL13.34.12
188995Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL13.36.12
220721Knut Ivar KollstrømRingerike OL13.38.12
220777Knut AasRingerike OL13.40.12
508799Olav HøgsetFossekallen IL13.42.12
206425Håvard HalvorsenKonnerud IL13.44.12
192953Torgeir BrandalKongsberg OL13.46.13
97536Thomas KaiserSturla, IF13.49.13
212760Gunnar HopeModum OL14.05.43
217554Hans Otto ØverbyKongsberg OL

H 60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200005Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL12.41.13
221187Geir Holm GundersenKonnerud IL12.43.12
192394Frode LøsetRingerike OL12.45.12

H 65-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206414Rolf LundeEiker OL13.26.12
229667Morten JohannessenRøyken OL13.28.11

H 70-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236504Brede Høibak GundersenRingerike OL12.33.12
505395Hasse BergstrømTyrving IL12.35.11
234957Åmund TonnaEiker OL12.37.14
216670Helge RevhaugRingerike OL12.39.13

H 75-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF12.28.12
208631Ingar HåkonsenKongsberg OL12.30.12
193014Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL

H 80-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195892Elling FrøvollSturla, IF12.17.11
86980Finn Åge ØsternKongsberg OL12.19.13
501833Knut KjemhusKongsberg OL12.21.11
206426Ivar Louis BergSturla, IF12.23.12

Utvikling N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
228515Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.31.12
226183Julie Økern HågårdKonnerud IL13.13.12

Utvikling C

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202130Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF12.14.38
229743Kristian KaiserSturla, IF12.17.12
211989Mina HobbelstadEiker OL12.20.12
203466Filip S. MolenaarModum OL12.32.30
214300Jakob Bredland EidKongsberg OL12.40.12
215111Mathias Bredland EidKongsberg OL12.54.12
188450Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF13.07.13
225404Marlene KeilholzRøyken OL13.18.13

Utvikling B

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211908Anne Maren EidstenSturla, IF12.19.12
212561Oskar BaklidKonnerud IL12.38.36
223849Hedda Kind KjellevoldModum OL12.44.26

Annonser

IOF Eventor