Norsk Orientering

Startliste for KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 august 2019

N-åpen

1 400 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Viktoria GravdalGanddal IL14.00
0Eyla HamreSandnes IL (Rogaland)14.00
0Noa StokkelandÅlgård Orientering14.00
500Aksel MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.00
232Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering14.02
233Liva WathneSandnes IL (Rogaland)14.04
234Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering14.06
235Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)14.08
236Stine KleppaÅlgård Orientering14.10
237Pernille BreivoldGanddal IL14.12
238Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)14.14
239Eiril LaugalandÅlgård Orientering14.16
240Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)14.18
241Liven OrstadGanddal IL14.20
242Emil Fotland KolstøEgersund OK14.22
243Tea StokkelandÅlgård Orientering14.24
244Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.26
245Oskar KleppaÅlgård Orientering14.28
247Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering14.32
248Frida RichterSandnes IL (Rogaland)14.34
249Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering14.36
250Ingrid SveenHaugesund IL Orientering14.38
251Vetle LaugalandÅlgård Orientering14.40
252Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)14.42
253Karen OrstadGanddal IL14.44
254Lea StokkelandÅlgård Orientering14.46
255Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.48

D 9-10

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194Maren OftedalÅlgård Orientering14.34
213Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering15.12

D 11-12

2 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187Ada C StokkelandÅlgård Orientering14.20
192Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)14.30
196Julie Mydland HellandEgersund OK14.38
204Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)14.54
215Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb15.16
221Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering15.28
223Norah BreivoldGanddal IL15.32

D 13-14

2 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)14.54
166Miriam SveenHaugesund IL Orientering14.56
167Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.58
168Karine Aarstad TorgersenEgersund OK15.00
169Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)15.02
170Anna TaksdalGanddal IL15.04
171Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)15.06
172Thea Beate PuntervoldEgersund OK15.08
173Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)15.10

D 15-16

3 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Hilde OhrGanddal IL14.03
101Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)14.06
102Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb14.09
103Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)14.12

D 17-A kort

3 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Otilie OftedalÅlgård Orientering14.18
106Randi EngløkkHaugesund IL Orientering14.21

D 17-20

4 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65Ingrid LamarkGanddal IL14.46
66Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.48

D 21-

6 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb14.06
21Aud Hognestad TaksdalGanddal IL14.09
22Mette WathneSandnes IL (Rogaland)14.12
23Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14.15
24Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14.18
25Trine Bolstad ScheieGanddal IL14.21

D 40-

4 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
246Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)14.30
68Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.52
70Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb14.56
71Vibeke LamarkGanddal IL14.58
72Hilde HetlandEgersund OK15.00
73Mariann SveinsvollGanddal IL15.02

D 50-

3 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)14.27
109Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL14.30
110Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)14.33
111Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb14.36
112Inger Tone NygårdEgersund OK14.39
113Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb14.42
114Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)14.45
115Ann Karin TjørhomGanddal IL14.48

D 60-

3 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb14.03
123May MelingStavanger Orienteringsklubb14.06

D 70-

3 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb14.12
126Inger Skretting OpstadEgersund OK14.15
127Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb14.18
128Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb14.21

H 9-10

2 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)14.26
191Filip SveenHaugesund IL Orientering14.28
195Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering14.36
199Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)14.45
209Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)15.04
211Finn BlystadStavanger Orienteringsklubb15.08
214Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)15.14
217Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)15.20
220Brage LaugalandÅlgård Orientering15.26

H 11-12

2 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)14.40
201Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering14.48
203Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.52
205Marius RøddeGanddal IL14.56
206Livar OftedalÅlgård Orientering14.58
218Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering15.22
219Peder OrstadGanddal IL15.24
222Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15.30
226Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)15.38

H 11-12N

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
600Henrik EilevstjønnGanddal IL14.00
700Daniel EilevstjønnGanddal IL14.00
229Viljar Fotland KolstøEgersund OK14.04

H 13-14

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)14.04
141Samuel A StokkelandÅlgård Orientering14.06
142Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)14.08
143Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)14.10
144Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)14.12
145Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.14

