Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsgaloppen 2019

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 3

Andebu IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
724236004Elling AakreH 65- (128)2 380 m18.06
421234860Martin AskeH 21- (163)3 190 m18.20
613156974Anette Kjærås FiringD 45- (136)2 730 m18.44
766411362Hogne KjæråsH 70- (201)2 380 m18.48
906248506Elisabeth RødD 65- (57)2 120 m18.51

Asker Skiklubb

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1040196900Magnus Dalen EriksenN-åpen (211)2 120 m18.00
403500003Vegard GulbrandsenH 21- (163)3 190 m18.02
860501122Bjørn GunnerødH 80- (53)2 120 m18.05
66960917Reidar FossumH 60- (110)2 390 m18.11
948239477Simen Dalen EriksenH 11-12 (129)2 220 m18.17
746224573Margrete EngzeliusD 55- (97)2 380 m18.28
891502379Anne Lise ØfsthusD 75- (20)2 120 m18.36
25502143Simen Aure SkogedalH 15-16 (181)2 870 m18.39
569195801Øyvind GylverDirekte A (107)2 630 m18.46
626181955Ellen Aure SkogedalD 45- (136)2 730 m18.57
988203792Selma Aure SkogedalD 11-12 (144)2 220 m18.57
306213005Nora Christine HansenD 13-14 (129)2 260 m19.01
314207603Maren Aure SkogedalD 13-14 (129)2 260 m19.09
638209846Jan Richard EriksenH 55- (157)2 730 m19.09
790190665Edel Sofie NilsenD 60- (122)2 380 m19.12
456190806Eivind TonnaH 40- (72)3 140 m19.19
807504675Hege GunnerødD 45- A kort (50)2 380 m19.26

Bergens TF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
897480130Ingjerd SognnæsD 70- (63)2 120 m18.42
787211515Siren GreveD 60- (122)2 380 m19.09

Berger og Svelvik OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
498508912Terje W. PettersenH 45- (165)3 060 m19.27

Birkenes IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1046225053Simen NygårdN-åpen (211)2 120 m18.00
962225105Lars BirkenesH 11-12 (129)2 220 m18.31
559203397Espen BirkenesDirekte A (107)2 630 m18.46
223225087Emil NygårdH 13-14 (197)2 260 m18.48
776203291Trygve LølandH 70- (201)2 380 m18.58
802216806Siri BjorvandD 60- (122)2 380 m19.24

Botne SK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
887504511Magnar ØvreåsH 75- (98)2 120 m18.32
117217780Ingrid MobråthenD 15-16 (154)2 470 m18.41
78462575Jørgen KvilhaugH 70- (201)2 380 m19.06

Bækkelagets SK

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
853212251Markus HirschUtvikling B (17)2 300 m18.00
1035509121Marie HjelmstadN-åpen (211)2 120 m18.00
1052224909Håkon Fenne IngierdN-åpen (211)2 120 m18.00
413220185Henry McNultyH 21- (163)3 190 m18.12
585508242Jan Erik AalbergH 50- (268)2 730 m18.16
52478332Berit HerstadD 40- (64)2 630 m18.38
526224997Aasne Fenne HoksrudD 40- (64)2 630 m18.40
221508129Jonas Fenne IngierdH 13-14 (197)2 260 m18.46
474501217Marthe GløersenD 21- (43)3 060 m19.03
476508133Pål Christian IngierdH 45- (165)3 060 m19.05
497188797Johs HjelmstadH 45- (165)3 060 m19.07

Bø OL

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
837235203Marianne SkusethD 17-B (105)2 300 m18.00
855245746Sondre Harstad RindeUtvikling B (17)2 300 m18.00
92123696Ingunn FjørtoftD 17-C (44)2 270 m18.00
673170925Jarle BotnenH 60- (110)2 390 m18.15
417179339Sigve BotnenH 21- (163)3 190 m18.16
735227680Per Chr. HagenH 65- (128)2 380 m18.17
956245747Tobias Harstad RindeH 11-12 (129)2 220 m18.25
884203367Olav SolbergH 75- (98)2 120 m18.29
520227678Tone NilsenD 35- (31)2 630 m18.34
890208756Inger Lise SolbergD 75- (20)2 120 m18.35
756245638Hallvard MyrvollH 70- (201)2 380 m18.38
89439205Bjørg MostaulD 70- (63)2 120 m18.39
536227681Jon KvisliH 17-A kort (106)2 630 m18.46
618208955Trude HarstadD 45- (136)2 730 m18.49
772504467Arne LandeH 70- (201)2 380 m18.54
79189661Gunn BotnenD 60- (122)2 380 m19.13
485227677Steinar LandeH 45- (165)3 060 m19.14
462245745Eivind Frode RindeH 40- (72)3 140 m19.25

Drangedal OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
830203548Anna Henriette StraumeD 17-B (105)2 300 m18.00
93589887Astrid LundeDirekte C (56)2 270 m18.00
723238163Oskar StraumeH 65- (128)2 380 m18.05
87989873Odd AureH 75- (98)2 120 m18.24
882238049Ronald BjervaH 75- (98)2 120 m18.27
892243500Henny Helgeland ReinholdD 75- (20)2 120 m18.37
90189885Marit OddenD 70- (63)2 120 m18.46

Egersund OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
748245577Inger Tone NygårdD 55- (97)2 380 m18.30
537507662Steinar FrøytlogH 17-A kort (106)2 630 m18.46
655507663Geir FrøytlogH 55- (157)2 730 m19.26

Eidskog OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
229505675Ragnar LandeH 13-14 (197)2 260 m18.54
952505632Asbjørn LandeH 11-12 (129)2 220 m19.08
478500534Eivind LandeH 45- (165)3 060 m19.26

Eiker OL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
814211980Fredrik AxelsonH 17-B (63)2 300 m18.00
914212363Tore AxelsonH 17-C (39)2 270 m18.00
1057213572Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (211)2 120 m18.00
11228408Per Ingvar TollehaugH 15-16 (181)2 870 m18.25
106213690Amanda AxelsonD 15-16 (154)2 470 m18.30
976212493Abelone Josefine AxelsonD 11-12 (144)2 220 m18.45
230212792Mathias AxelsonH 13-14 (197)2 260 m18.55
637173451Gjermund RørenH 55- (157)2 730 m19.08
652228411Thor Inge TollehaugH 55- (157)2 730 m19.23

Elverum OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
7209963Mats LindaasH 15-16 (181)2 870 m18.21
9500901Gaute LindaasH 15-16 (181)2 870 m18.23
716220882Tore LindaasH 45- A kort (57)2 390 m18.50

Emblem IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
42488669Såmund BotnenH 21- (163)3 190 m18.23

