Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsgaloppen 2019

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 3

D 13-14

2 330 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
313223923Mari KallesonOppsal Orientering12.05
319211854Emilie Holtskog-FeremansSkien OK12.07
309213647Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering12.11
307181214Ingeborg EikåsSandefjord OK12.13
321230636Iselin HøivoldKongsberg OL12.15
314207603Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12.17
305245594Iril RingheimLarvik OK12.19
317197921Anne ØstvoldHeming Orientering12.21
315209719Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering12.23
310224300Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.25
303506980Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering12.29
316505752Synne SandvenNotodden OL12.31
301229518Julie KristensenPorsgrunn OL12.33
312247684Ingrid LestebergKongsberg OL12.35
304192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL12.37
320502770Mari AarsethNydalens SK12.41
311212805Vilde Aakre LeistadSkien OK12.43
318508199Anna TaksdalGanddal IL12.45

D 15-16

2 670 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102199691Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn11.02
114213286Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK11.04
112213060Emma EngehultNotodden OL11.06
109178311Johanne Rognerud BøeFossum IF11.10
113507832Helene Bjørkvold JendalFossum IF11.12
115207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.14
116504706Kathinka Zahl HagenFossum IF11.16
110213424Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11.18
124212419Sigrid NermoenØstmarka OK11.20
119503909Selma HøivoldKongsberg OL11.22
117217780Ingrid MobråthenBotne SK11.24
120213375Une HoltermannPorsgrunn OL11.26
118199688Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn11.28
123213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.30
122207851Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.32
121501325Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.34
105501013Marie SaugestadNydalens SK11.36
104508981Maria GrovanOL Tønsberg og omegn11.38
108228516Ingeborg HovdejordNotodden OL11.40
107212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.42
106213690Amanda AxelsonEiker OL11.46

D 17-A kort

2 640 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701228272Sigrid Melander VieFossum IF11.00
702237893Silje BøenKristiansand OK11.00
703207703Randi MorkNotodden OL11.00
704221139Anette Fidje BerganVegårshei IL11.00
705184432Maria G. MehammerPorsgrunn OL11.00
706212463Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK11.00
708199270Tone Fidje GrytingGjerstad IL11.00

D 17-B

2 310 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
823245658Kristine Sparre KnudsenStokke IL11.00
825220770May-lill DammTIF Viking11.00
82693987Elin SlokvikNotodden OL11.00
827509145Kirsten GjermstadKonnerud IL11.00
82898154Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK11.00
829186854Emilie BertelsenPorsgrunn OL11.00
830203548Anna Henriette StraumeDrangedal OL11.00
831211538Heidi EriksenLarvik OK11.00
832224230Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL11.00
833229478Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.00
834502234Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi11.00
835245644Trude NysæterSkien OK11.00
836187285Elin BordøyHedrum OL11.00
837235203Marianne SkusethBø OL11.00
838239384May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK11.00
839197857Mia EngehultNotodden OL11.00

D 17-C

2 270 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
920211734Hilde Ekeberg FliidSkien OK11.00
921230696Ingunn FjørtoftBø OL11.00
923244673Marit RöhrsStokke IL11.00
925506678Grete HitreskogKristiansand OK11.00
926223696Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll11.00

D 17-N

1 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1000184371Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK11.00

D 17-20

2 840 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507502452Berthe TesloHadeland OL11.00
511213400Elise AusenPorsgrunn OL11.03
512501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11.06
505211735Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.09
509509447Ingrid LamarkGanddal IL11.12
513191350Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering11.15
504208390Alexandra LinløkkenØstmarka OK11.18
503241426Hanne VassendPorsgrunn OL11.21
515206498Tina KallesonOppsal Orientering11.24
508211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL11.27
510501521Maya Jones ArnesenHeming Orientering11.30
514199374Signe Bredholt JørgensenNTNUI11.33
502209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK11.36
516189019Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL11.39
506177707Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.42

D 21-

3 230 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
473209814Anne EikenNTNUI11.53
471501111Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK11.55
470191267Tonje VassendNTNUI11.57
472223868Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11.59
469507661Tonje Granne KvaleNotodden OL12.01

D 35-

2 840 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
519210975Anne Berg GjølbergLarvik OK11.04
517238018Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK11.10
520227678Tone NilsenBø OL11.13
518206530Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL11.16

