Norsk Orientering

Startliste for Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 28 mai 2019

D 11-12

1 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)18.00
0Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Julie M HellandEgersund OK18.00
0Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)18.00
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)18.00
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.00

D 13-14

2 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)00.00
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)18.00
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK18.00
0Anna TaksdalGanddal IL18.00
0Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)18.00
0Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.00

D 15-16

3 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb00.00
0Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)18.00
0Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18.00

D 17-59

4 400 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)00.00
0Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)18.00
0Ingrid LamarkGanddal IL18.00
0Vibeke LamarkGanddal IL18.00
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.00
0Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)18.00
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.00
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.00
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.00
0Ann Karin TjørhomGanddal IL18.00
0Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb18.00

D 60-

3 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb18.00
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18.00
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb18.00

H 11-12

1 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)00.00
0Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)18.00
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)18.00
0Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)18.00
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)18.00
0Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Peder OrstadGanddal IL18.00
0Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb18.00
0Marius RøddeGanddal IL18.00
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.00
0William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)18.00

H 13-14

2 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Fredrik HovstadGanddal IL18.00
0Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.00
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18.00
0Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)18.00
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering18.00
0Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)18.00
0Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)18.00

H 15-16

3 100 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL00.00
0Edvin AakreEgersund OK18.00
0Elias EidsvågGanddal IL18.00
0Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18.00
0Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.00
0Øyvind LamarkGanddal IL18.00
0Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)18.00
0Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)18.00
0Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.00
0Thomas Barvik MælandGanddal IL18.00
0Markus RichterSandnes IL (Rogaland)18.00
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.00
0Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)18.00

H 17-59

4 400 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)00.00
0Per Olav HaarrGanddal IL00.00
0Jakob KarlsenGanddal IL00.00
0Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)00.00
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb00.00
0Ole Kristian TaksdalGanddal IL00.00
0Arild AasheimGanddal IL18.00
0Jørgen BreivoldGanddal IL18.00
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL18.00
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb18.00
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)18.00
0Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)18.00
0Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)18.00
0Trond LamarkGanddal IL18.00
0Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)18.00
0Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering18.00
0Erik LimaGanddal IL18.00
0Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering18.00
0Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)18.00
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.00
0Kim RichterSandnes IL (Rogaland)18.00
0Helge RisaStavanger Orienteringsklubb18.00
0Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb18.00
0Sturla StokkelandÅlgård Orientering18.00
0Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)18.00
0Oddvar TaksdalGanddal IL18.00
0Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.00
0Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL18.00
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb18.00
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb18.00
0Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL18.00

H 60-

3 100 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Terje StokkelandÅlgård Orientering00.00
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb18.00
0Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb18.00
0Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb18.00
0Ove OalandGanddal IL18.00
0Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb18.00
0Kjell SvihusGanddal IL18.00
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb18.00

D Ny

1 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Pernille BreivoldGanddal IL18.00
0Theodora Nevland SikvelandÅlgård Orientering18.00
0Karen OrstadGanddal IL18.00
0Liven OrstadGanddal IL18.00
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)18.00
0Inger RothGanddal IL18.00
0Lea StokkelandÅlgård Orientering18.00
0Tea StokkelandÅlgård Orientering18.00
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.00

H Ny

1 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)00.00
0Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)18.00

B-Åpen

2 300 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)00.00
0Kristin BreivoldGanddal IL18.00
0Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)18.00
0Olav HellandEgersund OK18.00
0Pernille HovstadGanddal IL18.00
0Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)18.00
0Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)18.00
0Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.00
0Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Maria Nilsson RøddeGanddal IL18.00
0Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb18.00
0Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb18.00
0Arild SvihusGanddal IL18.00
0May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)18.00
0Anna Alexandra WirowskiGanddal IL18.00

C-Åpen

1 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)00.00
0Silje BergeSandnes IL (Rogaland)18.00
0Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb18.00
0Ådne OrstadGanddal IL18.00

D10

1 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)18.00
0Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.00
0Maren OftedalÅlgård Orientering18.00

H10

1 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)00.00
0Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)18.00
0Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)18.00
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)18.00
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)18.00
0Filip HagaSandnes IL (Rogaland)18.00
0Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)18.00
0Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)18.00
0Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)18.00

A-åpen

3 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb18.00

Annonser

IOF Eventor