Fossum IF

34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
198899Sindre GisholtDirekte B (69)2 300 m16.00
840224746Hildegunn GrønsethDirekte B (69)2 300 m18.00
854205543Simen HøyerUtvikling B (17)2 300 m18.00
1090500239Kristin BergDirekte A (107)2 630 m18.00
662215003Sigbjørn ModalsliH 60- (110)2 390 m18.04
1009213256Odin Vie StrislandH 9-10 (52)2 150 m18.09
580165904Arild AndresenH 50- (268)2 730 m18.11
945211804Ask Felland SætnanH 11-12 (129)2 220 m18.14
1014213686Vilde HøyerD 9-10 (45)2 150 m18.14
586501512Bjørn HallanH 50- (268)2 730 m18.17
950225171Fredrik GrønsethH 11-12 (129)2 220 m18.19
589226659Einar GisholtH 50- (268)2 730 m18.20
422504815Stein H. HagenH 21- (163)3 190 m18.21
871838Børge Nilsen BergH 15-16 (181)2 870 m18.22
592229636Frode StrislandH 50- (268)2 730 m18.23
13191201Eirik Vie StrislandH 15-16 (181)2 870 m18.27
15191343Sindre Vie StrislandH 15-16 (181)2 870 m18.29
690134847Elise GisholtD 50- (137)2 390 m18.32
109178311Johanne Rognerud BøeD 15-16 (154)2 470 m18.33
602501016Christian JomaasH 50- (268)2 730 m18.33
23213433Birk Felland SætnanH 15-16 (181)2 870 m18.37
113507832Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (154)2 470 m18.37
116504706Kathinka Zahl HagenD 15-16 (154)2 470 m18.40
27191344Gustav Andresen SkotteH 15-16 (181)2 870 m18.41
701228272Sigrid Melander VieD 17-A kort (54)2 390 m18.43
551228081Simen BordalDirekte A (107)2 630 m18.46
556205548Fredrik HøyerDirekte A (107)2 630 m18.46
432198904Peter GisholtH 17-20 (164)3 140 m18.55
4361001887Sindre GisholtH 17-20 (164)3 140 m18.59
997225571Silje Andresen SkotteD 11-12 (144)2 220 m19.06
636214746Håkon JendalH 55- (157)2 730 m19.07
454509131Sondre Zahl HagenH 17-20 (164)3 140 m19.17
490193630Knut Jostein SætnanH 45- (165)3 060 m19.19
493401132Pål SommerheinH 45- (165)3 060 m19.22

Fredrikstad SK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
405507607Håvard WedegeH 21- (163)3 190 m18.04
1019211491Vilma DanevadD 9-10 (45)2 150 m18.19
21507757Sivert PoppeH 15-16 (181)2 870 m18.35
528211201Karin Skedsmo DanevadD 40- (64)2 630 m18.42
984193091Jenny DanevadD 11-12 (144)2 220 m18.53
629203117Hilde PoppeD 45- (136)2 730 m19.00
48979095Espen DanevadH 45- (165)3 060 m19.18

Freidig

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
899201973Gunn Kari HygenD 70- (63)2 120 m18.44

Ganddal IL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
509509447Ingrid LamarkD 17-20 (103)2 630 m18.23
683188831Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (137)2 390 m18.25
14509449Øyvind LamarkH 15-16 (181)2 870 m18.28
598509448Trond LamarkH 50- (268)2 730 m18.29
16188800Andreas Nybak UrdalH 15-16 (181)2 870 m18.30
610501146Oddvar TaksdalH 50- (268)2 730 m18.41
621509450Vibeke LamarkD 45- (136)2 730 m18.52
630501775Aud Hognestad TaksdalD 45- (136)2 730 m19.01
447508137Ole Kristian TaksdalH 17-20 (164)3 140 m19.10
318508199Anna TaksdalD 13-14 (129)2 260 m19.13

Gjerstad IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
721212580Olav SmestadH 65- (128)2 380 m18.03
1026212360Gudrun Fidje GrytingUtvikling N (27)2 150 m18.22
1027212302Kristina Fidje GrytingUtvikling N (27)2 150 m18.22
708199270Tone Fidje GrytingD 17-A kort (54)2 390 m18.50
466199446Tallak Olav GrytingH 40- (72)3 140 m19.29

Gjø-Vard OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
912215006Margrete JørandliD 65- (57)2 120 m18.57

Hadeland OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
507502452Berthe TesloD 17-20 (103)2 630 m18.21
963204702Nikolai TesloH 11-12 (129)2 220 m18.32
455506656Kim André SveenH 35- (7)3 140 m19.18
812502131Gunn Elin RudiD 45- A kort (50)2 380 m19.26

Haugesund IL Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3212826Vegard Wiig NystadH 15-16 (181)2 870 m18.17

Hedrum OL

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
824203413Tone Sølie LysnesD 17-B (105)2 300 m18.00
836187285Elin BordøyD 17-B (105)2 300 m18.00
578182118Espen JohnsenH 50- (268)2 730 m18.09
727182122Martin NaufH 65- (128)2 380 m18.09
866203598Magnar ReppesgårdH 80- (53)2 120 m18.11
685182120Tone Sølie LysnesD 50- (137)2 390 m18.27
603182119Roger LysnesH 50- (268)2 730 m18.34
545203389Jarle LysnesH 17-A kort (106)2 630 m18.46
710182011Jan Ivar GundersenH 45- A kort (57)2 390 m18.50
778182064Helge FossheimH 70- (201)2 380 m19.00
992225271Hermine GrønnebergD 11-12 (144)2 220 m19.01
448203443Ludvig JohnsenH 17-20 (164)3 140 m19.11
649221210Per Einar StrømH 55- (157)2 730 m19.20

Heming Orientering

31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1050194460Jørgen ReuschN-åpen (211)2 120 m18.00
1087197748Hanne Marthe ØstvoldDirekte A (107)2 630 m18.00
573196876Lasse ArnesenH 50- (268)2 730 m18.04
1010234274Alf Hattestad KristensenH 9-10 (52)2 150 m18.10
584507671Harald Eide-FredriksenH 50- (268)2 730 m18.15
5201915Paul Johan SlungaardH 15-16 (181)2 870 m18.19
588195762Roger ØstvoldH 50- (268)2 730 m18.19
678194448Marianne ReuschD 50- (137)2 390 m18.20
59184024Kimme ArnesenH 50- (268)2 730 m18.22
878217272Helge BjaalandH 75- (98)2 120 m18.23
510501521Maya Jones ArnesenD 17-20 (103)2 630 m18.24
206197959Einar ØstvoldH 13-14 (197)2 260 m18.31
691196768Signe Astrup ArnesenD 50- (137)2 390 m18.33
607187010Knut Erling ØenH 50- (268)2 730 m18.38
26194450Fridtjof ReuschH 15-16 (181)2 870 m18.40
763221243Knut G KarlsenH 70- (201)2 380 m18.45
123213167Hannah Syrdal ØenD 15-16 (154)2 470 m18.47
222180054Lukas Jones ArnesenH 13-14 (197)2 260 m18.47
978234111Caroline SlungaardD 11-12 (144)2 220 m18.47
622507771Paula BerstadD 45- (136)2 730 m18.53
910216699Elle M. MelbyeD 65- (57)2 120 m18.55
989211293Silja BerstadD 11-12 (144)2 220 m18.58
994194470Astrid ReuschD 11-12 (144)2 220 m19.03
309213647Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (129)2 260 m19.04
441509580Magnus Eide-FredriksenH 17-20 (164)3 140 m19.04
995233834Henni Hattestad KristensenD 11-12 (144)2 220 m19.04
480508915Øystein MyrvoldH 45- (165)3 060 m19.09
482233943Jøran KristensenH 45- (165)3 060 m19.11
317197921Anne ØstvoldD 13-14 (129)2 260 m19.12
452501505August Syrdal ØenH 17-20 (164)3 140 m19.15
644212662Tom SlungaardH 55- (157)2 730 m19.15