D 40-

2 840 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52363777Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL11.02
529206368Heidi HerumOK Skeidi11.05
530181677Linn Carina DalandKristiansand OK11.11
531212833Gry AakreSkien OK11.14
525509442Turid Zagar NesLarvik OK11.17
532180515Mila ZaharinovaOppsal Orientering11.20
527186835Elin BjervaLarvik OK11.23
526224997Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK11.26
528211201Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK11.29

D 45-

2 790 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
616196870Kristin EgerKongsberg OL11.01
627500188Katja MjøsundNydalens SK11.04
618208955Trude HarstadBø OL11.07
626181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.10
613156974Anette Kjærås FiringAndebu IL11.13
615204302Ingrid UndstadLarvik OK11.16
614206453Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.19
632195740Audrun UtskarpenIL GeoForm11.22
625219383Siri Thortveit MyhreKristiansand OK11.25
623180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering11.28
617207342Elise HafskjoldNydalens SK11.31
628199541Siv WiersdalenPorsgrunn OL11.34
630501775Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.37
631227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.43
62495264Gyri MyhreSkien OK11.46
612207892Wenche EikåsSandefjord OK11.49
62087529Trine OpsethRingerike OL11.52
629203117Hilde PoppeFredrikstad SK11.55
622507771Paula BerstadHeming Orientering11.58
621509450Vibeke LamarkGanddal IL12.01

D 45- A kort

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
805509130Gerd Karin VestølVegårshei IL11.00
806206250Elin KallesonOppsal Orientering11.00
807504675Hege GunnerødAsker Skiklubb11.00
808223932Anikken Gjein DybvikStokke IL11.00
809502129Rita RaastadSkien OK11.00
810221217Gro BørteKristiansand OK11.00
811224180June HerredsvelaØstmarka OK11.00
812502131Gunn Elin RudiHadeland OL11.00

D 50-

2 640 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
684507023Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.32
689196741Anne Lene Tørdal  ZayanKongsberg OL11.34
691196768Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.36
687229702Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering11.40
688504224Christina WhiteSøgne og Songdalen OK11.42
679191349Anne Berit BredholtSandefjord OK11.44
678194448Marianne ReuschHeming Orientering11.46
698211374Astrid BrevikStokke IL11.48
693197958Kjersti Holt HanssenMåren OK11.50
699503977Marianne OmdalKongsberg OL11.52
697220733Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11.54
685182120Tone Sølie LysnesHedrum OL11.56
686500585Ida SyversenRøyken OL11.58
683188831Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL12.02
694186852Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL12.04
692215031Ingrid RavnanOL Toten-Troll12.06
677181855Tove HeimdalKonnerud IL12.08
681211944Kristin SandvenNotodden OL12.14
696507843Merete UndelandSturla, IF12.16

D 55-

2 500 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
742207010Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11.30
743203515Linda HanssenØstmarka OK11.31
751199599Tiri RebårdSandefjord OK11.32
738195950Veslemøy SolbergKonnerud IL11.33
739504630Gro PedersenOK Skeidi11.34
748245577Inger Tone NygårdEgersund OK11.35
740209283Heidi SchatvetNotodden OL11.36
747220857Ingrid NermoenØstmarka OK11.37
750509118Gro Hege LudvigsenMåren OK11.38
741188461Tone StoklandSandefjord OK11.39
752241874Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.40
745207721Vanja StaffOL Toten-Troll11.41
749400534Tove StrandMåren OK11.42
746224573Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.43
753216819Elisabeth HetlevikKongsberg OL11.44

D 60-

2 500 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
800502478Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn12.20
795505877Trude BråtenVoss IL12.21
79293964Hanne HerumOK Skeidi12.22
797504612Tonny LindquistOK Skeidi12.23
788170814Lena HammerVestre Akers SK12.24
799229912Ruth WüestOLG St. Gallen/Appenzell12.25
79189661Gunn BotnenBø OL12.26
793400598Grete BerntsenMåren OK12.27
798502919Grete S B HoviSkien OK12.28
787211515Siren GreveBergens TF12.29
804503932Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering12.30
794241929Kristil KristensenOK Skeidi12.31
789222212Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL12.32
790190665Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12.33
802216806Siri BjorvandBirkenes IL12.34
796246566Brit HougePorsgrunn OL12.35
803238121Anne Lise AndreassenSandefjord OK12.36

