Norsk Orientering

Startliste for Nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: onsdag 16 oktober 2019

DA

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Dagrun Slettebø DaltveitFana IL18.00
0Ingeborg Rygg EikelandBergens TF18.00
0Helen MartinsenIL Gular18.00
0Rannveig NordhagenFana IL18.00
0Christiane TrösseVaregg Fleridrett18.00
0Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.00
0Kristine Bog VikaneFana IL18.00

HA

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Per Arne  AadlandSamnanger IL18.00
0Mads Bratland ClaussenFana IL18.00
0Andreas DaleBergens TF18.00
0Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb18.00
0Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.00
0Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18.00
0Trond DøskelandFana IL18.00
0Tom Eirik EikangerIL Gular18.00
0Erlend GjestemoenBergens TF18.00
0Vemund HansenTIF Viking18.00
0Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett18.00
0Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL18.00
0Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL18.00
0Magne KnudsenGneist, IL18.00
0Jan KocbachFana IL18.00
0Svein LingaIL Gular18.00
0Brage Bell LysakerFana IL18.00
0Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett18.00
0Tord Bell MykingFana IL18.00
0Sturle NordeideGneist, IL18.00
0Rune NygaardIL Gular18.00
0Andreas NysæterBergens TF18.00
0Sverre OttesenVaregg Fleridrett18.00
0Vidar  ScheiTIF Viking18.00
0Torgeir StrandFana IL18.00
0Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb18.00
0Owen WestergaardVaregg Fleridrett18.00

DB

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Birte NordeideGneist, IL00.00
0Siren GreveBergens TF18.00
0Liv OrmbergGneist, IL18.00
0Ingrid SandvollGneist, IL18.00

HB

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0John Olav AlvsvågFana IL18.00
0Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett18.00
0Øistein BøeFana IL18.00
0Stein Ove DyngelandFana IL18.00
0Knut Inge EngelbrethVaregg Fleridrett18.00
0Jan HauglandÅrstad IL18.00
0Oskar HeksemFana IL18.00
0Olav LofthusHordaveg BIL18.00
0Kjell Erik MyreHordaveg BIL18.00
0Øistein StemmeHordaveg BIL18.00
0Martin StustadNOTEAM18.00
0Lars SveenBergens TF18.00
0Tor SørevikTIF Viking18.00
0Matti TorgersenBergens TF18.00
0Knut UtneFana IL18.00

DC

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingun EikelandBergens TF18.00
0Liv Sylvi MeyerGneist, IL18.00
0Nina SoligardBergens TF18.00

HC

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Per Egil EnganVaregg Fleridrett18.00
0Kristian Hj. FalchIL Gular18.00
0Christer FrantzenFana IL18.00
0Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL18.00
0Knut GjestemoenBergens TF18.00
0Per HauglandÅrstad IL18.00
0Emil HeksemFana IL18.00
0Axel IngvaldsenTIF Viking18.00
0Ragnar KayserFana IL18.00
0Harald LyngtunFana IL18.00
0Rolf NordOs Orienteringsklubb18.00
0Ketil NummedalFana IL18.00
0Øistein PaulsenBergens TF18.00
0Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking18.00
0Magne RaadalFana IL18.00
0Sverre SoløyVaregg Fleridrett18.00
0Sturla StemshaugNOTEAM18.00
0Jørn TorgersenTIF Viking18.00

Annonser

IOF Eventor