Norsk Orientering

Startliste for Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 10 september 2019

D/H-10N

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185540Ingeborg FjerdingrenBergens TF17.08.12
185535Kristin FjerdingrenBergens TF17.08.23
185429Fredrik FjerdingrenBergens TF17.08.32
223800Sigve Popsuev BuanesTIF Viking17.32.50
185973Einar Andrei Popsuev BuanesTIF Viking17.36.02
242409Sigurd Nystuen SolliAskøy OL17.40.50
242416Gard Nystuen SolliAskøy OL17.40.53
206398Andreas JansenFana IL17.47.54
236775Marie KjærgårdGneist, IL17.50.27
206458Håvard GrydelandFana IL17.50.34
249161Brage EngtrøFana IL17.55.46
174495Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrett17.56.10
60869Aksel VindfeldBergens TF18.00.36
239564Fredrik BlomquistBergens TF18.00.39
225156Markus Heldal HersvikFana IL18.00.41
212382Gjert GrønnevetIL Gular18.06.07
195807Trygve LilleheilTIF Viking18.10.52

D11-12N

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212804Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb17.36.50
247366Emely BorgenOs Orienteringsklubb17.36.53
206457Sofia Daltveit SlettebøFana IL18.07.51

H11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206566Thomas GrydelandFana IL17.50.44

Åpen N

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185431Svein Rune FjerdingrenBergens TF17.08.26
206506Henrik JansenFana IL17.47.56
244755Ellen GrønnevetIL Gular18.06.11
216755Dagfinn HoleBergens TF18.06.54

D-10

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195917Live Albertsen MjeldeTIF Viking17.15.37
223661Iris Popsuev BuanesTIF Viking17.16.04
195915Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking17.17.06
185978Ylva MagnussenTIF Viking17.36.23
239563Josefine BlomquistBergens TF18.00.00

H-10

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223569Emil HeksemFana IL17.26.36
242355Jakob B AarnesFana IL17.31.51
195916Jonas Breistein PedersenTIF Viking17.33.23
195797Gabriel StrømmeTIF Viking17.42.14
195760Peder K ToppeTIF Viking17.42.19
195808Filip HansenTIF Viking17.42.22
226092Håkon SolvikGneist, IL17.55.23
0Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL

D11-13

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223610Hedda Jansson RønnestadFana IL17.26.21
246951Erica Juliet EideFana IL17.26.25
233601Ingrid BrattbakkFana IL17.26.26
188791Marie ThomassenVaregg Fleridrett17.48.53
500167Emilie SolvikGneist, IL17.54.40
213270Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.04.32
213524Karoline StrandenesFana IL

H11-13

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223880Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett17.25.58
82121Håvard Serck-HanssenTIF Viking17.32.57
213700Thord Nystuen SolliAskøy OL17.41.02
62712Lukas SolheimVaregg Fleridrett17.43.45
223964Anders DørmenenVaregg Fleridrett17.43.47
224195Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett17.44.20
224301Peter StoltzVaregg Fleridrett17.44.21
202383Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett17.53.22
248544Sondre EngtrøFana IL17.55.37
224363Sjur GrønnevetIL Gular18.08.52
212315Emil Øye KragsethIL Gular18.08.56
223879Sverre TysværVaregg Fleridrett18.11.27
223560Kristoffer Heldal HersvikFana IL

Åpen C

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181250Jan Olav OrmbergFana IL16.56.10
197775Anne Sofie EnganVaregg Fleridrett17.01.32
237775Guro SørevikTIF Viking17.01.49
235945Grete LindBergens TF17.19.32
205386Inge DaleGneist, IL17.25.00
79838K Johan JebsenBergens TF17.34.38
174494Marie MyntevikVaregg Fleridrett17.44.12
174053Terje AmundsenVaregg Fleridrett17.44.30
95772Linnea KnudsenTIF Viking17.49.32
202223Torill HauglandVaregg Fleridrett18.00.00
250511Julie Horn KvåleBergens TF18.01.02
225012Eivind StrandenesFana IL18.06.19
222669Vibeke ØyeIL Gular18.09.00
198056Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett
185434Julie Horn KvåleBergens TF
209779Geir RognsvågOs Orienteringsklubb
239664Arne RyggBergens TF
184624David TjøswoldBergens TF

D12-14

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191281Helene NysæterBergens TF17.51.11
195947Stine Marie Tefre GriegFana IL17.53.03
510720Synne Marie SandviknesBergens TF17.55.48
246957Judit M. MøllerFana IL17.58.42
213813Tonje RykkjeVaregg Fleridrett18.23.15
213259Idun HeklandIL Gular18.31.58
213393Live GrønnevetIL Gular18.32.01
236784Erle Schjølberg EvensenGneist, IL
184461Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett

H12-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213352Oskar HeksemFana IL18.00.37
223649Marius GuibertVaregg Fleridrett18.03.27
195949Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett

D50-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91266Anne GjestemoenBergens TF17.18.28
184202Nina GogaBergens TF17.45.25
216781Liv Sylvi MeyerGneist, IL17.49.32
211280Hege FjellbirkelandIL Gular17.52.07
212813Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb17.53.57
500609Rannveig SolliAskøy OL17.54.52
241764Anne FjeldstadÅrstad IL18.15.19
507612Ingrid SandvollGneist, IL18.16.30
197152Britt KarlsenAskøy OL
206470Turid RognsvågOs Orienteringsklubb
136920Turid VrålstadVaregg Fleridrett

D65-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222630Astrid OrmbergFana IL17.26.05
195776Marie HerigstadOs Orienteringsklubb17.32.34
180128Bjørg KocbachBergens TF17.39.00
228104Bjørg MidttunBergens TF17.44.07
226153Astri Ese HoleBergens TF17.46.30
215429Berit HegdalBergens TF17.56.52
217014Nina SoligardBergens TF18.04.26