D 65-

2 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
907217231Kari BergLarvik OK11.48
908199630Else StordalOL Tønsberg og omegn11.49
912215006Margrete JørandliGjø-Vard OL11.50
909198006Inger NergaardStokke IL11.51
904504687Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL11.52
906248506Elisabeth RødAndebu IL11.53
905508904Gjertrud SandåkerIL Imås11.54
911211332Randi HansenStokke IL11.55
910216699Elle M. MelbyeHeming Orientering11.56

D 70-

2 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89439205Bjørg MostaulBø OL11.38
90098007Anne Karin StigemoIL Imås11.39
896216681Gerd LangsethLarvik OK11.40
895239378Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK11.41
902211574Margareta BrynhildsenStokke IL11.42
899201973Gunn Kari HygenFreidig11.43
897480130Ingjerd SognnæsBergens TF11.44
898197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK11.47

D 75-

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
890208756Inger Lise SolbergBø OL11.34
892243500Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL11.35

D 80-

2 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
872158550Olaug F. JohansenSkien OK11.13
870506694Tirill Liby SeipOK Skeidi11.14
869503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.15
871181467Gudveig JørundlandOK Sør11.16

D 85-

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
859480109Ellen MathisenPorsgrunn OL11.03

H 13-14

2 330 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214234052Thomas MyhreSkien OK12.06
225195896Martin DybvikStokke IL12.08
217244039Eskil HafskjoldNydalens SK12.10
209199523Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.12
201212732Kristian Ekeberg FliidSkien OK12.14
224230324Eetu VierinenIL BUL-Tromsø12.16
218211704Sindre Flatin ErichsenSkien OK12.18
223225087Emil NygårdBirkenes IL12.20
211217134Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL12.22
203247817Jonas HickenIL Koll12.24
212230400Emil VierinenIL BUL-Tromsø12.26
204506700Henrik Repstad StoremyrIL Hauken12.28
228202161Linus MjøsundNydalens SK12.30
219239020Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12.32
213223980Niclas GunnerødStokke IL12.34
206197959Einar ØstvoldHeming Orientering12.36
202213383Gabriel GjoneSandefjord OK12.38
205182096Brage EikåsSandefjord OK12.40
226215594Borgar SkjelbredKongsberg OL12.42
229505675Ragnar LandeEidskog OL12.44
227203306Henrik KaiserSturla, IF12.46
221508129Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK12.48
210245755Gaute NysæterSkien OK12.50
222180054Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12.52
215213219Johannes Salvesen-LundeIL Koll12.54
208212637Martin Christoffer BorgIL Koll12.56
230212792Mathias AxelsonEiker OL13.00
216203470Mathias LinløkkenØstmarka OK13.02
207211942Jens WoldSturla, IF13.04

H 15-16

2 930 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2224153Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb12.05
1197793Olav MelheimSturla, IF12.07
16188800Andreas Nybak UrdalGanddal IL12.09
17501209Trygve Børte NomelandKristiansand OK12.11
15191343Sindre Vie StrislandFossum IF12.13
14509449Øyvind LamarkGanddal IL12.15
12213254Benjamin GjoneSandefjord OK12.17
18229527Martin AusenPorsgrunn OL12.19
11228408Per Ingvar TollehaugEiker OL12.21
10213209Magnus BrodinPorsgrunn OL12.23
13191201Eirik Vie StrislandFossum IF12.25
24187112Hallgeir BrevikStokke IL12.27
26194450Fridtjof ReuschHeming Orientering12.29
23213433Birk Felland SætnanFossum IF12.31
20203281Tobias MathisenPorsgrunn OL12.33
21507757Sivert PoppeFredrikstad SK12.35
27191344Gustav Andresen SkotteFossum IF12.37
19234871Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12.39
25502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.41
22208999Christian Fredrik BorgIL Koll12.43
5201915Paul Johan SlungaardHeming Orientering12.45
9500901Gaute LindaasElverum OK12.47
4241416Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL12.49
6222549Martin KaiserSturla, IF12.51
7209963Mats LindaasElverum OK12.53
871838Børge Nilsen BergFossum IF12.55
3212826Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering12.57

