Norsk Orientering

Startliste for Ungdomsløp 8

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 8
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 12 september 2019

N-åpen

1 775 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Jakob StensethByåsen IL18.00
72Fillip NolteFreidig18.00
94Magnus AalmoMalvik IL18.00
95Kristian SelnesFreidig18.00
96Linus Fossum MalmringFreidig18.00
97Paul KampferNidarøst OK18.00
99Henrik Bruchmüller SundtByåsen IL18.00
100Marit Storler SnøfuglFreidig18.00
101Arn Mathias SkjulsvikWing OK18.00
102Sofie Laura AndresenMalvik IL18.00
103Linus Rise DanielsenFreidig18.00
104Sanna Dalsaune ThunFreidig18.00
105Irene Storler SnøfuglFreidig18.00
106Sverre Nordgård LeirenByåsen IL18.00
107Vilde HaalandWing OK18.00
108Hans Henrik Vesteraas ThaulowNidarøst OK18.00
109Even Hoff BjørklundNidarøst OK18.00
110Sander Grande MoldenFreidig18.00
111Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL18.00
112Tobias Vesteraas ThaulowNidarøst OK18.00
113Freya Mira SvendsenFreidig18.00
114Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK18.00
115Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL18.00
116Endre KroghFreidig18.00
117Mirja MohusWing OK18.00
118Anton Bostad HerailNidarøst OK18.00
119Eirik Martin SvendsenFreidig18.00
120Åsne DenstadNidarøst OK18.00
121Jens Hallvar NordstrandFreidig18.00
122Magnus BerntsenFreidig18.00
123Daniel MuthannaNidarøst OK18.00
124Eivind Helgemo FuruholtFreidig18.00
125Johannes Håbrekke RoaldFreidig18.00
126Ole Einar AndresenMalvik IL18.00
127Ella Horvik KvaaleFreidig18.00
128Amund DenstadNidarøst OK18.00
129Sara Grande MoldenFreidig18.00
130Johan Alert Vesteraas ThaulowNidarøst OK18.00
131Valentin KampferNidarøst OK18.00
132Berit Helgemo FuruholtFreidig18.00
133Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg18.00
135Clara LeroyerFreidig18.00
143Elias StensethByåsen IL18.00

D -10

1 825 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK18.00
136Victoria KottumOL Trollelg18.00
137Eva AmundsenFreidig18.00
140Lina SandquistOL Trollelg18.00
142Selma Lund EikremFreidig18.00
144Åse Hoff BjørklundNidarøst OK18.00
145Eira Forsbak AsplemFreidig18.00
146Eirill Hagelid NorheimFreidig18.00
147Maja Sjøgren CarlsenFreidig18.00

D 11-12

2 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Ingeborg KolstadWing OK18.00
60Hedda SæbøNidarøst OK18.01
61Maia Ruano StrandWing OK18.02
62Mari Lauvstad BrenneByåsen IL18.03
63Guro HaalandWing OK18.04
65Eline Jøsang WithWing OK18.06
66Ingrid Wollan BenumByåsen IL18.07
67Emma ImslandWing OK18.08
68Louise Hals StensrudOL Trollelg18.09
69Tuva Holck SandbergWing OK18.10
70Annika Lund EikremFreidig18.11
71Anna Emilie LonaWing OK18.12
73Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.14
74Agnes Wullum-VestadWing OK18.15

D 11-12N

1 925 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163Sofie Denstad EilertsenWing OK18.02
164Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg18.04
166Inga Saur ThorinWing OK18.08

D 13-14

2 150 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Ine Bohnhorst TegdanFreidig18.00
25Marie Wollan BenumByåsen IL18.01
26Juni Hagelid NorheimFreidig18.02
28Solveig Louise NissenFreidig18.04
29Sigrid HaugskottOL Trollelg18.05
30Una KittilsenFreidig18.06
31Tora KittilsenFreidig18.07
32Maria Strømdal WikFreidig18.08
33Malin Nordgård LeirenByåsen IL18.09
34Lina Storler SnøfuglFreidig18.10
35Åsa BullByåsen IL18.11
36Marita AskeFreidig18.12
37Nora HalvorsenFreidig18.13

