Norsk Orientering

Startliste for Klubbkarusell 2 - Haraldsvang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 2 - Haraldsvang
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 23 april 2019

Damer - mellom løype

2 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingrid EggenHaugesund IL Orientering18.00
0Randi EngløkkHaugesund IL Orientering18.00
0Sara HetlandHaugesund IL Orientering18.00
0Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering18.00
0Britt RameckersHaugesund IL Orientering18.00
0Milla Hauge SkattkjærHaugesund IL Orientering18.00
0Linea Viktoria Armida SkusethHaugesund IL Orientering18.00
0Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering18.00
0Miriam SveenHaugesund IL Orientering18.00
0Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering18.00
0Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.00

Herrer - kort løype

2 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering18.00
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering18.00
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering18.00
0Filip SveenHaugesund IL Orientering18.00
0Benjamin VikseHaugesund IL Orientering18.00

Herrer - mellom løype

2 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sigved GramstadHaugesund IL Orientering18.00
0Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering18.00
0Ivar KvaleHaugesund IL Orientering18.00
0Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering18.00
0Victor RingdalHaugesund IL Orientering18.00
0Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering18.00
0Magnar SætreHaugesund IL Orientering18.00

Herrer - lang løype

5 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering18.00
0Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering18.00
0Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering18.00
0Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.00

Ny Kort

1 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Aleksander HoffHaugesund IL Orientering18.00
0Rikke Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering18.00
0Dag KismulHaugesund IL Orientering18.00
0Linnea KvalaHaugesund IL Orientering18.00
0Lily LelandHaugesund IL Orientering18.00
0Lucas MooreHaugesund IL Orientering18.00
0Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering18.00
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering18.00
0Benjamin SævikHaugesund IL Orientering18.00

Ny Lang

2 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering18.00
0Sigurd G. BerstadHaugesund IL Orientering18.00
0Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orientering18.00
0Sander NordahlHaugesund IL Orientering18.00
0Lars WikstrømHaugesund IL Orientering18.00

Annonser

IOF Eventor