Norsk Orientering

Startliste for Alta 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Alta 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Nordreisa IL
Dato: søndag 9 juni 2019

D -10

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ilja HættaNeverfjord IL11.00
Tiril PrydzAlta OL11.00

D 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ronja Götsch IversenIL Bul-Tromsø11.00

D 13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anna OlaussenNordreisa Il11.00
Anlaug Elise ThomasjordIL Bul-Tromsø11.00
Astrid Elise Vaeng BernardsenIL Bul-Tromsø11.00
Eline Andrea Vaeng BernardsenIL Bul-Tromsø11.00

D 17-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Torun AnkjellNordreisa Il11.00
Guro BrekkanAlta OL11.00
Elisa Götsch IversenIL Bul-Tromsø11.00
Tora IndregaardIL Bul-Tromsø11.00
Pia NystuNordreisa Il11.00

D 17-C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Alva SlettenØverbygd IL11.00

D 40-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Harriet Steinkjer NystuNordreisa Il11.00
Kristin TørumAlta OL11.00

D 50-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Marthe Lise ThomasjordIL Bul-Tromsø11.00

H -10

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ailo Hætta EngAlta OL11.00
Eskil Tørum JohannessenAlta OL11.00

H 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Noa GulbrandsenNordreisa Il11.00
Alf Emil SvendsenNordreisa Il11.00

H 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Peter NystuNordreisa IL11.00

H 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håvard BjørklundNordreisa Il11.00
Elias HøgbakkNordreisa Il11.00
Henry SkjønsfjellNordreisa Il11.00

H 17-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eskil FrischknechtAlta OL11.00
Eirik FrostAlta OL11.00
Gard FrostAlta OL11.00
Thomas FrostAlta OL11.00
Stig LøvlundNordreisa Il11.00
Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa Il11.00
Gjermund UrsetIL Bul-Tromsø11.00
Hans UrsetIL Bul-Tromsø11.00

H 17-C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Espen LieNordreisa Il11.00

H 40-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Alejandro BerrioIL Bul-Tromsø11.00
Bjørn EllefsæterAlta OL11.00

H 50-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Martin FrischknechtAlta OL11.00
Børge HarveyIL Bul-Tromsø11.00
Axel Juell TheisenMellombygd11.00
Pål Erland OpgårdAlta OL11.00
Arild RøkenesAlta OL11.00
Bjørnar ØdegårdstuenAlta OL11.00

H 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Peder PrydzNeverfjord IL11.00
Bernt TollefsenIL Bul-Tromsø11.00

H 70-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jan LøvlundNordreisa Il11.00
Einar MjølhusIL Bul-Tromsø11.00

Annonser

IOF Eventor