Hisøy OK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1045233687Ingrid Broers DamsgaardN-åpen (211)2 120 m18.00
1048233923Julia Broers DamsgaardN-åpen (211)2 120 m18.00
1016223503Hannah Broers DamsgaardD 9-10 (45)2 150 m18.16
764245776Widar Taxth LølandH 70- (201)2 380 m18.46
619211385Inger Marie Broers DamsgaardD 45- (136)2 730 m18.50
715500400Erik Broers DamsgaardH 45- A kort (57)2 390 m18.50

Høydalsmo IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
86539177Olav MostaulH 80- (53)2 120 m18.10
304192442Ingrid Stigen BygglandD 13-14 (129)2 260 m18.59
458504517Asbjørn BygglandH 40- (72)3 140 m19.21

Idrettslaget Dyre Vaa

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1068223501Haakon Fugleneb AamandN-åpen (211)2 120 m18.00
1017224110Randi Fugleneb AamandD 9-10 (45)2 150 m18.17
56186070Nils Albert AamandDirekte A (107)2 630 m18.46
566203010Astrid Fugleneb AamandDirekte A (107)2 630 m18.46
983223794Sigrid Fugleneb AamandD 11-12 (144)2 220 m18.52

IF Trauma

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
572221105Per Olav NærestadH 50- (268)2 730 m18.03
577216677Bjørn Idar SætranH 50- (268)2 730 m18.08

IFK Göteborg

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1080230395Reine PettersonDirekte A (107)2 630 m18.00

IFK Lidingö SOK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
728230219Mikael TarandiH 65- (128)2 380 m18.10

IK Grane Arendal Orientering

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1083206419Frode SørensenDirekte A (107)2 630 m16.00
407222086Stig AlvestadH 21- (163)3 190 m18.06
1025230697Edvard VågsnesUtvikling N (27)2 150 m18.22
760503934Finn Ole JørgensenH 70- (201)2 380 m18.42
713192907Kristian VågsnesH 45- A kort (57)2 390 m18.50
804503932Oddny JørgensenD 60- (122)2 380 m19.26

IL BUL-Tromsø

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1069230684Piko VierinenN-åpen (211)2 120 m18.00
958230223Onni VierinenH 11-12 (129)2 220 m18.27
212230400Emil VierinenH 13-14 (197)2 260 m18.37
224230324Eetu VierinenH 13-14 (197)2 260 m18.49
467230271Juha VierinenH 40- (72)3 140 m19.30

IL GeoForm

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
726506358Bjørn GrindeH 65- (128)2 380 m18.08
590210110Guttorm EggeH 50- (268)2 730 m18.21
632195740Audrun UtskarpenD 45- (136)2 730 m19.03

IL Hauken

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
204506700Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (197)2 260 m18.29
712211258Dan Egil LjådalH 45- A kort (57)2 390 m18.50

IL Høvdingen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
881229528Audun KjøstvedtH 75- (98)2 120 m18.26

IL Imås

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
718206403Kjell SandåkerH 65- (128)2 380 m18.00
758504631Øyvin SimonsenH 70- (201)2 380 m18.40
90098007Anne Karin StigemoD 70- (63)2 120 m18.45
765206510Kristen DalandH 70- (201)2 380 m18.47
905508904Gjertrud SandåkerD 65- (57)2 120 m18.50

IL Koll

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
938213419Hege AndersenDirekte C (56)2 270 m18.00
1075224996Hilde SalvesenN-åpen (211)2 120 m18.00
203247817Jonas HickenH 13-14 (197)2 260 m18.28
208212637Martin Christoffer BorgH 13-14 (197)2 260 m18.33
22208999Christian Fredrik BorgH 15-16 (181)2 870 m18.36
608402917Erik BorgH 50- (268)2 730 m18.39
215213219Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (197)2 260 m18.40

Kolbotn og Skimt OL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
832224230Veronica Elena SvindsethD 17-B (105)2 300 m18.00
842209623Jon MøretrøDirekte B (69)2 300 m18.00
1084221032Trond MøretrøDirekte A (107)2 630 m18.00
1085212741Sigrid Aaby MøretrøUtvikling B (17)2 300 m18.00
1086204595Kjersti AabyDirekte B (69)2 300 m18.00
508211801Celine YtternesD 17-20 (103)2 630 m18.22
759186215Geir TrøanH 70- (201)2 380 m18.41
564204600Knut BjørkeloDirekte A (107)2 630 m18.46
650221152John YtternesH 55- (157)2 730 m19.21

Kongsberg OL

32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1078229616Eline Maudal PettersenUtvikling N (27)2 150 m16.00
833211454Ann-Karin LestebergD 17-B (105)2 300 m18.00
1070242271Magnus LestebergN-åpen (211)2 120 m18.00
1001242272Eirik LestebergH 9-10 (52)2 150 m18.01
1004215111Mathias Bredland EidH 9-10 (52)2 150 m18.04
1007214300Jakob Bredland EidH 9-10 (52)2 150 m18.07
409506813Petter ReinemoH 21- (163)3 190 m18.08
410182003Simen Teigen SøgårdH 21- (163)3 190 m18.09
86786980Finn Åge ØsternH 80- (53)2 120 m18.12
593182076Øystein SkjelbredH 50- (268)2 730 m18.24
742207010Unn Hilde HeggedalD 55- (97)2 380 m18.24
880193014Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (98)2 120 m18.25
689196741Anne Lene Tørdal ZayanD 50- (137)2 390 m18.31
753216819Elisabeth HetlevikD 55- (97)2 380 m18.35
211217134Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (197)2 260 m18.36
52363777Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (64)2 630 m18.37
697220733Barbara Willkommen EikenD 50- (137)2 390 m18.39
699503977Marianne OmdalD 50- (137)2 390 m18.41
972196871Marte EgerD 11-12 (144)2 220 m18.41
611190660Terje Ulla EikenH 50- (268)2 730 m18.42
119503909Selma HøivoldD 15-16 (154)2 470 m18.43
543211224Ola LestebergH 17-A kort (106)2 630 m18.46
546508525Jørgen Teigen SøgårdH 17-A kort (106)2 630 m18.46
558228521Pål Martin EidDirekte A (107)2 630 m18.46
616196870Kristin EgerD 45- (136)2 730 m18.47
226215594Borgar SkjelbredH 13-14 (197)2 260 m18.51
982234142Amalie Myrvold SkovlystD 11-12 (144)2 220 m18.51
633507082Svein-Erik SøgårdH 55- (157)2 730 m19.04
312247684Ingrid LestebergD 13-14 (129)2 260 m19.07
321230784Iselin HøivoldD 13-14 (129)2 260 m19.16
654208598Roger Andre VaneboH 55- (157)2 730 m19.25
658217636Erik HøivoldH 55- (157)2 730 m19.29

Konnerud IL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
827509145Kirsten GjermstadD 17-B (105)2 300 m18.00
861210997Steinar RuudH 80- (53)2 120 m18.06
667221187Geir Holm GundersenH 60- (110)2 390 m18.09
944224741Ola Gjermstad PettersenH 11-12 (129)2 220 m18.13
677181855Tove HeimdalD 50- (137)2 390 m18.19
738195950Veslemøy SolbergD 55- (97)2 380 m18.20
310224300Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (129)2 260 m19.05
783210912Henning GaarderH 70- (201)2 380 m19.05
635215453Sven OhrvikH 55- (157)2 730 m19.06