Åpen B

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221409Per VikaneFana IL17.16.01
89552Karianne AlsakerÅrstad IL17.20.36
250264Per Egil EnganVaregg Fleridrett17.22.04
91048Olav Ingvar ThornesÅrstad IL17.30.02
82590Ina Hopland SkageGneist, IL17.33.35
92260Sigrid HatlandBergens TF17.34.40
211480Per HauglandÅrstad IL17.42.34
510723Sindre EkrheimBergens TF17.47.32
222652Roar BergeVaregg Fleridrett17.57.46
222675Sverre SoløyVaregg Fleridrett17.59.46
250475Cedric GuibertVaregg Fleridrett18.02.34
236785Lars Olav ToloGneist, IL18.05.25
509033Einar EngtrøFana IL18.06.58
470006Gro MadslienVaregg Fleridrett18.12.47
191663Tone RosenlundVaregg Fleridrett18.17.28
213792Elin C K StrandenesFana IL18.28.57
237749Linda BønesVaregg Fleridrett18.30.46
180915Axel IngvaldsenTIF Viking18.35.57
503935Marie DymbeGneist, IL
508988Marianne HeksemFana IL
211523Halvdan Ramberg MoeFana IL
222635Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett

D15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192919Marie Roll-TørnqvistFana IL18.32.32

H15-16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222678Rasmus JordeVaregg Fleridrett17.38.16
229593Isak Wendelbo NyreBergens TF18.01.42
211903Brage Bell LysakerFana IL18.07.39
229520Vegard Velle SivertsenBergens TF18.22.21
186016Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.25.05
195921Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett18.27.19

D17-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86150Stine BjørkevollOdda OL17.35.22
237735Rannveig NordhagenFana IL17.41.59
79898Marianne NummedalFana IL17.43.44
205987Lise ChristensenTIF Viking17.53.35
184462Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18.06.54
213390Dagrun Slettebø DaltveitFana IL18.12.12
191280Kirsti LysakerFana IL18.12.53
235225Karianne StrømmeVaregg Fleridrett18.24.06
204610Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett
185870Mari Strømme LidVaregg Fleridrett
208634Gunhild Forland SlungårdAskøy OL

H50-

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201948Matti TorgersenBergens TF17.17.12
195959Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL17.18.59
239562Knut GjestemoenBergens TF17.21.21
187123Lars SveenBergens TF17.31.26
91423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL17.32.32
500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL17.36.21
99307Erik VikaneFana IL17.39.36
208120Torgeir StrandFana IL17.52.06
217035Håkon MogstadFana IL17.52.45
191385Helge NysæterBergens TF17.56.36
222676Sverre OttesenVaregg Fleridrett17.58.35
211413Tom Eirik EikangerIL Gular18.00.18
178151Dag Terje RøenSamnanger IL18.02.56
506340Kristian LøvåsVaregg Fleridrett18.03.44
181850Owen WestergårdVaregg Fleridrett18.06.01
78351Harald ValenVaregg Fleridrett18.08.27
502089Tommy SævareidOs Orienteringsklubb18.10.14
222690Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett18.11.08
211193Bjørn HøllelandFana IL18.14.48
202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett18.16.09
192921Ole TørnqvistFana IL18.34.43
402911Pål AuglandBergens TF
200454Øistein BøeFana IL
184038Tore Svein NeseAskøy OL
506825Helge RosenlundVaregg Fleridrett
245630Ørjan Eirik ValestrandFana IL

H65-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186000Erling StrandBergens TF17.19.38
244792Dag SlettenBergens TF17.26.12
221422Atle AlvheimFana IL17.33.20
220842Per VoldFana IL17.34.25
235218Magne RaadalFana IL17.49.12
226059Øistein PaulsenBergens TF17.57.43
204671Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett18.13.56
507951Tor SørevikTIF Viking18.36.36
197044Egil KarlsenAskøy OL
235953Lars Olav TveitaFana IL

Åpen AK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222547Knut UtneFana IL17.54.37
501408Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb17.55.36
186311Øyvind ValenVaregg Fleridrett18.09.22
244641Runar SivertsenBergens TF18.23.23
201844Bård HeklandIL Gular18.35.41
244786Hans-Richard BrattbakkFana IL

H17-

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
244686Erlend GjestemoenBergens TF17.36.21
168854Lars FjellangerFana IL17.48.08
229601Eirik BjørkevollOdda OL17.49.24
213038Andreas BergeOs Orienteringsklubb17.56.35
211313Birk Bell LysakerFana IL18.00.52
206541Andreas DaleBergens TF18.03.37
505702Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.05.25
211077Sturle NordeideGneist, IL18.06.29
504454Geir HeksemFana IL18.17.30
199735Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett18.19.48
207688Stian RykkjeVaregg Fleridrett18.22.05
184545Asbjørn Magnus MidtbøWing OK18.24.08
192629Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18.26.05
84219Stian SolheimFana IL18.30.21
222525Jonatan DrakeVaregg Fleridrett18.34.09
206540Sigve Rygg EikelandBergens TF
186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
470879Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett
226165Andreas NysæterBergens TF
191645Tage RosenlundVaregg Fleridrett
154302Pål ThomassenVaregg Fleridrett

D19-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199287Arnfrid SkjævelandStord Orientering17.54.35
195746Vibeke Tefre GriegFana IL17.57.44
79037Malene ØenStord Orientering18.31.02
87062Randi HoleBergens TF18.32.09

Annonser

IOF Eventor