Norsk Orientering

Startliste for Myggklasken

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Myggklasken
Arrangørorganisasjoner: Tormod Skilag / Viul Orienteringsklubb
Dato: lørdag 13 juli 2019

6.4 km M

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507075Fredrik PerssonWing OK15.00.11
234025Anders SchølbergTormod Skilag15.03.14
211413Tom Eirik EikangerIL Gular15.17.37
203503Hans Ivar HattestadVingrom IL15.18.29
203230Vegard LineNydalens SK15.20.57
506792Per Ole DahlsrudNydalens SK15.24.33
236501Jan SteinegerIL Gneist15.26.53
222088Svein ThorsbergGrue IL 15.41.13
207674Onno VerberneOL Toten-Troll15.42.53
88607Lars NordstrømKils OK15.45.04
181953Pål SkogedalAsker Skiklubb

6.4 km K

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215031Ingrid RavnanOL Toten-Troll15.10.22
223622Lea -Rebekka TonjerNydalens SK15.20.44

4.7 km M

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229460Per AasenTormod Skilag12.30.17
215067Morten RannemFossum IF15.04.18
216647Johan SwärdHadeland OL15.23.44
206429Terje GudbrandsenHamar OK15.27.34
216677Bjørn Idar SætranIF Trauma15.29.26
78710Harald Volden Hamar OK15.30.50
191271Sondre SkytterenOdal OL Orientering15.33.28
204566Martin SkytterenOdal OL Orientering15.34.55
204567Henrik Åserud SørensenOdal OL Orientering15.35.51
509357Peter EricsonÅmåls OK15.40.54
227621Niklas StolpeEidskog OL15.43.44
509356Christer EricsonÅmåls OK15.47.02
500165Trond SletnerFreidig16.26.18
197853Terje LarsenHalden SK

4.7 km K

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
509358Maria Ericson Åmåls OK15.51.10
184261Marit MikkelsplassNesbyen IL15.52.49
203479Marit AxelssonVästvärmland Ok16.09.21
149909Anna NordstrømKils OK

3.3 km M

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
233664Arne WesteraasHeidal IL14.56.12
206901Terje MalmHamar OK15.02.38
225310Dagfinn StenvikByåsen Il15.10.33
92332Erik HaugenRingsaker OK15.11.13
206464Henning GranliHeidal IL15.13.47
184426John Ivar KjellevoldModum OL15.18.39
197044Egil KarlsenAskøy OL15.24.04
197044Egil KarlsenAskøy OL15.24.04
191270Emil SkytterenOdal OL Orientering15.34.27
234018Thomas ErikssonUmeå OK15.42.20
211805Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL15.43.30
181702Kjetil JacobsenHamar OK16.00.41
64314Mart BroerenArgus NED16.35.38
221022Morten JohansenOK Moss

3.3 km K

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188197Solveig AasenTormod Skilag14.14.50
88960Bjørg GårdhammerFossekallen Il14.42.25
211310Randi Aas FjæstadHamar OK14.58.59
214980Kristin Kinck RannemFossum IF15.00.35
203480Åse NybakkenTormod Skilag15.02.15
235840Eli StenvikByåsen Il15.11.32
223849Hedda Kind KjellevoldModum OL15.13.27
211452Annabell Aunmo KjellevoldModum OL15.15.52
229753Ruth Malin DahlGrue IL 15.16.49
197152Brit KarlsenAskøy OL15.22.25
501150Ane StorødegårdHeidal IL15.23.39
233768Anna SwärdHadeland OL15.23.53
234046Kristin SwärdHadeland OL15.26.10
188201Amanda SchønfeldtSundsvalls OL15.35.12
188070Unni Svare OddeGarmo Il15.35.18
197978Birgitte BekkelundRøyken OL15.38.46
500044Anne-Grete OlsenFreidig16.21.41
197716Elisabeth Meum JohansenOK Moss

1.0 km Rekrutt

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212301Sindre DalGrue IL 15.16.52
233721Andrea AslaksenHøvik IF15.21.20
203481Vilde Marie LeirflatenOtta IL 15.21.28
233732Pål EllingsbøHeidal IL15.32.57
203482Siver EllingsbøHeidal IL15.33.00
203504Mari BjørnsgardHeidal IL15.33.05
234218Sverre EllingsbøHeidal IL15.33.13
188174Eilev Magnus LeirflatenOtta IL15.50.33

Annonser

IOF Eventor