Norsk Orientering

Startliste for Klubbkarusell 4 - Steinsfjellet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 4 - Steinsfjellet
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 28 mai 2019

Damer - kort løype

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.00

Damer - mellom løype

3 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingrid EggenHaugesund IL Orientering18.00
0Randi EngløkkHaugesund IL Orientering18.00
0Sara HetlandHaugesund IL Orientering18.00
0Linea Viktoria Armida SkusethHaugesund IL Orientering18.00
0Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering18.00
0Miriam SveenHaugesund IL Orientering18.00
0Anne SætreHaugesund IL Orientering18.00
0Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering18.00

Damer - lang løype

5 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.00

Herrer - kort løype

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering18.00
0Filip SveenHaugesund IL Orientering18.00
0Einar SæbøHaugesund IL Orientering18.00
0Benjamin VikseHaugesund IL Orientering18.00
0Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering18.00

Herrer - mellom løype

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sigved GramstadHaugesund IL Orientering18.00
0Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering18.00
0Ivar KvaleHaugesund IL Orientering18.00
0Terje MonradHaugesund IL Orientering18.00
0Arne StakkestadHaugesund IL Orientering18.00
0Magnar SætreHaugesund IL Orientering18.00

Herrer - lang løype

5 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering18.00
0Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering18.00
0Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering18.00
0Frode NystedHaugesund IL Orientering18.00
0Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering18.00
0Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering18.00
0Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.00

Ny Kort

1 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orientering18.00
0Linnea KvalaHaugesund IL Orientering18.00
0Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orientering18.00
0Benjamin SævikHaugesund IL Orientering18.00

Ny Lang

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orientering18.00.00
0Lars WikstrømHaugesund IL Orientering18.00.00
0Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orientering21.46.32

Annonser

IOF Eventor