Norsk Orientering

Startliste for Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 21 mai 2019

D/H-10N

1 100 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jakob B. AarnesFana IL17.30
0Kornelia B. AarnesFana IL17.30
0Fredrik BlomquistBergens TF17.30
0Josefine BlomquistBergens TF17.30
0Iris Popsueva BuanesTIF Viking17.30
0Sigve Popsuev BuanesTIF Viking17.30
0Frida Ingeborg EikangerGneist, IL17.30
0Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL17.30
0Maria O. EllingsenGneist, IL17.30
0Brage EngtrøFana IL17.30
0Amund Eeg GenbergIL Gular17.30
0Johan GjerstadVaregg Fleridrett17.30
0Ole GjerstadVaregg Fleridrett17.30
0Synne Maria Glattetre-HenriksenBergens TF17.30
0Filip HansenTIF Viking17.30
0Markus Heldal HersvikFana IL17.30
0Karoline S. JensenBergens TF17.30
0Marie KjærgårdGneist, IL17.30
0Erlend V. LavikVaregg Fleridrett17.30
0Ylva MagnussenTIF Viking17.30
0Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking17.30
0Live Albertsen MjeldeTIF Viking17.30
0Emilie Share OhnstadVaregg Fleridrett17.30
0Jonas Breistein PedersenTIF Viking17.30
0Julie ReistadOs Orienteringsklubb17.30
0Gard Nystuen SolliAskøy OL17.30
0Sigurd Nystuen SolliAskøy OL17.30
0Håkon SolvikGneist, IL17.30
0Peter StoltzVaregg Fleridrett17.30
0Albert TjøstheimOs Orienteringsklubb17.30
0Peder Kolskår ToppeTIF Viking17.30

D11-12N

1 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emely BorgenOs Orienteringsklubb17.30
0Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb17.30

H11-12N

1 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Paul Lavrans AuglandBergens TF17.30
0Sondre EngtrøFana IL17.30
0Axel TveitVaregg Fleridrett17.30

H13-16N

1 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øystein TuntlandBergens TF17.30

Åpen N

1 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Inger BjergaVaregg Fleridrett17.30
0Astri Ese HoleBergens TF17.30
0Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.30
0Julie Horn KvåleTIF Viking17.30
0Ørn MidttunBergens TF17.30
0Anette StrandBergens TF17.30

H-10

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL17.30
0Emil HeksemFana IL17.30
0Memund Daltveit SlettebøFana IL17.30

D11-13

1 700 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emilie SolvikGneist, IL00.00
0Ingrid Marlen BrattbakkFana IL17.30
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17.30
0Erica Juliet EideFana IL17.30
0Erle Schjølberg EvensenGneist, IL17.30
0Kristina FintlandGneist, IL17.30
0Live GrønnevetIL Gular17.30
0Hedda Jansson RønnestadFana IL17.30
0Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL17.30
0Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL17.30
0Sofia Daltveit SlettebøFana IL17.30
0Marie ThomassenVaregg Fleridrett17.30

H11-13

1 700 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett17.30
0Kirill EikangerGneist, IL17.30
0Sjur GrønnevetIL Gular17.30
0Kristoffer Heldal HersvikFana IL17.30
0Emil Øye KragsethIL Gular17.30
0Håvard Serck-HanssenTIF Viking17.30
0Thord Nystuen SolliAskøy OL17.30
0Andreas Vaksdal TveitdalFana IL17.30

Åpen C

1 700 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Linda BønesVaregg Fleridrett17.30
0Inge DaleGneist, IL17.30
0May-lill DammTIF Viking17.30
0Siren GreveBergens TF17.30
0Ellen GrønnevetIL Gular17.30
0Cedric GuibertVaregg Fleridrett17.30
0Marius GuibertVaregg Fleridrett17.30
0Knut Erik GulbrandsenFana IL17.30
0Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett17.30
0Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett17.30
0Bodil HåheimIL Gular17.30
0Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett17.30
0Ragnar KayserFana IL17.30
0Jorunn KjærgårdGneist, IL17.30
0Linnea KnudsenTIF Viking17.30
0Gry Ane V. LavikVaregg Fleridrett17.30
0Grete LindBergens TF17.30
0Per MathismoenFana IL17.30
0Halvdan Ramberg MoeFana IL17.30
0Geir RognsvågOs Orienteringsklubb17.30
0Ingrid RollFana IL17.30
0Eivind StrandenesFana IL17.30
0Anne WestergårdVaregg Fleridrett17.30
0Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb17.30
0Vegard WollanFana IL17.30
0Vibeke ØyeIL Gular17.30

D12-14

2 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hedda Erica EikangerGneist, IL17.30
0Judit M. MøllerFana IL17.30
0Helene NysæterBergens TF17.30
0Tonje RykkjeVaregg Fleridrett17.30
0Karoline StrandenesFana IL17.30

H12-14

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vegard AksnesIL Gular17.30
0Oskar HeksemFana IL17.30
0Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett17.30

D50-

2 000 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF17.30
0Anne Kjersti DaltveitFana IL17.30
0Annhild FetveitFana IL17.30
0Hege FjellbirkelandIL Gular17.30
0Anne GjestemoenBergens TF17.30
0Nina GogaBergens TF17.30
0Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett17.30
0Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb17.30
0Liv Sylvi MeyerGneist, IL17.30
0Marit NipenGneist, IL17.30
0Turid RognsvågOs Orienteringsklubb17.30
0Ingrid SandvollGneist, IL17.30
0Rannveig SolliAskøy OL17.30
0Birgitte TorbjørnsenIL Gular17.30
0Turid VrålstadVaregg Fleridrett17.30