Kristiansand OK

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
925506678Grete HitreskogD 17-C (44)2 270 m18.00
411216987Christian BøenH 21- (163)3 190 m18.10
671236333Per LarsenH 60- (110)2 390 m18.13
416504087John RundeH 21- (163)3 190 m18.15
597237895Roar MyhreH 50- (268)2 730 m18.28
17501209Trygve Børte NomelandH 15-16 (181)2 870 m18.31
530181677Linn Carina DalandD 40- (64)2 630 m18.44
702237893Silje BøenD 17-A kort (54)2 390 m18.44
711507857Thorbjørn VærpH 45- A kort (57)2 390 m18.50
625219383Siri Thortveit MyhreD 45- (136)2 730 m18.56
810221217Gro BørteD 45- A kort (50)2 380 m19.26

Lardal OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
101217355Kristin Melby JacobsenD 15-16 (154)2 470 m18.25
893501160Thorunn Aamodt OvesenD 75- (20)2 120 m18.38
757502481Ragnar HillestadH 70- (201)2 380 m18.39
707222631Linn Hege RosoD 17-A kort (54)2 390 m18.49

Larvik OK

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
831211538Heidi EriksenD 17-B (105)2 300 m18.00
1038224423Ana Zagar NesN-åpen (211)2 120 m18.00
1058217029Mathias SundbyN-åpen (211)2 120 m18.00
1060235256Christopher David EriksenN-åpen (211)2 120 m18.00
1079211539Jostein EriksenDirekte C (56)2 270 m18.00
502209884Ida Sofie HjortlandD 17-20 (103)2 630 m18.16
874237787Per Øystein AndersenH 75- (98)2 120 m18.19
886177772Tor Eivind EdvardsenH 75- (98)2 120 m18.31
519210975Anne Berg GjølbergD 35- (31)2 630 m18.33
606204203Per Olav GulbrandsenH 50- (268)2 730 m18.37
52583202Turid Zagar NesD 40- (64)2 630 m18.39
527186835Elin BjervaD 40- (64)2 630 m18.41
896216681Gerd LangsethD 70- (63)2 120 m18.41
700216970Celine Vik OlsenD 17-A kort (54)2 390 m18.42
615204302Ingrid UndstadD 45- (136)2 730 m18.46
768221255Rolf GjølbergH 70- (201)2 380 m18.50
907217231Kari BergD 65- (57)2 120 m18.52
985211958Ingvild RingheimD 11-12 (144)2 220 m18.54
302224439Agathe BrathagenD 13-14 (129)2 260 m18.57
777211532Kåre ThorbjørnsenH 70- (201)2 380 m18.59
305245594Iril RingheimD 13-14 (129)2 260 m19.00
438195549Iver RingheimH 17-20 (164)3 140 m19.01
308212562Maren Sofie FremstadD 13-14 (129)2 260 m19.03
634205549Inge RingheimH 55- (157)2 730 m19.05
488507715Tom KristensenH 45- (165)3 060 m19.17
460504453Jørn SundbyH 40- (72)3 140 m19.23
499216667Asgeir FremstadH 45- (165)3 060 m19.28

Lierbygda OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
801508903Marianne SpanliD 60- (122)2 380 m19.23

Lillomarka OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
401193617David GottfridssonH 21- (163)3 190 m18.00
916198793Stian LillegårdH 17-C (39)2 270 m18.00
516189019Mathilde SønsterudbråtenD 17-20 (103)2 630 m18.30
548245299Didrik BredesenH 17-A kort (106)2 630 m18.46

Marnardal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
657501673Lars Peder VaajeH 55- (157)2 730 m19.28

Melum IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
76196166Kjell Audun SundsdalH 70- (201)2 380 m18.43

Modum OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
645193869Roar ByeH 55- (157)2 730 m19.16

Måren OK

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
661400286Morten DueH 60- (110)2 390 m18.03
672400006Morten KarlsenH 60- (110)2 390 m18.14
869503560Unni Dirro BøhlerengenD 80- (28)2 120 m18.14
737502381Stein TurtumøygardH 65- (128)2 380 m18.19
749400534Tove StrandD 55- (97)2 380 m18.31
750509118Gro Hege LudvigsenD 55- (97)2 380 m18.32
693197958Kjersti Holt HanssenD 50- (137)2 390 m18.35
793400598Grete BerntsenD 60- (122)2 380 m19.15

Natthauken IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
538500533Ole Grini JohansenH 17-A kort (106)2 630 m18.46

Nittedal OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
845182117Monica Renate TrøanDirekte B (69)2 300 m18.00
1008181440Ole Jakob TrøanH 9-10 (52)2 150 m18.08
555192250Hans TrøanDirekte A (107)2 630 m18.46
771184542John Thomas PetersenH 70- (201)2 380 m18.53

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
553229797Johanne LigaardDirekte A (107)2 630 m18.46

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
844200351Jarand Berg HjukseDirekte B (69)2 300 m18.00

Notodden OL

28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
813480043John Lars HovdejordH 17-B (63)2 300 m18.00
820236512Snorre SlokvikH 17-B (63)2 300 m18.00
82693987Elin SlokvikD 17-B (105)2 300 m18.00
839197857Mia EngehultD 17-B (105)2 300 m18.00
1037234071Mika Johan KristensenN-åpen (211)2 120 m18.00
1065228513Eira MorkN-åpen (211)2 120 m18.00
575207904Rune EngehultH 50- (268)2 730 m18.06
1006212631Kristian MorkH 9-10 (52)2 150 m18.06
729505373Sveinung RekaaH 65- (128)2 380 m18.11
731480044Hugo A. ChristensenH 65- (128)2 380 m18.13
740209283Heidi SchatvetD 55- (97)2 380 m18.22
1023228465Maja KristensenUtvikling N (27)2 150 m18.22
681211944Kristin SandvenD 50- (137)2 390 m18.23
427502352Robert FredriksenH 21- (163)3 190 m18.26
961212066Rasmus EngehultH 11-12 (129)2 220 m18.30
108228516Ingeborg HovdejordD 15-16 (154)2 470 m18.32
111213054Mina Borgejordet SimonesD 15-16 (154)2 470 m18.35
112213060Emma EngehultD 15-16 (154)2 470 m18.36
703207703Randi MorkD 17-A kort (54)2 390 m18.45
533207899Vebjørn KvisliH 17-A kort (106)2 630 m18.46
539207903Rune Kristian MorkH 17-A kort (106)2 630 m18.46
544207900Harald KvisliH 17-A kort (106)2 630 m18.46
549506341Dan Huva KristensenH 17-A kort (106)2 630 m18.46
980213087Cathrine SognD 11-12 (144)2 220 m18.49
469507661Tonje Granne KvaleD 21- (43)3 060 m18.58
445207902Åsmund SlokvikH 17-20 (164)3 140 m19.08
316505752Synne SandvenD 13-14 (129)2 260 m19.11
653214544Petter LøeH 55- (157)2 730 m19.24

NTNUI

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
414226304Ulrik Astrup ArnesenH 21- (163)3 190 m18.13
419196772Olai Stensland LillevoldH 21- (163)3 190 m18.18
423216933Tobias KristensenH 21- (163)3 190 m18.22
514199374Signe Bredholt JørgensenD 17-20 (103)2 630 m18.28
429502377Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-20 (164)3 140 m18.52
468504708Ronja BjörklundD 21- (43)3 060 m18.57
470191267Tonje VassendD 21- (43)3 060 m18.59
473209814Anne EikenD 21- (43)3 060 m19.02

