Norsk Orientering

Startliste for Juleløpet 2018

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Juleløpet 2018
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 26 desember 2018

Damer - kort løype

2 400 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Grete BreivikNOTEAM12.00
0Åsta BryneNOTEAM12.00
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.00
0Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.00
0Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.00
0Gøril EspedalNOTEAM12.00
0Linn EvensenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Marte K FuglestadÅlgård Orientering12.00
0Sunnøva GauselNOTEAM12.00
0Liv Haarr GunstensenNOTEAM12.00
0Katarina Harestad HaukaasStavanger Orienteringsklubb12.00
0Annlise KåvaaseBekkleaget12.00
0Mette LangelandStavanger kommune BIL12.00
0Synnøve LangvikSandnes småfirma BIL12.00
0Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb12.00
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb12.00
0Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)12.00
0Solveig MælandÅlgård Orientering12.00
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)12.00
0Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering12.00
0Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb12.00
0Marianne SteinkopfAftenbladet BIL12.00
0Unni SundliGanddal IL12.00
0Aase SveinsvollGanddal IL12.00
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb12.00
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.00
039770 U1 Ukjent løper39770NOTEAM12.00
0Hannah VerstegenNOTEAM12.00
0Karen VoieNOTEAM12.00
0Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.00

Damer - mellomlang løype

3 800 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)12.00
0Hedvig AndaSandnes IL (Rogaland)12.00
0Ragnhild AuglændGanddal IL12.00
0Siv Hilde BergSUS BIL12.00
0Keth BerggrafStatoil BIL12.00
0Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb12.00
0Eli FrafjordGanddal IL12.00
0Anne Marie GauselGanddal IL12.00
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb12.00
0Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)12.00
0Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb12.00
0Guro KlausenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Helga KlausenKlepp Kommune BIL12.00
0Ukjent løper LånebrikkeNOTEAM12.00
0Heidi MartbyÅlgård Orientering12.00
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb12.00
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb12.00
0Liv Grethe ObrestadStavanger Orienteringsklubb12.00
0Hilde OhrGanddal IL12.00
0Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering12.00
0Randi RothSandnes IL (Rogaland)12.00
0Hann SolbergSandnes Sparebank BIL12.00
0Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)12.00
0Siri ØkstadOddersjaa SSK12.00

Damer - lang løype

5 300 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Katrine AndersenFreidig12.00
0Trine BolstadGanddal IL12.00
0Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb12.00
0Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Marie Hammer IversenØstmarka OK12.00
0Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)12.00
0Ingrid LamarkGanddal IL12.00
0Vibeke LamarkGanddal IL12.00
0Helen LomelandÅlgård Orientering12.00
0May MelingStavanger Orienteringsklubb12.00
0Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb12.00
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)12.00
0Mariann SveinsvollGanddal IL12.00
0Anna TaksdalGanddal IL12.00
0Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL12.00
0Mette WathneSandnes IL (Rogaland)12.00
0Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.00

Herrer - kort løype

2 400 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Åge BrynNOTEAM12.00
0Peter FrafjordStatoil BIL12.00
0Gjermund Høyland UlfengHinna IL12.00
0Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)12.00
0Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv12.00
0Rolf Øystein KlugeAker Solutions12.00
0Frode Halvor LundÅlgård Orientering12.00
0Eskil Sandstd RøylandNOTEAM12.00
0Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb12.00
0Ådne VassbotnNOTEAM12.00
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.00
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)12.00

