Norwegian Orienteering Federation

Start list for Flex-O-løp

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Flex-O-løp
Organiser: Trøsken IL
Date: Sunday 2 June 2019

N-├ąpen

2 020 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
18Mats Dyrlie AndersenVarteig OL11:00
19Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL11:00
20Maja Dyrlie AndersenVarteig OL11:00
22Elise Holm NedrebøOK Moss11:00
23Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OL11:00
91Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL11:00
94Ahmed OmerTrøsken IL11:00

D 11-12

1 990 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
3Sofie Holm NedrebøOK Moss11:00
4Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL11:00

D 13-14

2 900 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
62Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11:00

D 17-

5 190 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
30Helena ÅsbergSarpsborg OL11:00

D 35-

3 670 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
44Tonje HolmOK Moss11:00
83Kristine RoskifteOK Moss11:00

D 50-

3 670 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
48Liv Inger PrangerødTistedalen FL11:00
49Bente LineIndre Østfold OK11:00
50Elsie BrenneVarteig OL11:00
51Tone Karina IngesenSarpsborg OL11:00

D 70-

2 900 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
65Johanna YtterbølGimle IF11:00

H 9-10

1 990 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
14Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL11:00
86Trym BreimoOK Moss11:00
100Jens Vonnen SvaeSarpsborg OL11:00

H 11-12

1 990 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
10Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11:00
11Peder KjerkreitTrøsken IL11:00
89Eskil Perhsen LundeSarpsborg OL11:00
95Jespen Vonen SvaeSarpsborg OL11:00

H 13-14

2 900 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
87Birk BreimoOK Moss11:00

H 15-16

5 190 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
34William FosserIndre Østfold OK11:00
68Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL11:00

H 17-

5 190 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
37Jakob TorgersenHalden SK11:00

H 35-

5 190 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
40Øyvind ThømtIndre Østfold OK11:00
41Anders LundeVarteig OL11:00

H 50-

3 670 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
57Kjell Einar AndersenVarteig OL11:00
58Roy GjerdingOK Moss11:00
59Espen SvaeSarpsborg OL11:00
81Dag SyversenSarpsborg OL11:00
82Øystein RuudFredrikstad SK11:00
103Geir TorgersenHalden SK11:00

H 70-

2 900 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
63Henry SundsetvikOK Trollelg11:00
71Per Reidulf HolmOK Moss11:00
72Harald LundhaugOK Moss11:00
73Willy GrønstadGimle IF11:00
74Harald WibyeOK Moss11:00

DIR AL

5 190 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
27Marie BackstrømHalden SK11:00
28Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL11:00
29Ole IngesenSarpsborg OL11:00
80Runa BackstrømHalden SK11:00
90Tore Grønlund MoenGimle IF11:00
102Kent KopperudIndre Østfold OK11:00

DIR AK

3 670 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
54Lea TaraldsvikVarteig OL11:00
88Morten BreimoOK Moss11:00
92Ole Johannes NedrebøOK Moss11:00
93Marte Sletten  BergslandTrøsken IL11:00
101Henning RørvikOK Moss11:00

DIR B

2 900 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
84Liv Edle GrønstadGimle IF11:00
85Mariann LøkenOK Moss11:00

DIR C

1 990 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
7Synne SiggerudSarpsborg OL11:00

Advertisements

IOF Eventor