Nydalens SK

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
933208139Merete SaugestadDirekte C (56)2 270 m18.00
937203668Anne Kathrine AkselsenDirekte C (56)2 270 m18.00
1042503099Alma Lunøe-AkselsenN-åpen (211)2 120 m18.00
1064208017Amund SaugestadN-åpen (211)2 120 m18.00
1003220790Rasmus MjøsundH 9-10 (52)2 150 m18.03
418160828Øyvind EngerH 21- (163)3 190 m18.17
420209926Anders VisterH 21- (163)3 190 m18.19
428508244Asgeir MjøsundH 21- (163)3 190 m18.27
105501013Marie SaugestadD 15-16 (154)2 470 m18.29
966244039Sondre HafskjoldH 11-12 (129)2 220 m18.35
969211902Ulla Lunøe AkselsenD 11-12 (144)2 220 m18.38
217213784Eskil HafskjoldH 13-14 (197)2 260 m18.42
557216648Espen LunøeDirekte A (107)2 630 m18.46
567502706Fredrik SaugestadDirekte A (107)2 630 m18.46
617207342Elise HafskjoldD 45- (136)2 730 m18.48
228202161Linus MjøsundH 13-14 (197)2 260 m18.53
627500188Katja MjøsundD 45- (136)2 730 m18.58
471501111Anne Johanne Lind NørbechD 21- (43)3 060 m19.00
320502770Mari AarsethD 13-14 (129)2 260 m19.15
453502959Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20 (164)3 140 m19.16
487214915Runar HafskjoldH 45- (165)3 060 m19.16

OK Moss

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1011217748Anders Rostveit ElmiH 9-10 (52)2 150 m18.11
734509552Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (128)2 380 m18.16
479504468Hallvard KorenH 45- (165)3 060 m19.08

OK Skeidi

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
834502234Anne Marie Koren HalvorsenD 17-B (105)2 300 m18.00
915199730Ketil OplandH 17-C (39)2 270 m18.00
917504629Øivind PedersenH 17-C (39)2 270 m18.00
99991502Gro Elisabeth HerumD 17-N (10)2 150 m18.00
659502083Tron SolbergH 60- (110)2 390 m18.01
404230403Åsmund HasaasH 21- (163)3 190 m18.03
666190985Inge GlittumH 60- (110)2 390 m18.08
668509551Arve GlittumH 60- (110)2 390 m18.10
58191505Øyvind FlaattenH 50- (268)2 730 m18.12
732206256Dag KristensenH 65- (128)2 380 m18.14
870506694Tirill Liby SeipD 80- (28)2 120 m18.15
739504630Gro PedersenD 55- (97)2 380 m18.21
426502091Erling GrammeltvedtH 21- (163)3 190 m18.25
883181694Carl Ove BergH 75- (98)2 120 m18.28
959199726Blu William OplandH 11-12 (129)2 220 m18.28
599238122Helge GisholtH 50- (268)2 730 m18.30
529206368Heidi HerumD 40- (64)2 630 m18.43
540191166Åsmund HasaasH 17-A kort (106)2 630 m18.46
54291507Ole FlaattenH 17-A kort (106)2 630 m18.46
562206364Lars Rune LieDirekte A (107)2 630 m18.46
717199435Jarle EriksenH 45- A kort (57)2 390 m18.50
79293964Hanne HerumD 60- (122)2 380 m19.14
794241929Kristil KristensenD 60- (122)2 380 m19.16
797504612Tonny LindquistD 60- (122)2 380 m19.19
651500673Morten AndresenH 55- (157)2 730 m19.22

OK Sør

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
857211619Einar JørundlandH 85- (19)2 120 m18.02
871181467Gudveig JørundlandD 80- (28)2 120 m18.16
767505873Magne MoyH 70- (201)2 380 m18.49

OL Toten-Troll

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
913223594Ole Christian Solli KvikstadH 17-C (39)2 270 m18.00
926223696Hilde Solli KvikstadD 17-C (44)2 270 m18.00
1055223671Pål Solli KvikstadN-åpen (211)2 120 m18.00
863215633Svein SolerødH 80- (53)2 120 m18.08
953223805Ole Solli KvikstadH 11-12 (129)2 220 m18.22
745207721Vanja StaffD 55- (97)2 380 m18.27
692215031Ingrid RavnanD 50- (137)2 390 m18.34
643207674Onno VerberneH 55- (157)2 730 m19.14
646181990Erlend SlokvikH 55- (157)2 730 m19.17

OL Trollo

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
720221216Jan BøhleH 65- (128)2 380 m18.02
75574911Dag Rønning JensenH 70- (201)2 380 m18.37

OL Tønsberg og omegn

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
815500249Per Jarle EikelandH 17-B (63)2 300 m18.00
822217662Johnny MathisenH 17-B (63)2 300 m18.00
1030217768Eline HanssonN-åpen (211)2 120 m18.00
1034223532Eveline Sulutvedt FadumN-åpen (211)2 120 m18.00
660502477Stein ØdegårdH 60- (110)2 390 m18.02
664506661Odd Harald NilsenH 60- (110)2 390 m18.06
862184298Eigil KongsfjellH 80- (53)2 120 m18.07
1013217836Silje Loftesnes KaupangD 9-10 (45)2 150 m18.13
946199656Henrik MathisenH 11-12 (129)2 220 m18.15
506177707Julie EikelandD 17-20 (103)2 630 m18.20
102199691Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (154)2 470 m18.26
104508981Maria GrovanD 15-16 (154)2 470 m18.28
601192566Roar MathisenH 50- (268)2 730 m18.32
209199523Lars Loftesnes KaupangH 13-14 (197)2 260 m18.34
965217651Wilmer HanssonH 11-12 (129)2 220 m18.34
521509155Tonje RasmussenD 35- (31)2 630 m18.35
118199688Lerke HjelsethD 15-16 (154)2 470 m18.42
219239020Sindre MathisenH 13-14 (197)2 260 m18.44
975502811Wilma EvensenD 11-12 (144)2 220 m18.44
121501325Mathea GløersenD 15-16 (154)2 470 m18.45
552199627Lene LoftesnesDirekte A (107)2 630 m18.46
908199630Else StordalD 65- (57)2 120 m18.53
434509141Oliver ØstbyH 17-20 (164)3 140 m18.57
442503254Vetle MathisenH 17-20 (164)3 140 m19.05
785199690Hans StordalH 70- (201)2 380 m19.07
446199628Jakob HjelsethH 17-20 (164)3 140 m19.09
449502662Morten Krona HaflanH 17-20 (164)3 140 m19.12
459217657David HanssonH 40- (72)3 140 m19.22
800502478Turid ØdegårdD 60- (122)2 380 m19.22

OLG St. Gallen/Appenzell

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
780230393Willi StreuliH 70- (201)2 380 m19.02
799229912Ruth WüestD 60- (122)2 380 m19.21

OLG Stäfa

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
475229805Urs MärkH 45- (165)3 060 m19.04

