Norsk Orientering

Startliste for Grenlandskarusellen 9

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 9
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 13 juni 2019

D 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK18.20.01

D 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vilde Aakre LeistadSkien OK18.19.54

D 13-16C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Julie KristensenPorsgrunn OL18.11.26

D 17-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL18.32.05

D 17-C

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Lene MeenPorsgrunn OL17.49.14
Jorunn Brun SagaSkien OK18.08.53
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi18.15.58

D 40-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gry AakreSkien OK18.19.28
Siv WiersdalenPorsgrunn OL18.27.21

D 50-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eli Marie WiigPorsgrunn OL17.44.03
Ida Vår KierulfLarvik OK18.05.42
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.11.01
Eli SæterdalSkien OK18.12.03

D 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL17.50.33
Kristil KristensenOK Skeidi17.52.18

H 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magnus BrodinPorsgrunn OL18.10.33
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL18.13.03
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.28.21

H 17-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Erling GrammeltvedtOK Skeidi17.59.03
Ole FlaattenOK Skeidi18.02.46
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18.04.32
Herman Aarstrand KirsteSkien OK18.23.33
Børge NordliPorsgrunn OL18.37.56

H 17-C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL18.10.02

H 40-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Thomas BrodinPorsgrunn OL18.07.03
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL18.30.24

H 50-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kjell HeideIL Hauken17.45.59
Jan Kåre StokkeOK Skeidi17.51.33
Øyvind FlaattenOK Skeidi18.06.27
Jan GatevoldPorsgrunn OL18.09.09
Bjørn PollandOK Skeidi18.12.01
Morten HamreIL Hauken18.25.27

H 60-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ole JohanssonPorsgrunn OL17.52.41
Dag KristensenOK Skeidi17.54.03
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL17.55.34
Jiri UrvalekPorsgrunn OL18.02.02
Atle RemmePorsgrunn OL18.03.09
Kay JørgensenPorsgrunn OL18.08.20
Tom SagaSkien OK18.10.23
Dagfinn TorpePorsgrunn OL18.18.31

H 70-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Carl Ove BergOK Skeidi17.54.43
Jakob KløverødPorsgrunn OL17.59.14
Rolf LyePorsgrunn OL18.01.12
Ragnar HillestadLardal OL18.16.06
Kjell MeenPorsgrunn OL18.38.22

Fri løype

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gun JørgensenPorsgrunn OL17.56.54
Sigurd HoltskogSkien OK18.19.31

Annonser

IOF Eventor