H 17-A kort

2 840 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
533207899Vebjørn KvisliNotodden OL11.00
534213149Thomas BrodinPorsgrunn OL11.00
535220929Jørn BerganVegårshei IL11.00
536227681Jon KvisliBø OL11.00
537507662Steinar FrøytlogEgersund OK11.00
538500533Ole Grini JohansenNatthauken IL11.00
539207903Rune Kristian MorkNotodden OL11.00
541217372Arild FlatenVegårshei IL11.00
54291507Ole FlaattenOK Skeidi11.00
543211224Ola LestebergKongsberg OL11.00
544207900Harald KvisliNotodden OL11.00
546508525Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL11.00
547234337Jakob HageliaVegårshei IL11.00
548245299Didrik BredesenLillomarka OL11.00
549506341Dan Huva KristensenNotodden OL11.00
550181662Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering11.00

H 17-B

2 310 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
813480043John Lars HovdejordNotodden OL11.00
814211980Fredrik AxelsonEiker OL11.00
815500249Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn11.00
816234132Lars Øyvind LodeSkien OK11.00
817501219Tony HalsallOtra IL11.00
818211768Brede Ekeberg FliidSkien OK11.00
819207642Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL11.00
820236512Snorre SlokvikNotodden OL11.00
821239483Steinar SundeSøgne og Songdalen OK11.00

H 17-C

2 270 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
913223594Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll11.00
914212363Tore AxelsonEiker OL11.00
915199730Ketil OplandOK Skeidi11.00
916198793Stian LillegårdLillomarka OL11.00
917504629Øivind PedersenOK Skeidi11.00
918239482Floke BredlandSøgne og Songdalen OK11.00

H 17-20

3 490 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
444222559Anders VestølVegårshei IL11.55
433236813Johan Kristian UndelandSturla, IF12.01
449502662Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12.07
438195549Iver RingheimLarvik OK12.10
440501323Skjalg NysæterSkien OK12.13
454509131Sondre Zahl HagenFossum IF12.16
445207902Åsmund SlokvikNotodden OL12.19
443184355Halvard KornmoPorsgrunn OL12.22
451211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.25
439206477Jonas EikåsSandefjord OK12.28
450507708Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL12.34
447508137Ole Kristian TaksdalGanddal IL12.37
446199628Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn12.40
437202094Even LindaasVang OL12.43
441509580Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12.49
448203443Ludvig JohnsenHedrum OL12.55
434509141Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn12.58
453502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.01
452501505August Syrdal ØenHeming Orientering13.07

H 21-

3 940 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
407222086Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering11.04
410508518Simen Teigen SøgårdKongsberg OL12.02
409506813Petter ReinemoKongsberg OL12.06
404230403Åsmund HasaasOK Skeidi12.08
406203278Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL12.10
402503928Ola Marius PedersenOppsal Orientering12.14
408206427Olav VestølVegårshei IL12.18
416504087John RundeKristiansand OK12.22
421234860Martin AskeAndebu IL12.24
417227675Sigve BotnenBø OL12.26
418160828Øyvind EngerNydalens SK12.28
415506784Sigve VågsnesOppsal Orientering12.30
419196772Olai Stensland LillevoldNTNUI12.32
425207865Vegard Brun SagaTyrving IL12.34
428508244Asgeir MjøsundNydalens SK12.36
42488669Såmund BotnenEmblem IL12.38
423216933Tobias KristensenNTNUI12.40
422504815Stein H. HagenFossum IF12.42
427502352Robert FredriksenNotodden OL12.44
426502091Erling GrammeltvedtOK Skeidi12.46
411216987Christian BøenKristiansand OK12.52
413220185Henry McNultyBækkelagets SK12.54

H 35-

3 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
455506656Kim André SveenHadeland OL11.51

H 40-

3 490 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
460504453Jørn SundbyLarvik OK11.50
457235830Svein SundeSøgne og Songdalen OK11.53
459217657David HanssonOL Tønsberg og omegn11.56
458504517Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12.02
461223987Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb12.05
462245745Eivind Frode RindeBø OL12.08
464506954Henrik WennerstrandPorsgrunn OL12.11
463188892Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL12.14
465241823Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL12.17
466199446Tallak Olav GrytingGjerstad IL12.20
467230271Juha VierinenIL BUL-Tromsø12.23

