Norsk Orientering

Startliste for Østmarka Open 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 3
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 4 juni 2019

N-åpen

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224414Ole Martin NomelandØstmarka OK18.16.24
223617Kristoffer NomelandØstmarka OK18.16.25
214438Ane Cornelia H JacobsenØstmarka OK18.29.00
214714Ia Amalie H JacobsenØstmarka OK18.29.03
214439Filip GavrilovicØstmarka OK18.29.12

D 11-12

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224201Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK18.22.47
223694Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK18.24.58
212498Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK18.27.08
223505Leonie SvensvikØstmarka OK18.28.56
223749Martine Berg-OlsenØstmarka OK18.29.16

D 13-14

3 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224191Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK18.02.54
212213Pernille Nor-WollØstmarka OK18.15.09
214340Martine Arntzen HaugØstmarka OK18.15.10

D 15-16

3 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212419Sigrid NermoenØstmarka OK18.36.16

Damer-A

5 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.04.48
504481Marie Hammer IversenØstmarka OK18.13.59

Damer-AK

3 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187190Anne Margrete HammerØstmarka OK18.15.18
200613Gunvor RuudØstmarka OK18.15.25
212068Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK18.20.40
187192Janna TellesbøØstmarka OK18.22.08
215064Gry Buraas LautenØstmarka OK18.41.06
220857Ingrid NermoenØstmarka OK18.50.09

Damer-B

3 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82228Eva Beate AndresenNILU18.06.34
214365Aina WestvikØstmarka OK18.13.40
214704Cicilia LaineØstmarka OK18.13.48
224180June HerredsvelaØstmarka OK18.13.52
504579Ragnhild BrevikØstmarka OK18.13.55
223499Helena GranbergØstmarka OK18.42.49
212510Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK18.43.57

Damer-C

2 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214367Beate EllingsenØstmarka OK18.16.44
212297Siv JystadØstmarka OK18.25.48

H 9-10

2 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223504Emil Hanssen LautenØstmarka OK18.29.26

H 11-12

2 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214596Aksel HoltØstmarka OK18.28.53

H 13-14

3 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212482Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK18.21.57
223687Håvard Rønningen Østmarka OK18.42.11

Herrer-A

5 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
243324Glenn MüllerØstmarka OK18.05.15
187286Nils Petter FremmingHeming Orientering18.11.48
206185Kim IversenØstmarka OK18.15.31
221259Odin TellesbøØstmarka OK18.21.49
231306Alexander SkarnesØstmarka OK18.34.14
231406Audun HauglandØstmarka OK18.34.58
221269Bjørn ChristensenØstmarka OK18.44.37
184248Øystein KildahlØstmarka OK18.46.09
233493Inge RambergØstmarka OK19.03.10

Herrer-AK

3 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79724Sigfred FagervikThales BIK18.04.54
203228Erlend OtterleiØstmarka OK18.19.24
506944Rune TeiglandØstmarka OK18.20.22
228372Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK18.21.14
79106Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK18.21.29
200634Jørn MjøsterØstmarka OK18.24.34
223502Per Arne KarlsenØstmarka OK18.26.17
210922Terje LinløkkenØstmarka OK18.47.09

Herrer-B

3 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224500Dag HauglandØstmarka OK18.40.09
214331Jens Magnus RønningenØstmarka OK18.42.08

Herrer-C

2 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506968Korhan MarkussenØstmarka OK18.09.06
203470Mathias LinløkkenØstmarka OK18.09.26

Annonser

IOF Eventor