Norsk Orientering

Startliste for Ungdomscup finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup finale
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 17 september 2019

Herrer 17-59

2 940 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)17.29.59
9Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL17.29.59
14Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)17.29.59
15Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)17.29.59
16Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)17.29.59
19Morten Bjerga SundliGanddal IL17.29.59
29Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)17.29.59
38Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.29.59
39Henning SundbyGanddal IL17.29.59
1Jørgen BreivoldGanddal IL17.30.00
3Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)17.30.00
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL17.30.00
5Tobias RøddeGanddal IL17.30.00
6Oddvar TaksdalGanddal IL17.30.00
7Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb17.30.00
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb17.30.00
10Kim RichterSandnes IL (Rogaland)17.30.00
11Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)17.30.00
12Markus Andreas BreivoldGanddal IL17.30.00
13Aart Joakim in't VeldGanddal IL17.30.00
17Jakob KarlsenGanddal IL17.30.00
18Olav HellandEgersund OK17.30.00
20Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL17.30.00
21Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)17.30.00
22Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb17.30.00
23Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.30.00
24Kristian OhrGanddal IL17.30.00
25Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering17.30.00
26Sturla StokkelandÅlgård Orientering17.30.00
27Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb17.30.00
28Erik LimaGanddal IL17.30.00
30Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb17.30.00
31Nils Tore PuntervoldEgersund OK17.30.00
32Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubb17.30.00
33Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb17.30.00
34Lars Terje VaalandGanddal IL17.30.00
35Joar EilevstjønnGanddal IL17.30.00
36Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb17.30.00
37Alexander HorpestadEgersund OK17.30.00
40Fredrik OmdalGanddal IL17.30.00
268Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)17.30.00

Damer 17-59

2 940 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Mariann SveinsvollGanddal IL17.29.59
45Jane Mydland HellandEgersund OK17.29.59
48Vibeke LamarkGanddal IL17.29.59
51Ingrid LamarkGanddal IL17.29.59
41Aud Hognestad TaksdalGanddal IL17.30.00
42Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30.00
43Hilde HetlandEgersund OK17.30.00
46Kristin Furre OweGanddal IL17.30.00
47Janne Tjørhom AasheimGanddal IL17.30.00
49Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)17.30.00
50Kristin BreivoldGanddal IL17.30.00
52Kristin SkadsemGanddal IL17.30.00
53Julie PuntervoldEgersund OK17.30.00
54Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb17.30.00
55Ann Karin TjørhomGanddal IL17.30.00
56Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)17.30.00
57Trine Bolstad ScheieGanddal IL17.30.00
58Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.30.00
59Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb17.30.00
60Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)17.30.00
103Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30.00

H15-16

2 720 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250Edvin AakreEgersund OK17.45.00
251Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.46.00
252Øyvind LamarkGanddal IL17.46.20
253Markus RichterSandnes IL (Rogaland)17.46.25
254Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.46.30
255Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)17.46.50
256Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)17.47.20
257Thomas Barvik MælandGanddal IL17.47.35
258Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.48.15
259Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)17.48.20
260Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)17.48.20
261Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)17.49.25
262Andreas Nybak UrdalGanddal IL17.49.50
263Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)17.51.15

D15-16

2 720 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18.00.00
101Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)18.00.45
102Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb18.05.15
104Hilde OhrGanddal IL18.10.00

Nybegynner

1 210 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)17.29.59
0Daniel EilevstjønnGanddal IL17.29.59
0Henrik EilevstjønnGanddal IL17.29.59
0Karen OrstadGanddal IL17.29.59
0Liven OrstadGanddal IL17.29.59
0Marie VoldsundGanddal IL17.29.59
0Pernille BreivoldGanddal IL17.30.00
0Ruben Mydland HellandEgersund OK17.30.00
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Noa StokkelandÅlgård Orientering17.30.00
0Tea StokkelandÅlgård Orientering17.30.00

B-åpen

2 410 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin BarvikGanddal IL17.29.59
0Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Ådne OrstadGanddal IL17.30.00
0Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb17.30.00
0Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb17.30.00
0Grete Stokke SeljeskogGanddal IL17.30.00
0Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Unni SundliGanddal IL17.30.00
0Arild SvihusGanddal IL17.30.00

Herrer over 59

2 410 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
266Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb17.29.59
272Paul Terje HaarrGanddal IL17.29.59
273Jan Inge LundeGanddal IL17.29.59
265Terje StokkelandÅlgård Orientering17.30.00
267Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb17.30.00
269Jan HetlandEgersund OK17.30.00
270Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb17.30.00
271Bjarne GimreGanddal IL17.30.00
274Knut SkjævelandGanddal IL17.30.00

Damer over 59

2 410 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
275Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb17.30
276Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb17.30
277Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb17.30
278Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb17.30

D13-14

2 410 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anna TaksdalGanddal IL17.45.00
0Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.46.10
0Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)17.46.35
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK17.46.40
0Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)17.46.55
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.47.10
0Erle Nermoen NilssenGanddal IL17.51.05

H13-14

2 410 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18.15.00
0Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)18.15.44
0Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.16.00
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering18.16.35
0Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)18.17.40
0Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)18.18.00
0Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)18.20.40

C-Åpen

1 920 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)17.29.59
0Silje BergeSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Gry Stangeland LundeGanddal IL17.30.00
0Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)17.30.00

D11-12

1 920 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie Mydland HellandEgersund OK18.15.00
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.16.00
0Norah BreivoldGanddal IL18.16.50
0Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)18.16.50
0Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)18.17.15

H11-12

1 920 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Livar OftedalÅlgård Orientering17.30.00
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.00.00
0Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.00.30
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)18.01.00
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)18.01.50
0William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)18.02.20
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.02.45
0Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb18.03.35
0Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)18.04.15
0Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)18.04.55
0Arve LundeGanddal IL18.05.55
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL18.06.00
0Peder OrstadGanddal IL18.06.05

D 9-10

1 920 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lea StokkelandÅlgård Orientering17.29.59
0Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.30.00
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)17.30.00

H 9-10

1 920 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)17.30
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)17.30
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)17.30
0Markus Mydland HellandEgersund OK17.30
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)17.30
0Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)17.30

Annonser

IOF Eventor