H 45-

3 230 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
480508915Øystein MyrvoldHeming Orientering11.52
476508133Pål Christian IngierdBækkelagets SK11.54
487214915Runar HafskjoldNydalens SK11.56
483223596Audun HvenekildeOppsal Orientering11.58
485227677Steinar LandeBø OL12.00
477199596Sturle FurlandSandefjord OK12.02
48979095Espen DanevadFredrikstad SK12.08
492506809Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.10
482233943Jøran KristensenHeming Orientering12.12
496214745Vidar GjelstadOppsal Orientering12.14
501223922Helge Grenager SolheimOppsal Orientering12.16
478500534Eivind LandeEidskog OL12.18
490193630Knut Jostein SætnanFossum IF12.20
475229805Urs MärkOLG Stäfa12.22
494217460Gisle NysæterSkien OK12.24
495197944Kenneth WesterheimStord Orientering12.26
484501731Bjørn LiePorsgrunn OL12.28
479504468Hallvard KorenOK Moss12.30
491184474Frode NysæterSkien OK12.32
486211366Kjetil MolundTyrving IL12.34
498508912Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12.36
481206461Jo Børre EikåsSandefjord OK12.38
500230277Per Erik OpsethRingerike OL12.42

H 45- A kort

2 640 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
709224085Kenneth DybvikStokke IL11.00
710182011Jan Ivar GundersenHedrum OL11.00
711507857Thorbjørn VærpKristiansand OK11.00
712211258Dan Egil LjådalIL Hauken11.00
713192907Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering11.00
714241789Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11.00
716220882Tore LindaasElverum OK11.00
717199435Jarle EriksenOK Skeidi11.00

H 50-

2 790 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
602501016Christian JomaasFossum IF11.02
592229636Frode StrislandFossum IF11.05
583190618Øyvind HyllesethSkien OK11.08
573196876Lasse ArnesenHeming Orientering11.11
574234013Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb11.14
611190660Terje Ulla EikenKongsberg OL11.20
603182119Roger LysnesHedrum OL11.23
609215576Kjetil DammTIF Viking11.26
580165904Arild AndresenFossum IF11.32
579245669Geir BråtenVegårshei IL11.35
606204203Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.38
601192566Roar MathisenOL Tønsberg og omegn11.41
599238122Helge GisholtOK Skeidi11.44
582245175Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb11.47
588195762Roger ØstvoldHeming Orientering11.50
578182118Espen JohnsenHedrum OL11.53
577216677Bjørn Idar SætranIF Trauma11.56
590210110Guttorm EggeIL GeoForm11.59
610501146Oddvar TaksdalGanddal IL12.02
607187010Knut Erling ØenHeming Orientering12.05
58191505Øyvind FlaattenOK Skeidi12.08
604502929Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.17
598509448Trond LamarkGanddal IL12.20
597237895Roar MyhreKristiansand OK12.23
600208740Trond GjelstadSandefjord OK12.26
584507671Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12.29
595222073Ole Petter VestølVegårshei IL12.32
608402917Erik BorgIL Koll12.35
575207904Rune EngehultNotodden OL12.38
605198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12.41
571244780Karl Anton UndelandSturla, IF12.44
59184024Kimme ArnesenHeming Orientering12.47
593182076Øystein SkjelbredKongsberg OL12.50
596198045Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK12.56
594223921Knut GjoneSandefjord OK12.59
585508242Jan Erik AalbergBækkelagets SK13.02
570206434Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13.05

H 55-

2 790 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
635215453Sven OhrvikKonnerud IL11.00
639236399Jon Harald BøvreStokke IL11.03
633507082Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11.06
634205549Inge RingheimLarvik OK11.09
641507027Harald OmlandSkien OK11.12
636214746Håkon JendalFossum IF11.15
640197888Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK11.18
637173451Gjermund RørenEiker OL11.24
647211809Espen RaastadSkien OK11.27
650221152John YtternesKolbotn og Skimt OL11.30
652228411Thor Inge TollehaugEiker OL11.33
648504080Per-Arne WahlgrenSjövalla FK11.36
649221210Per Einar StrømHedrum OL11.42
656507057Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)11.45
654208598Roger Andre VaneboKongsberg OL11.48
657501673Lars Peder VaajeMarnardal IL11.51
655507663Geir FrøytlogEgersund OK11.54
658217636Erik HøivoldKongsberg OL11.57
653214544Petter LøeNotodden OL12.00
642504620Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering12.03
645193869Roar ByeModum OL12.06
644212662Tom SlungaardHeming Orientering12.09
643207674Onno VerberneOL Toten-Troll12.12
646181990Erlend SlokvikOL Toten-Troll12.15

