Norsk Orientering

Startliste for Nærløp, Vikeså

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp, Vikeså
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 20 august 2019

Damer - kort løype

1 800 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Julie Mydland HellandEgersund OK17.30
0Maren OftedalÅlgård Orientering17.30
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK17.30
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Aina UrstadÅlgård Orientering17.30

Damer - mellomlang løype

3 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin BreivoldGanddal IL17.30
0Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb17.30
0Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb17.30
0Hilde HetlandEgersund OK17.30
0Monica HorpestadEgersund OK17.30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb17.30
0Otilie OftedalÅlgård Orientering17.30
0Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)17.30
0Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL17.30
0Ingunn VoilåsEgersund OK17.30

Damer - lang løype

4 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingrid LamarkGanddal IL17.30
0Helene OmdalNTNUI17.30
0Trine Bolstad ScheieGanddal IL17.30
0Anna TaksdalGanddal IL17.30
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL17.30

Herrer - kort løype

1 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arild SvihusGanddal IL17.30

Herrer - mellomlang løype

3 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)17.30
0Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb17.30
0Per Ingar HadlandGanddal IL17.30
0Olav HellandEgersund OK17.30
0Alexander HorpestadEgersund OK17.30
0Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Livar OftedalÅlgård Orientering17.30
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Terje StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Kjell SvihusGanddal IL17.30

Herrer - lang løype

4 700 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Edvin AakreEgersund OK17.30
0Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)17.30
0Jørgen BreivoldGanddal IL17.30
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL17.30
0Joar EilevstjønnGanddal IL17.30
0Per Inge EspedalÅlgård Orientering17.30
0Trond LamarkGanddal IL17.30
0Øyvind LamarkGanddal IL17.30
0Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering17.30
0Erik LimaGanddal IL17.30
0Kenneth MydlandEgersund OK17.30
0Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering17.30
0Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)17.30
0Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb17.30
0Sturla StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)17.30
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL17.30
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering17.30

Herrer - Ny

1 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)17.30
0Noa StokkelandÅlgård Orientering17.30

Damer - Ny

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lea StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Tea StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering17.30

Annonser

IOF Eventor