Norsk Orientering

Startliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6
Arrangørorganisasjoner: OK Moss / Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 12 februar 2019

D 17-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505166Aurora GjølsjøOK Moss18.13.39
504584Karoline BjørnerødOK Moss18.18.58
504498Marie Lindløv JensenSarpsborg OL18.22.21
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.33.51
500307Silje Ekroll JahrenNydalens SK

H 17-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209717Göran WinbladFredrikstad SK18.16.45
184471Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering18.22.01
199444Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering18.23.50
229680Svein NygårdLillomarka OL18.26.52
192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering18.27.46
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.36.05
193877Bojan BlumensteinNydalens SK18.47.52
221016Beat RothNydalens SK18.48.57
503558Henrik EijsinkNydalens SK18.50.53

H 17- A kort

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210826Robert BanfiÅs-NMBU Orientering17.53.37
501222Øyvind ThømtIndre Østfold OK17.54.37
506222Henning Bratland CarlsenOK Moss18.08.40
502557Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.13.25
208419Morten Tangen FredhOK Moss18.14.33
504585Alfred BjørnerødOK Moss18.21.15
222453Thomas TubbehaugenOK Moss18.25.01
187141Øyvind LøkenOK Moss18.36.46
208926Erik Rytter JakobsenOK Moss18.39.07
506174Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK18.45.56
503666Donatas KontautasOK Moss18.51.53
241535Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering19.00.20
79095Espen DanevadFredrikstad SK
203671Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK
212141Christopher LadimOK Moss
503554Sondre LadimOK Moss

Night & Fog Masters Men

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179968Kent KopperudIndre Østfold OK18.09.41
501376Sigurd DæhliLøten o-lag18.11.33
507044Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.13.01
504028Dag BrenåsVarteig OL18.18.00
206026Øystein JensenSarpsborg OL18.22.26
500917Sture OttesenIndre Østfold OK18.34.45
501154Peter KlavenessMåren OK18.48.07
184297Jan Tore HenriksenNydalens SK18.49.39
199744Ove MartinsenHauketo IF18.54.59
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL18.55.48
67804Karl Aasmund ErøyOK Moss18.57.15
503955Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering18.59.11

D 13-16 C

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197027Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.12.13
212454Erika Lind-LarsenOK Moss18.15.55
241540Erle WEtterhusOK Moss18.15.59
213225Julie Sophie WoldOK Moss18.17.37
193091Jenny DanevadFredrikstad SK18.19.15
198018Emma Aune JakobsenOK Moss18.21.54
212076Erle Elise WoldOK Moss

H 13-16 C

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217810Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss18.11.09
212377Birk BreimoOK Moss18.23.19
212533Anders Hovgaard EisvangOK Moss18.29.55
212650Selmer LøkenOK Moss18.31.48
217858Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss

Åpen C

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500905Kristine RoskifteOK Moss18.07.38
197788Tone Karina IngesenSarpsborg OL18.10.30
506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL18.12.56
96146Hanne WoldOK Moss18.13.13
500281Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.15.30
217741Elisabeth Aune JakobsenOK Moss18.21.52
220722Tor LahlumKolbotn og Skimt OL18.24.13
506342Linda FredhOK Moss18.27.16
506796Vidar BerteigIL GeoForm18.42.25
229751Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK
502232Elisabet BreimoOK Moss
245579Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering
197030Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss

Annonser

IOF Eventor