H 60-

2 640 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
663483728Petter GullikstadRøros IL11.31
662215003Sigbjørn ModalsliFossum IF11.35
659502083Tron SolbergOK Skeidi11.39
674205708Ketil BergeVestre Akers SK11.41
664506661Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.43
676221269Bjørn ChristensenØstmarka OK11.45
672400006Morten KarlsenMåren OK11.47
673170925Jarle BotnenBø OL11.49
670197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK11.51
667221187Geir Holm GundersenKonnerud IL11.53
668509551Arve GlittumOK Skeidi11.55
660502477Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn11.57
675505878Gunnar BråtenVoss IL11.59
671236333Per LarsenKristiansand OK12.01
66960917Reidar FossumAsker Skiklubb12.03

H 65-

2 500 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
737502381Stein TurtumøygardMåren OK11.10
723238163Oskar StraumeDrangedal OL11.11
719222595Dagfinn TorpePorsgrunn OL11.12
720221216Jan BøhleOL Trollo11.13
734509552Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss11.14
725235929Eilef LandsverkSkien OK11.15
729505373Sveinung RekaaNotodden OL11.16
726506358Bjørn GrindeIL GeoForm11.17
718206403Kjell SandåkerIL Imås11.19
736195715Are EriksenOslostudentenes IK11.20
731480044Hugo A. ChristensenNotodden OL11.21
732206256Dag KristensenOK Skeidi11.22
724236004Elling AakreAndebu IL11.23
735227680Per Chr. HagenBø OL11.24
727182122Martin NaufHedrum OL11.25
722197800Ragnar Niemi BergStokke IL11.26
733201595Øivind FadumSande Sportsklubb11.27
728230219Mikael TarandiIFK Lidingö SOK11.29

H 70-

2 500 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
766411362Hogne KjæråsAndebu IL11.46
768221255Rolf GjølbergLarvik OK11.47
76279106Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK11.50
783210912Henning GaarderKonnerud IL11.52
770501089Kjell Einar AadnevikTIF Viking11.53
774238017Roar LøkenSandefjord OK11.54
763221243Knut G KarlsenHeming Orientering11.55
75574911Dag Rønning JensenOL Trollo11.57
776203291Trygve LølandBirkenes IL11.58
756245638Hallvard MyrvollBø OL11.59
777211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK12.00
786184537Jiri UrvalekPorsgrunn OL12.01
779197824Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK12.02
764245776Widar Taxth LølandHisøy OK12.03
767505873Magne MoyOK Sør12.04
782509136Runar KittilsenStokke IL12.05
781219114Jørn TorgersenTIF Viking12.06
769214964Helge RevhaugRingerike OL12.08
754186202Atle RemmePorsgrunn OL12.09
757502481Ragnar HillestadLardal OL12.10
780230393Willi StreuliOLG St. Gallen/Appenzell12.11
773245282Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb12.12
785199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.13
760503934Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering12.14
759186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.15
76196166Kjell Audun SundsdalMelum IL12.16
772504467Arne LandeBø OL12.17
778182064Helge FossheimHedrum OL12.18

H 75-

2 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
880193014Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.17
884203367Olav SolbergBø OL11.19
873203627Lars Martin GjeinStokke IL11.20
882238049Ronald BjervaDrangedal OL11.23
877221464Kjell MeenPorsgrunn OL11.24
87989873Odd AureDrangedal OL11.25
886177772Tor Eivind EdvardsenLarvik OK11.26
878217272Helge BjaalandHeming Orientering11.27
875500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.28
883181694Carl Ove BergOK Skeidi11.30
887504511Magnar ØvreåsBotne SK11.31
888231881Ole Jørgen MjøsundSpillum IL11.33

H 80-

2 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
863215633Svein SolerødOL Toten-Troll11.04
864206426Ivar Louis BergSturla, IF11.05
86786980Finn Åge ØsternKongsberg OL11.06
862184298Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.07
86539177Olav MostaulHøydalsmo IL11.08
866203598Magnar ReppesgårdHedrum OL11.09
860501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11.10
861210997Steinar RuudKonnerud IL11.11
868221026Oddvar GjelstadSandefjord OK11.12

H 85-

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
857211619Einar JørundlandOK Sør11.00
856207752Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb11.02

Annonser

IOF Eventor