Herrer - mellomlang løype

3 800 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb12.00
0Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)12.00
0Jan ArendalStatoil BIL12.00
0Jan Erik ArendalNOTEAM12.00
0Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb12.00
0Bjørn BjellandGanddal IL12.00
0Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb12.00
0Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb12.00
0Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb12.00
0Trobjørn EvensenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Frode FølgesvoldAftenbladet BIL12.00
0Gudmund GauselVegvesenet BIL12.00
0Leif Kjetil Hinna GauselStatoil BIL12.00
0Bjarne GimreGanddal IL12.00
0Kjell Olav GjerdeStavanger Orienteringsklubb12.00
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb12.00
0Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL12.00
0Eivind HanssenNOTEAM12.00
0Terje HellandNOTEAM12.00
0Tom HeradstveitNOTEAM12.00
0Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)12.00
0Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Hans KlausenKlepp Kommune BIL12.00
0Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb12.00
0Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Jan Inge LundeGanddal IL12.00
0Erling MaulandGanddal IL12.00
0Per Marthon MælandAftenbladet BIL12.00
0Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Sverre Magnar NordalStatoil BIL12.00
0Arne NygaardNOTEAM12.00
0Kristian OhrGanddal IL12.00
0Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Raymond B PettersenÅlgård Orientering12.00
0Lars Ernst RavndalTelesport BIL12.00
0André SirevågStatoil BIL12.00
0Knut SkjævelandGanddal IL12.00
0Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)12.00
0Norvald SkrettingNOTEAM12.00
0Eigil SørliMalvik IL12.00
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.00
0Per W. TorgersenOddersjaa SSK12.00
0Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb12.00
0211493 U1 Ukjent løper211493NOTEAM12.00
0502547 U1 Ukjent løper502547NOTEAM12.00
0Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)12.00
0Torjus WathneNOTEAM12.00
0Leif Gunnar WikeneNOTEAM12.00
0Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb12.00

Herrer - lang løype

5 300 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øivind BerggrafStatoil BIL12.00
0Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)12.00
0Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL12.00
0Harry BreilandÅlgård Orientering12.00
0John BreilandKlepp IL12.00
0Trondr BrilandUIS BIL12.00
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.00
0Øystein DahleSandnes IL (Rogaland)12.00
0Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)12.00
0Liam Den StoreNOTEAM12.00
0Håkon EggebøNOTEAM12.00
0Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb12.00
0Klaus Klausen EspedalNTNUI12.00
0Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)12.00
0Sivert FolgerøFreidig12.00
0Stig FolgerøFreidig12.00
0Gunnar GraabakStavanger Orienteringsklubb12.00
0Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb12.00
0Paul Terje HaarrGanddal IL12.00
0Per Olav HaarrGanddal IL12.00
0Per Ingar HadlandGanddal IL12.00
0Rune HatleAvinor Sola BIL12.00
0Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK12.00
0Harald JansenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Thomas JansenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Fredrik JomaasNOTEAM12.00
0Jakob KarlsenGanddal IL12.00
0Øyvind LamarkGanddal IL12.00
0Inge LølandNOTEAM12.00
0John NicolaysenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Ove OalandGanddal IL12.00
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12.00
0Ørjan RavndalÅlgård Orientering12.00
0Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12.00
0Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering12.00
0Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb12.00
0Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb12.00
0Martin SkoglandNOTEAM12.00
0Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)12.00
0Oddvar TaksdalGanddal IL12.00
0Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.00
0204356 U1 Ukjent løper204356NOTEAM12.00
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL12.00
0Aart Joakim in't VeldGanddal IL12.00
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb12.00
0Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)12.00
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb12.00

Nybegynnerløype

1 900 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Varg FarsetNOTEAM12.00
0Vebjøn FarsetNOTEAM12.00
0Vilde FarsetNOTEAM12.00
0Veslemøy FarsethNOTEAM12.00
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)12.00
0Johan Olav HellandNOTEAM12.00
0Jeremy NagteaalNOTEAM12.00
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)12.00
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)12.00
0Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering12.00
0Håkon SandstadNOTEAM12.00
0Liva WathneSandnes IL (Rogaland)12.00
0Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)12.00

Herrer - Ekstra lang

6 700 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)12.00
0Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb12.00
0Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb12.00
0Joar EilevstjønnGanddal IL12.00
0Jonas Klausen EspedalNTNUI12.00
0Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering12.00
0Jostein LøvåsStavanger Orienteringsklubb12.00
0Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett12.00
0Frode NebellNOTEAM12.00
0Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)12.00
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.00
0Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)12.00
0Kim RichterSandnes IL (Rogaland)12.00
0Fredrik SandalGanddal IL12.00
0Morten Bjerga SundliGanddal IL12.00
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.00
0Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb12.00
039811 U1 Ukjent løper39811NOTEAM12.00
0Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.00
0Simen ÅmotNOTEAM12.00

Damer - Ekstra lang

6 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.00
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.00

Annonser

IOF Eventor