Norsk Orientering

Startliste for NNM lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NNM lang
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 24 august 2019

D 10

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering11.03

D 11-12

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Mari Alsos HöglinHarstad OL11.38
8Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø11.40

H 11-12

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering11.36

D 13-14

3 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.08
21Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø11.10
22Lise MarcussenHarstad OL11.12
23Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.14

D 15-16

5 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Klara GraversenIL BUL-Tromsø11.34
38Helene Alsos HöglinHarstad OL11.36
39Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø11.38

D 17-C

3 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Mailiss MyrvangBjerkvik IF11.16
5Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.18
41Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering11.42

D 17-20

7 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Idunn StrandIL BUL-Tromsø11.39
57Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.41

D 21-

8 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Gina MølnvikFreidig11.01
76Margrete GaskiBardu IL11.03
77Torun AnkjellNordreisa IL11.05
78Karine VestølVegårshei IL11.07
79Arntraut GötschIL BUL-Tromsø11.09
80Susen LöschÄrla IF11.11

D 40-

5 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Bodil Brun MarcussenHarstad OL11.40
42Rikke NørgaardIL BUL-Tromsø11.44
43Trine AlsosHarstad OL11.46
44Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering11.48
45Ingvild OsdalHarstad OL11.50

D 50-

4 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Eli Charlotte NordmoMellembygd OL11.28
54Kari LofthusIL BUL-Tromsø11.30
55Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL11.32

D 60-

3 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL11.32
14Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering11.34

D 70-

2 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Guri LøkseSørreisa OL11.22

H 10

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Peder Jostein MidttunBardu IL11.01

H 11-12N

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL11.05

H 13-14

3 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Gjermund OsdalHarstad OL11.02
18Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering11.04
19Niklas KristensenHarstad OL11.06

H 15-16

7 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58Oskar JohannessenBjerkvik IF11.43
59Eirik FrostAlta OL11.45
60Benjamin August VikenTverlandet IL11.47
61Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL11.49
62Henning StrandIL BUL-Tromsø11.51
63Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering11.53
64Vebjørn JohnsenHarstad OL11.55

H 17-20

8 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Jon MarcussenHarstad OL11.13
82Eskil FrischknechtAlta OL11.15
83Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL11.17
84Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø11.19

H 21-

11 100 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Håkon MikalsenNordreisa IL11.02
25Thomas FrostAlta OL11.04
26KyongSa RiIL BUL-Tromsø11.06
27Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL11.08
28Per ArnebergIL BUL-Tromsø11.10
29Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering11.12
30Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL11.14
31Håvard Krey HansenOK Silsand11.16
32Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL11.18
33Stig LøvlundNordreisa IL11.20
34Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø11.22
35Håvar ØstvikBardu IL11.24
36Ståle GjelstenKristiansand OK11.26

H 40-

8 200 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa IL11.21
86Magnus HöglinHarstad OL11.23
87Ottar K KvaalStorsteinnes IL11.25
88Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering11.27
89Dag MarcussenHarstad OL11.29
90Helge MidttunBardu IL11.31
91Espen JohannessenBjerkvik IF11.33
92Amund BeitnesVaranger Orienteringslag11.35
93Kenneth VikenTverlandet IL11.37

H 50-

7 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL11.57
66Arild IngdalMellembygd OL11.59
68Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.03
69Håkon BrynjulfsenOK Silsand12.05
70Lasse SkalleHarstad OL12.07
71Martin FrischknechtAlta OL12.09
72Hans-Martin VaengSørreisa OL12.11
73Axel Juell TheisenMellembygd OL12.13

H 60-

5 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF11.52
47Anders KureBodø og Omegn IF Orientering11.54
48Ingar SolbergOlderskog IL11.56
49Svein Harald HansenOK Silsand11.58
50Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering12.00

H 70-

3 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering11.24
10Einar MjølhusIL BUL-Tromsø11.26
11Jan LøvlundNordreisa IL11.28
12Ivar HelgesenSørreisa OL11.30

H 80-

2 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Gerhard BrandseggIL Kampen11.20

N åpen

7 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Ylva Marie JenssenBardu IL10.00
103Geir Magne JohnsenHarstad OL10.00
105Ellen EliseussenHarstad OL10.00
107Olsen Erlend MatheusBodø og Omegn IF Orientering10.00
108Astrid SkjønsfjellNordreisa IL10.00

Direkte A

7 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Hedda VonenNOTEAM10.00
104Einar Mikal AndreassenNOTEAM10.00
106Ole-Martin FuskevågIL BUL-Tromsø10.00

Direkte C

3 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Sigurd HaugseNOTEAM10.00
94Marthe Lise ThomasjordIL BUL-Tromsø11.00

H17AK

7 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering12.15

D17AK

5 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering12.02
52Tonje MidttunBardu IL12.04

Annonser

IOF Eventor