H 15-16

4 600 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)14.12
49Thomas Barvik MælandGanddal IL14.14
50Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.16
51Andreas Nybak UrdalGanddal IL14.18
52Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.20
53Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering14.22
54Elias EidsvågGanddal IL14.24
55Markus RichterSandnes IL (Rogaland)14.26
56Ole Andre BrandsbergEgersund OK14.28
57Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)14.30
58Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering14.32
59Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)14.34
60Edvin AakreEgersund OK14.36
61Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.38
62Øyvind LamarkGanddal IL14.40
63Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)14.42

H 17-A kort

4 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)14.00
43Erik Utne VieHaugesund IL Orientering14.02
44Ørjan RavndalÅlgård Orientering14.04
45Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering14.50

H 17-20

6 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Ole Kristian TaksdalGanddal IL14.27
28Markus Andreas BreivoldGanddal IL14.30
29Tobias RøddeGanddal IL14.33

H 21-

8 100 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Morten Bjerga SundliGanddal IL14.09
5Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.12
6Bjarthe WesterheimStord Orientering14.15
7Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb14.18
8Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering14.21
9Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL14.24
10Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb14.27
11Fredrik OmdalGanddal IL14.30
12Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.33
13Fredrik SandalGanddal IL14.36
14Kenneth MydlandEgersund OK14.39
15Erik LimaGanddal IL14.42
16Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)14.45
17Arild AasheimGanddal IL14.48

H 40-

6 100 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering14.39
32Jørgen BreivoldGanddal IL14.42
33Kim RichterSandnes IL (Rogaland)14.45
34Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering14.48
35Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb14.51
36Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering14.54
37Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering14.57
38Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.00
39Sturla StokkelandÅlgård Orientering15.03
40Joar EilevstjønnGanddal IL15.06

H 50-

4 600 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.06
76Tor BrekkenGanddal IL15.08
77Jakob KarlsenGanddal IL15.10
78Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)15.12
79Henning SundbyGanddal IL15.14
80Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb15.16
81Odd FuglestadÅlgård Orientering15.18
82Harald SyseStavanger Orienteringsklubb15.20
83Per Olav HaarrGanddal IL15.22
84Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb15.24
85Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering15.26
86Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag15.28
87Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)15.30
88Trond LamarkGanddal IL15.32
89Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)15.34
90Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb15.36
91Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)15.38
92Per Ingar HadlandGanddal IL15.40
93Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb15.42
95Kristian OhrGanddal IL15.46
97Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb15.50
98Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)15.52

H 60-

3 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117Jan Inge LundeGanddal IL14.54
118Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)14.57
119Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb15.00
120Terje StokkelandÅlgård Orientering15.03

H 70-

3 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb14.27
131Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)14.30
132Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb14.33
133Arne BrandsbergEgersund OK14.36
134Harry BreilandÅlgård Orientering14.39
135Kjell SvihusGanddal IL14.42

Utvikling N

1 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
230Lars WikstrømHaugesund IL Orientering14.06

Utvikling C

2 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1000Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.00
202Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.50
212Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)15.10
224Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)15.34

Utvikling B

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering14.52
175Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)15.14

A-åpen

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Erik EngløkkHaugesund IL Orientering14.45

B-åpen

2 500 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)14.20
149Madli HjermannHaugesund IL Orientering14.22
150Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)14.24
151Kristin BreivoldGanddal IL14.26
152Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)14.28
153Olav HellandEgersund OK14.30
154May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)14.32
155Ida KolstøEgersund OK14.34
156Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.36
157Maria Nilsson RøddeGanddal IL14.38
158Kjetil TorgersenEgersund OK14.40
159Tore RøddeGanddal IL14.42
160Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)14.44
161Arild SvihusGanddal IL14.46
162Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)14.48
41Trond Sigurd FotlandEgersund OK15.09

C-åpen

2 400 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)14.22
189Britt-Hege NicolaysenStavanger Orienteringsklubb14.24
193Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)14.32
198Unni SundliGanddal IL14.42
200Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb14.46
207Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)15.00
208Torunn LaugalandÅlgård Orientering15.02
210Edward SævlandÅlgård Orientering15.06
216Tone M. Seglem GiskeGanddal IL15.18
225Ådne OrstadGanddal IL15.36

Annonser

IOF Eventor