Oppsal Orientering

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
849217731Sissel Nordby HvenekildeDirekte B (69)2 300 m18.00
1043507772Ulrik Juveli PedersenN-åpen (211)2 120 m18.00
1072212695Martina VågsnesN-åpen (211)2 120 m18.00
402503928Ola Marius PedersenH 21- (163)3 190 m18.01
941193868Eivind VågsnesH 11-12 (129)2 220 m18.10
415506784Sigve VågsnesH 21- (163)3 190 m18.14
513191350Ingrid Solheim UndebergetD 17-20 (103)2 630 m18.27
515206498Tina KallesonD 17-20 (103)2 630 m18.29
971507087Synne Nordby HvenekildeD 11-12 (144)2 220 m18.40
532180515Mila ZaharinovaD 40- (64)2 630 m18.46
550181662Jan Andreas EdstrømH 17-A kort (106)2 630 m18.46
303506980Tale Nordby HvenekildeD 13-14 (129)2 260 m18.58
993217664Tuva Berger GjelstadD 11-12 (144)2 220 m19.02
313223923Mari KallesonD 13-14 (129)2 260 m19.08
315209719Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (129)2 260 m19.10
483223596Audun HvenekildeH 45- (165)3 060 m19.12
496214745Vidar GjelstadH 45- (165)3 060 m19.25
806206250Elin KallesonD 45- A kort (50)2 380 m19.26
501223922Helge Grenager SolheimH 45- (165)3 060 m19.30

Oslostudentenes IK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
858508534Dagfinn FøllesdalH 85- (19)2 120 m18.03
736195715Are EriksenH 65- (128)2 380 m18.18

Otra IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
817501219Tony HalsallH 17-B (63)2 300 m18.00

Porsgrunn OL

55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
829145231Emilie BertelsenD 17-B (105)2 300 m18.00
851507047Alexandra WennerstrandDirekte B (69)2 300 m18.00
934229967Bjørn KnutsenDirekte C (56)2 270 m18.00
1029223775Torben EikedalenN-åpen (211)2 120 m18.00
1032213262Vilma Holte FjeldstadN-åpen (211)2 120 m18.00
1033213815Dea EikedalenN-åpen (211)2 120 m18.00
1036213325Solan EikedalenN-åpen (211)2 120 m18.00
1044223949Anne Aarhus KinnN-åpen (211)2 120 m18.00
1053245297Vidar WennerstrandN-åpen (211)2 120 m18.00
1054223777Håkon Aarhus KinnN-åpen (211)2 120 m18.00
1059245298Arvid WennerstrandN-åpen (211)2 120 m18.00
1062213456Kaja Holte FjeldstadN-åpen (211)2 120 m18.00
1067213812Ingrid Aarhus KinnN-åpen (211)2 120 m18.00
1089229515Mona HolteDirekte A (107)2 630 m18.00
719222595Dagfinn TorpeH 65- (128)2 380 m18.01
859480109Ellen MathisenD 85- (5)2 120 m18.04
406203278Hans-Petter EikedalenH 21- (163)3 190 m18.05
943229523Jakob KristensenH 11-12 (129)2 220 m18.12
503241426Hanne VassendD 17-20 (103)2 630 m18.17
4241416Anders L. RosenvoldH 15-16 (181)2 870 m18.18
587184429Jostein MehammerH 50- (268)2 730 m18.18
680199755Turid BertelsenD 50- (137)2 390 m18.22
877221464Kjell MeenH 75- (98)2 120 m18.22
10213209Magnus BrodinH 15-16 (181)2 870 m18.24
682241428Anniken AusenD 50- (137)2 390 m18.24
955213405Sondre KornmoH 11-12 (129)2 220 m18.24
511213400Elise AusenD 17-20 (103)2 630 m18.25
18229527Martin AusenH 15-16 (181)2 870 m18.32
518206530Kari Aarhus KinnD 35- (31)2 630 m18.32
19234871Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (181)2 870 m18.33
20203281Tobias MathisenH 15-16 (181)2 870 m18.34
110213424Anine Kjørholt LieD 15-16 (154)2 470 m18.34
752241874Eli Marie WiigD 55- (97)2 380 m18.34
604502929Jon SkriubakkenH 50- (268)2 730 m18.35
694186852Hilde Kristine RosenvoldD 50- (137)2 390 m18.36
754186202Atle RemmeH 70- (201)2 380 m18.36
970507841Thea Kåsa VestgårdenD 11-12 (144)2 220 m18.39
120213375Une HoltermannD 15-16 (154)2 470 m18.44
534213149Thomas BrodinH 17-A kort (106)2 630 m18.46
705184432Maria G. MehammerD 17-A kort (54)2 390 m18.47
904504687Inger Marie JohanssonD 65- (57)2 120 m18.49
981241320Astrid Bøgeberg LilleaasD 11-12 (144)2 220 m18.50
301229518Julie KristensenD 13-14 (129)2 260 m18.56
987230789Sigrid BruemD 11-12 (144)2 220 m18.56
628199541Siv WiersdalenD 45- (136)2 730 m18.59
443184355Halvard KornmoH 17-20 (164)3 140 m19.06
998213243Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (144)2 220 m19.07
786184537Jiri UrvalekH 70- (201)2 380 m19.08
789222212Kerstin Elisabeth AasD 60- (122)2 380 m19.11
450507708Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (164)3 140 m19.13
484501731Bjørn LieH 45- (165)3 060 m19.13
796246566Brit HougeD 60- (122)2 380 m19.18
463188892Magnus Aarhus KinnH 40- (72)3 140 m19.26
464506954Henrik WennerstrandH 40- (72)3 140 m19.27
465241823Lars Ole ThunoldH 40- (72)3 140 m19.28

Raumar Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
852211769Brage FosstveitUtvikling B (17)2 300 m18.00
430180136Gaute FosstveitH 17-20 (164)3 140 m18.53

Ringerike OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
974212144Oda OpsethD 11-12 (144)2 220 m18.43
62087529Trine OpsethD 45- (136)2 730 m18.51
769214964Helge RevhaugH 70- (201)2 380 m18.51
500230277Per Erik OpsethH 45- (165)3 060 m19.29

Røros IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
663483728Petter GullikstadH 60- (110)2 390 m18.05

Røyken OL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
850509440Marius StrandseterDirekte B (69)2 300 m18.00
919229798Kristin GottfridssonD 17-C (44)2 270 m18.00
939509438Marianne StrandseterDirekte C (56)2 270 m18.00
665500590Øyvind Roger HansenH 60- (110)2 390 m18.07
686500585Ida SyversenD 50- (137)2 390 m18.28

Sande Sportsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
733201595Øivind FadumH 65- (128)2 380 m18.15

