Norsk Orientering

Startliste for Østmarka Open 9

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 9
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 10 september 2019

N-åpen

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214653Ole Martin NomelandØstmarka OK18.02.15
214599Kristoffer NomelandØstmarka OK18.02.25
224112Aksel HoltØstmarka OK18.20.21
223504Emil Hanssen LautenØstmarka OK18.20.37
212068Karoline AskjrudØstmarka OK18.21.29
225658Sunniva Breiby HjellesetØstmarka OK18.21.39
78203Isak KarlsenØstmarka OK18.21.39
223687Håvard Rønningen Østmarka OK18.33.41

D 11-12

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224400Leah HanneborgØstmarka OK18.03.32
223694Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK18.15.41
213355Matea Meland KongslandØstmarka OK18.18.32
223505Leonie SvensvikØstmarka OK18.18.35
212498Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK18.22.07

Damer-AM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203515Linda HanssenØstmarka OK18.38.55

Damer-AK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187193Gunvor RuudØstmarka OK17.54.06
501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.15.32
206012Hilde JarstadmarkenØstmarka OK18.23.10
204828Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK18.24.08
508246Marthe KristensenSarpsborg o-lag18.26.20

Damer-B

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212297Siv JystadØstmarka OK18.02.58
204843Cicilia LaineØstmarka OK18.21.06
212510Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK18.22.02
204861Nina KristensenSarpsborg o-lag18.26.11
204592Tyra BråtenSarpsborg o-lag18.28.31
220857Ingrid NermoenØstmarka OK18.28.32

H 13-14

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203470Mathias LinløkkenØstmarka OK18.15.46
212482Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK18.19.14

Herrer-A

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229471Knut Edvard HellandØstmarka OK17.47.48
243324Glenn MüllerØstmarka OK17.53.21
211350Håvar BrevikØstmarka OK17.56.12
224003Thomas GrøstadØstmarka OK18.11.13
506944Rune TeiglandØstmarka OK18.13.32
502378Karl Even RyghHeming Orientering18.23.41
221269Bjørn ChristensenØstmarka OK18.28.42
223712Knut Harald HyllesethSentrum18.32.54

Herrer-AM

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189000Kai Halvorsen AarekolSiemens17.51.05
203469Joachim EideFlyfemkamp17.53.42
200613Tore RuudØstmarka OK17.53.52
243848Paul Wade Fossum IF18.10.28
203228Erlend OtterleiØstmarka OK18.25.01

Herrer-AK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210922Terje LinløkkenØstmarka OK16.38.06
221147Kjell HobølØstmarka OK17.51.32
212449Andreas SandernesØstmarka OK18.15.36
223605Tor Magnus GrøstadØstmarka OK18.15.43
224108Jens Magnus RønningenØstmarka OK18.17.09
179932Karl GustavsenØstmarka OK18.22.33

Herrer-AUK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66840Per StefferudØstmarka OK18.09.42

Herrer-B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
245641Ole Jakob GilljamØstmarka OK18.19.12

Herrer-C

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503505Terje TrondsenSkanska16.44.23
168429Felix HyllesethSentrum OK18.33.12

Annonser

IOF Eventor