Norsk Orientering

Startliste for Alta 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Alta 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Nordreisa IL
Dato: lørdag 8 juni 2019

D -10

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ilja HættaAlta OL17.00
Tiril PrydzNeverfjord IL17.00

D 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ronja Götsch IversenIL Bul-Tromsø17.00

D 13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anna OlaussenNordreisa Il17.00
Anlaug Elise ThomasjordIL Bul-Tromsø17.00
Astrid Elise Vaeng BernardsenIL Bul-Tromsø17.00
Eline Andrea Vaeng BernardsenIL Bul-Tromsø17.00

D 17-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Torun AnkjellNordreisa IL17.00
Guro BrekkanAlta OL17.00
Elisa Götsch IversenIL Bul-Tromsø17.00
Tora IndregaardIL Bul-Tromsø17.00
Pia NystuNordreisa Il17.00

D 40-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Harriet Stæinkjer NystuNordreisa Il17.00
Kristin TørumAlta OL17.00

D 50-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Marthe Lise ThomasjordIL Bul-Tromsø17.00

H -10

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ailo Hætta EngAlta OL17.00
Eskil Tørum JohannessenAlta OL17.00

H 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Noa GulbrandsenNordreisa Il17.00
Alf Emil SvendsenNordreisa Il17.00

H 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Peter NystuNordreisa IL17.00

H 15-16

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håvard BjørklundNordreisa Il17.00
Elias HøgbakkNordreisa Il17.00
Adrian RydningenNordreisa Il17.00
Henry SkjønsfjellNordreisa Il17.00
Niklas ÅnesenNordreisa Il17.00

H 17-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Alejandro BerrioIL Bul-Tromsø17.00
Eskil FrischknechtAlta OL17.00
Eirik FrostAlta OL17.00
Gard FrostAlta OL17.00
Thomas FrostAlta OL17.00
Espen LieNordreisa Il17.00
Stig LøvlundNordreisa Il17.00
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa Il17.00
Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa Il17.00
Gjermund UrsetIL Bul-Tromsø17.00
Hans UrsetIL Bul-Tromsø17.00

H 40-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørn EllefsæterAlta OL17.00

H 50-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Martin FrischknechtAlta OL17.00
Børge HarveyIL Bul-Tromsø17.00
Atle IversenIL Bul-Tromsø17.00
Axel Juell TheisenMellembygd OL17.00
Pål Erland OpgårdAlta OL17.00
Arild RøkenesAlta OL17.00

H 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Peder PrydzNeverfjord IL17.00
Bernt TollefsenIL Bul-Tromsø17.00

H 70-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jan LøvlundNordreisa Il17.00
Einar MjølhusIL Bul-Tromsø17.00

Annonser

IOF Eventor