Sandefjord OK

41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1082229968Marcus WindvikUtvikling C (23)2 270 m16.00
841224334Sigrun GjoneDirekte B (69)2 300 m18.00
846233769Anders WindvikDirekte B (69)2 300 m18.00
922234123Åsne Gjelstad RebårdD 17-C (44)2 270 m18.00
929223916Linn StrømUtvikling C (23)2 270 m18.00
932230280Elisabeth WindvikDirekte C (56)2 270 m18.00
936224075Kristin Solberg FredheimDirekte C (56)2 270 m18.00
940147124Wenche StrømDirekte C (56)2 270 m18.00
1031242476Ingrid Strøm JuliussenN-åpen (211)2 120 m18.00
1039223937Balder Solberg FredheimN-åpen (211)2 120 m18.00
868221026Oddvar GjelstadH 80- (53)2 120 m18.13
679191349Anne Berit BredholtD 50- (137)2 390 m18.21
876174991Frank EliassenH 75- (98)2 120 m18.21
1022223934Anna Strøm JuliussenD 9-10 (45)2 150 m18.22
741188461Tone StoklandD 55- (97)2 380 m18.23
954223958Marcus WindvikH 11-12 (129)2 220 m18.23
594223921Knut GjoneH 50- (268)2 730 m18.25
12213254Benjamin GjoneH 15-16 (181)2 870 m18.26
103207893Lise StrømD 15-16 (154)2 470 m18.27
202213383Gabriel GjoneH 13-14 (197)2 260 m18.27
205182096Brage EikåsH 13-14 (197)2 260 m18.30
517238018Ellen Strøm JuliussenD 35- (31)2 630 m18.31
600208740Trond GjelstadH 50- (268)2 730 m18.31
751199599Tiri RebårdD 55- (97)2 380 m18.33
964211880Sindre FurlandH 11-12 (129)2 220 m18.33
968224135Theo Solberg FredheimH 11-12 (129)2 220 m18.37
115207890Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (154)2 470 m18.39
612207892Wenche EikåsD 45- (136)2 730 m18.43
614206453Mariann Øren ArvesenD 45- (136)2 730 m18.45
560506703Erik JuliussenDirekte A (107)2 630 m18.46
563188443Mai Britt BjørkDirekte A (107)2 630 m18.46
977213501Daniella GjoneD 11-12 (144)2 220 m18.46
903221371Astrid GjelstadD 70- (63)2 120 m18.48
714241789Arne Håkon JørgensenH 45- A kort (57)2 390 m18.50
774238017Roar LøkenH 70- (201)2 380 m18.56
435507608Cornelius BjørkH 17-20 (164)3 140 m18.58
307181214Ingeborg EikåsD 13-14 (129)2 260 m19.02
439206477Jonas EikåsH 17-20 (164)3 140 m19.02
477199596Sturle FurlandH 45- (165)3 060 m19.06
481206461Jo Børre EikåsH 45- (165)3 060 m19.10
803238121Anne Lise AndreassenD 60- (122)2 380 m19.25

Sandnes IL (Rogaland)

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
656507057Njål F. VadlaH 55- (157)2 730 m19.27

Sauda Orienteringsklubb

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1028223942Oliver Bakkane FolgerøN-åpen (211)2 120 m18.00
104184723Liv Jorunn Bakkane FolgerøN-åpen (211)2 120 m18.00
2224153Herman Bakkane FolgerøH 15-16 (181)2 870 m18.16
461223987Lars FolgerøH 40- (72)3 140 m19.24

Sjövalla FK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
847504591Karin WahlgrenDirekte B (69)2 300 m18.00
1081230287Kristina PettersonDirekte A (107)2 630 m18.00
648504080Per-Arne WahlgrenH 55- (157)2 730 m19.19

Skien OK

41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1073223493Hilde Aamand BjørbækkDirekte B (69)2 300 m16.00
816234132Lars Øyvind LodeH 17-B (63)2 300 m18.00
818211768Brede Ekeberg FliidH 17-B (63)2 300 m18.00
835245644Trude NysæterD 17-B (105)2 300 m18.00
843187091Eli SæterdalDirekte B (69)2 300 m18.00
848224155Geir HestadDirekte B (69)2 300 m18.00
920211734Hilde Ekeberg FliidD 17-C (44)2 270 m18.00
924234126Ingrid Ulveseter LodeD 17-C (44)2 270 m18.00
1000184371Nina Irene Guttormsen SørumD 17-N (10)2 150 m18.00
104979087Leah FuruheimN-åpen (211)2 120 m18.00
1061233623Erik Ulveseter LodeN-åpen (211)2 120 m18.00
1074230672Hege B. ØksenholtDirekte C (56)2 270 m18.00
1077211786Inger Lene FlatinDirekte B (69)2 300 m18.00
576195867Bjørn Richard KirsteH 50- (268)2 730 m18.07
725235929Eilef LandsverkH 65- (128)2 380 m18.07
412184352Herman Aarstrand KirsteH 21- (163)3 190 m18.11
942233877Tobias LodeH 11-12 (129)2 220 m18.11
583190618Øyvind HyllesethH 50- (268)2 730 m18.14
872158550Olaug F. JohansenD 80- (28)2 120 m18.17
201212732Kristian Ekeberg FliidH 13-14 (197)2 260 m18.26
744505487Turid VongravenD 55- (97)2 380 m18.26
210245755Gaute NysæterH 13-14 (197)2 260 m18.35
52279007Anna Lovisa FuruheimD 35- (31)2 630 m18.36
214234052Thomas MyhreH 13-14 (197)2 260 m18.39
973224295Mie SkifjellD 11-12 (144)2 220 m18.42
218211704Sindre Flatin ErichsenH 13-14 (197)2 260 m18.43
531224440Gry AakreD 40- (64)2 630 m18.45
565223986Ådne SkifjellDirekte A (107)2 630 m18.46
979233977Emilie Venheim KnutsenD 11-12 (144)2 220 m18.48
62495264Gyri MyhreD 45- (136)2 730 m18.55
986224150June HestadD 11-12 (144)2 220 m18.55
991212977Juliette Holtskog-FeremansD 11-12 (144)2 220 m19.00
440501323Skjalg NysæterH 17-20 (164)3 140 m19.03
311212805Vilde Aakre LeistadD 13-14 (129)2 260 m19.06
641507027Harald OmlandH 55- (157)2 730 m19.12
319211854Emilie Holtskog-FeremansD 13-14 (129)2 260 m19.14
647211809Espen RaastadH 55- (157)2 730 m19.18
491184474Frode NysæterH 45- (165)3 060 m19.20
798502919Grete S B HoviD 60- (122)2 380 m19.20
494217460Gisle NysæterH 45- (165)3 060 m19.23
809502129Rita RaastadD 45- A kort (50)2 380 m19.26

Spillum IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
888231881Ole Jørgen MjøsundH 75- (98)2 120 m18.33

Stavanger Orienteringsklubb

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
856207752Kjell GjersdalH 85- (19)2 120 m18.01
574234013Nils John VestølH 50- (268)2 730 m18.05
730186085Bjørn AlsakerH 65- (128)2 380 m18.12
582245175Pål BårdsenH 50- (268)2 730 m18.13
949227048Peter SæbbøH 11-12 (129)2 220 m18.18
505211735Sara Nystrøm OlsenD 17-20 (103)2 630 m18.19
122207851Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (154)2 470 m18.46
773245282Øyvind EgeskogH 70- (201)2 380 m18.55
631227050Wenche Margrethe SæbbøD 45- (136)2 730 m19.02
451211766Johan Christie ØrkeH 17-20 (164)3 140 m19.14
492506809Jone SæbbøH 45- (165)3 060 m19.21