D65-

2 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Herdis AlvheimFana IL17.30
0Berit HegdalBergens TF17.30
0Bjørg KocbachBergens TF17.30
0Astrid OrmbergFana IL17.30
0Ingjerd SognnæsBergens TF17.30
0Nina SoligardBergens TF17.30

Åpen B

2 000 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gunnar J. AlsakerÅrstad IL17.30
0Karianne AlsakerÅrstad IL17.30
0Bjørn BataldenFana IL17.30
0Sindre EkrheimBergens TF17.30
0Axel IngvaldsenTIF Viking17.30
0Jesper JordeVaregg Fleridrett17.30
0Egill KnudsenTIF Viking17.30
0Mari Strømme LidVaregg Fleridrett17.30
0Tore LidVaregg Fleridrett17.30
0Jan Terje MikkelsenTIF Viking17.30
0Jan Olav OrmbergFana IL17.30
0Tone RosenlundVaregg Fleridrett17.30
0Ina Hopland SkageGneist, IL17.30
0Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett17.30
0Sverre SoløyVaregg Fleridrett17.30
0Stig TenoldNHH BIL17.30
0David Johan TjøswoldBergens TF17.30

D15-16

2 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingeborg Rygg EikelandBergens TF17.30
0Marie Roll-TørnqvistFana IL17.30
0Kristine Bog VikaneFana IL17.30

H15-16

2 900 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sondre BataldenFana IL17.30
0Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett17.30
0Rasmus JordeVaregg Fleridrett17.30
0Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett17.30
0Brage Bell LysakerFana IL17.30
0Hans RogstadkjernetBergens TF17.30
0Vegard Velle SivertsenBergens TF17.30

D17-

2 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb17.30
0Lise ChristensenTIF Viking17.30
0Kristin A. EegIL Gular17.30
0Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett17.30
0Vibeke Tefre GriegFana IL17.30
0Rannveig NordhagenFana IL17.30
0Marianne NummedalFana IL17.30
0Linda RykkjeVaregg Fleridrett17.30
0Dagrun Daltveit SlettebøFana IL17.30

H50-

2 900 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Pål AuglandBergens TF17.30
0Øistein BøeFana IL17.30
0Kjetil DammTIF Viking17.30
0Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett17.30
0Knut GjestemoenBergens TF17.30
0Bjørn HøllelandFana IL17.30
0Tore JuvikIL Gular17.30
0Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL17.30
0Svein LingaIL Gular17.30
0Kristian LøvåsVaregg Fleridrett17.30
0Stein MellaNOTEAM17.30
0Tord Bell MykingFana IL17.30
0Tore Svein NeseAskøy OL17.30
0Sverre Johan NærheimIL Gular17.30
0Erik Serck-HanssenTIF Viking17.30
0Bjørn-Inge SkageGneist, IL17.30
0Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett17.30
0Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett17.30
0Torgeir StrandFana IL17.30
0Lars SveenBergens TF17.30
0Tommy SævareidOs Orienteringsklubb17.30
0Ørjan TotlandTIF Viking17.30
0Ole TørnqvistFana IL17.30
0Harald ValenVaregg Fleridrett17.30
0Ørjan Eirik ValestrandFana IL17.30
0Erik VikaneFana IL17.30
0Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett17.30

H65-

2 900 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Atle AlvheimFana IL17.30
0Atle BergsethVaregg Fleridrett17.30
0Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL17.30
0Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett17.30
0Gunnar KnudsenTIF Viking17.30
0Gunnar MikkelsenTIF Viking17.30
0Magnus NatåsBergens TF17.30
0Rolf NordOs Orienteringsklubb17.30
0Einar NordåsFana IL17.30
0Øistein PaulsenBergens TF17.30
0Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking17.30
0Erling StrandBergens TF17.30
0Tor SørevikTIF Viking17.30
0Per VikaneFana IL17.30
0Per VoldFana IL17.30

Åpen AK

2 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vidar HardelandVaregg Fleridrett17.30
0Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett17.30
0Sturle NordeideGneist, IL17.30
0Knut UtneFana IL17.30
0Øyvind ValenVaregg Fleridrett17.30

H17-

3 600 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Andreas DaleBergens TF17.30
0Sigve Rygg EikelandBergens TF17.30
0Bjørn Johannessen FieldGneist, IL17.30
0Lars FjellangerFana IL17.30
0Erlend GjestemoenBergens TF17.30
0Jon-Kåre HansenTIF Viking17.30
0Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett17.30
0Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett17.30
0Geir HeksemFana IL17.30
0Øyvind JohannessenGneist, IL17.30
0Knut KyrkjebøTIF Viking17.30
0Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett17.30
0Elmiro MendonçaCOUFRJ17.30
0Tage RosenlundVaregg Fleridrett17.30
0Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett17.30
0Runar SivertsenBergens TF17.30
0Lasse SolheimFana IL17.30
0Pål ThomassenVaregg Fleridrett17.30
0Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb17.30
0Jan Ove VindenesAskøy OL17.30

D19-

3 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Randi HoleBergens TF17.30

Annonser

IOF Eventor