D 13-16C

2 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Kamilla BarstadNidarøst OK18.16
76Anna Heksem LeraandOL Trollelg18.17
77Annelie Roob HerzogNidarøst OK18.18
79Hannah TyvoldByåsen IL18.20
80Karina BarstadNidarøst OK18.21

D 13-16N

2 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK18.00
175Johanna Thørring KrogstadByåsen IL18.04
176Maya El DeekNidarøst OK18.06
177Leah Korsnes VinjeNidarøst OK18.08

D 15-16

2 375 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Anna Aurora NolteFreidig18.00
3Ane Malene KolstadFreidig18.04

D 17-20

2 375 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Maren VikenByåsen IL18.06
6Andrine VikenByåsen IL18.10

H -10

1 825 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98Sondre StensethByåsen IL18.00.00
138Imre GangauneWing OK18.00.00
141Sigurd Wold AaldeFreidig18.00.00
148Aksel HanssenByåsen IL18.00.00
149Trygve BøhleFreidig18.00.00
150Emil VestuesWing OK18.00.00
151Mathias Tvete MartinsenByåsen IL18.00.00
152Ludwik Monsrud-SikorskiFreidig18.00.00
153Torvin Bergh-HansenByåsen IL18.00.00
155Martin Randli EldenFreidig18.00.00
156Sindre MohusWing OK18.00.00
157Sigve Bohnhorst TegdanFreidig18.00.00
159Fredrik Hals StensrudOL Trollelg18.00.00
160Olav MoxnessByåsen IL18.00.00
161Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig18.00.00
154Erlend GrønliFreidig18.19.52

H 11-12

2 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82Anders Berge MjølhusOL Trollelg18.23
83Jens Anton AndresenMalvik IL18.24
84Dagfinn StenvikByåsen IL18.25
85Emil Aleksander NolteFreidig18.26
86Martin MelhuusWing OK18.27
87Johannes StordalByåsen IL18.28
88Odin Bang LukassenWing OK18.29
89Finn Einar BrandsenMalvik IL18.30
91Sivert AalmoMalvik IL18.32

H 11-12N

1 925 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167Sindre SoltveitOL Trollelg18.10
168Luc Bostad HérailNidarøst OK18.12
170William KottumOL Trollelg18.16
171Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK18.18

H 13-14

2 150 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Sander M JensenByåsen IL18.15
40Imre Overgård FremstadByåsen IL18.16
41Sindre TrønsdalByåsen IL18.17
42Loke Strøm HaugsnesWing OK18.18
43Vegard Lereim StorliFreidig18.19
44Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.20
45Tristan HalvorsenFreidig18.21
46Ådne StordalByåsen IL18.22
47Ivar FlatvadByåsen IL18.23
48Aksel VikenByåsen IL18.24
49Kristoffer Strømdal WikFreidig18.25
50Herman Bruchmüller SundtByåsen IL18.26
51Hallvard HellevikFreidig18.27
52Aslak MoxnessByåsen IL18.28
53Sofus H LindWing OK18.29
54Jørgen AuneByåsen IL18.30
55Ludvik Storler SnøfuglFreidig18.31
56Jakob Jøsang WithWing OK18.32
57Alf Petter LynumFreidig18.33

H 13-16N

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178Birk Ulsaker HøveByåsen IL18.10

H 15-16

2 500 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8August Hopstad NykvistWing OK18.00
9Sverre HellevikFreidig18.02
10Tord RomundstadNidarøst OK18.04
11Emil GrønliFreidig18.06
12Magne GuttvikWing OK18.08
13Vetle Grønvik EkraFreidig18.10
14Kristoffer LerliMelhus IL18.12
15Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.14
17Vemund MølnvikFreidig18.18
18Petter Andreas LonaWing OK18.20
19Iver Dalsaune ThunFreidig18.22
20Emil Reinertsen LeroyerFreidig18.24
21Erlend AuneByåsen IL18.26

H 17-20

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22Håkon SæternesByåsen IL18.28
23Brage AsplemFreidig18.30

Annonser

IOF Eventor