Stokke IL

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
819207642Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (63)2 300 m18.00
823245658Kristine Sparre KnudsenD 17-B (105)2 300 m18.00
923244673Marit RöhrsD 17-C (44)2 270 m18.00
927223967Maike RöhrsUtvikling C (23)2 270 m18.00
1063209677Sturla SigurdssonN-åpen (211)2 120 m18.00
100294396Alexander DybvikH 9-10 (52)2 150 m18.02
722197800Ragnar Niemi BergH 65- (128)2 380 m18.04
1005224303Joel RöhrsH 9-10 (52)2 150 m18.05
947509124Magnus SigurdssonH 11-12 (129)2 220 m18.16
873203627Lars Martin GjeinH 75- (98)2 120 m18.18
1020223979Vigdis SigurdsdottirD 9-10 (45)2 150 m18.20
889211333Arne KristensenH 75- (98)2 120 m18.34
967195951Jens G. DybvikH 11-12 (129)2 220 m18.36
24187112Hallgeir BrevikH 15-16 (181)2 870 m18.38
213223980Niclas GunnerødH 13-14 (197)2 260 m18.38
698211374Astrid BrevikD 50- (137)2 390 m18.40
902211574Margareta BrynhildsenD 70- (63)2 120 m18.47
225195896Martin DybvikH 13-14 (197)2 260 m18.50
709224085Kenneth DybvikH 45- A kort (57)2 390 m18.50
909198006Inger NergaardD 65- (57)2 120 m18.54
911211332Randi HansenD 65- (57)2 120 m18.56
782509136Runar KittilsenH 70- (201)2 380 m19.04
639236399Jon Harald BøvreH 55- (157)2 730 m19.10
808223932Anikken Gjein DybvikD 45- A kort (50)2 380 m19.26

Stord Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
495197944Kenneth WesterheimH 45- (165)3 060 m19.24

Sturla, IF

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
571244780Karl Anton UndelandH 50- (268)2 730 m18.02
864206426Ivar Louis BergH 80- (53)2 120 m18.09
1012229743Kristian KaiserH 9-10 (52)2 150 m18.12
1197793Olav MelheimH 15-16 (181)2 870 m18.15
6222549Martin KaiserH 15-16 (181)2 870 m18.20
875500674Bjørn W. LudvigsenH 75- (98)2 120 m18.20
107212043Mina Akiko JohnsenD 15-16 (154)2 470 m18.31
207211942Jens WoldH 13-14 (197)2 260 m18.32
696507843Merete UndelandD 50- (137)2 390 m18.38
220212045Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (197)2 260 m18.45
554216592Espen MelheimDirekte A (107)2 630 m18.46
227203306Henrik KaiserH 13-14 (197)2 260 m18.52
431211840Mathias Skourup RognebakkeH 17-20 (164)3 140 m18.54
433236813Johan Kristian UndelandH 17-20 (164)3 140 m18.56
990213059Julie WoldD 11-12 (144)2 220 m18.59

Søgne og Songdalen OK

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
821239483Steinar SundeH 17-B (63)2 300 m18.00
82898154Lene Næss BirkelandD 17-B (105)2 300 m18.00
838239384May Lene SlettebøeD 17-B (105)2 300 m18.00
918239482Floke BredlandH 17-C (39)2 270 m18.00
670197876Reidar HeivollH 60- (110)2 390 m18.12
596198045Aksel SlettebøeH 50- (268)2 730 m18.27
688504224Christina WhiteD 50- (137)2 390 m18.30
114213286Astrid WhiteD 15-16 (154)2 470 m18.38
895239378Else-Margrethe BredlandD 70- (63)2 120 m18.40
898197880Signe HeivollD 70- (63)2 120 m18.43
779197824Tore BerntsenH 70- (201)2 380 m19.01
996212465Selma WhiteD 11-12 (144)2 220 m19.05
640197888Roy BirkelandH 55- (157)2 730 m19.11
457235830Svein SundeH 40- (72)3 140 m19.20

TIF Viking

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
825220770May-lill DammD 17-B (105)2 300 m18.00
609215576Kjetil DammH 50- (268)2 730 m18.40
770501089Kjell Einar AadnevikH 70- (201)2 380 m18.52
781219114Jørn TorgersenH 70- (201)2 380 m19.03

Tyrving IL

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1047213616Halvor TeigenN-åpen (211)2 120 m18.00
1051213541Andreas TeigenN-åpen (211)2 120 m18.00
106671545Elias MolundN-åpen (211)2 120 m18.00
425207865Vegard Brun SagaH 21- (163)3 190 m18.24
957213376Magnus MolundH 11-12 (129)2 220 m18.26
885211181Kjell StenstadvoldH 75- (98)2 120 m18.30
775505395Hasse BergstrømH 70- (201)2 380 m18.57
486211366Kjetil MolundH 45- (165)3 060 m19.15

Vang OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
437202094Even LindaasH 17-20 (164)3 140 m19.00

Varegg Fleridrett

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
472223868Ingunn MartinsenD 21- (43)3 060 m19.01

Vegårshei IL

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
928217447Tomine FlatenUtvikling C (23)2 270 m18.00
930206436Ida Smeland NygårdseterUtvikling C (23)2 270 m18.00
1056179364Elise FlatenN-åpen (211)2 120 m18.00
570206434Sten Åge NygårdseterH 50- (268)2 730 m18.01
408206427Olav VestølH 21- (163)3 190 m18.07
579245669Geir BråtenH 50- (268)2 730 m18.10
1015221492Eline BerganD 9-10 (45)2 150 m18.15
951234195Jørgen FlatenH 11-12 (129)2 220 m18.20
1021248756Signe HageliaD 9-10 (45)2 150 m18.21
1024221136Olav BerganUtvikling N (27)2 150 m18.22
595222073Ole Petter VestølH 50- (268)2 730 m18.26
684507023Arnhild U. BråtenD 50- (137)2 390 m18.26
960234104Oskar HageliaH 11-12 (129)2 220 m18.29
695206435Emma Smeland NygårdseterD 50- (137)2 390 m18.37
535220929Jørn BerganH 17-A kort (106)2 630 m18.46
541217372Arild FlatenH 17-A kort (106)2 630 m18.46
547234337Jakob HageliaH 17-A kort (106)2 630 m18.46
704221139Anette Fidje BerganD 17-A kort (54)2 390 m18.46
444222559Anders VestølH 17-20 (164)3 140 m19.07
805509130Gerd Karin VestølD 45- A kort (50)2 380 m19.26

Vestre Akers SK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
674205708Ketil BergeH 60- (110)2 390 m18.16
788170814Lena HammerD 60- (122)2 380 m19.10

Voss IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
675505878Gunnar BråtenH 60- (110)2 390 m18.17
795505877Trude BråtenD 60- (122)2 380 m19.17

Østmarka OK

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
504208390Alexandra LinløkkenD 17-20 (103)2 630 m18.18
676221269Bjørn ChristensenH 60- (110)2 390 m18.18
743203515Linda HanssenD 55- (97)2 380 m18.25
512501167Ingrid Marie Stubban HygenD 17-20 (103)2 630 m18.26
747220857Ingrid NermoenD 55- (97)2 380 m18.29
216203470Mathias LinløkkenH 13-14 (197)2 260 m18.41
76279106Per Kåre HerredsvelaH 70- (201)2 380 m18.44
568186840Hans Olav HygenDirekte A (107)2 630 m18.46
124212419Sigrid NermoenD 15-16 (154)2 470 m18.48
706212463Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 17-A kort (54)2 390 m18.48
811224180June HerredsvelaD 45- A kort (50)2 380 m19.26

Ålgård Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
642504620Jan-Einar ØvremoH 55- (157)2 730 m19.13

Ås-NMBU Orientering

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
931197821Synne Schei DanevadUtvikling C (23)2 270 m18.00
1071234187Odin Schei DanevadN-åpen (211)2 120 m18.00
1018193099Lea HaugD 9-10 (45)2 150 m18.18
687229702Ingunn ScheiD 50- (137)2 390 m18.29
605198012Håkon DanevadH 50- (268)2 730 m18.36
623180125Anne NilsenD 45- (136)2 730 m18.54

Annonser

IOF Eventor