Norsk Orientering

Startliste for Vestfold Høstcup 6

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 6
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 24 september 2019

N-åpen

1 920 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Douglas LindqistStokke IL17.00
15Emila FjellsnesAndebu IL17.00
228Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL17.00
229Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK17.00
230Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn17.00
231Johan Sommerstad-EidAndebu IL17.00
232Eveline Sulutvedt FadumOL Tønsberg og omegn17.00
233Anton WindvikSandefjord OK17.00
234Lars Sørsdal IdlandAndebu IL17.00
235Ludvik HiisStokke IL17.00
236Halvard Sommerstad-EidAndebu IL17.00
237Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn17.00
238Sune HurulinAndebu IL17.00
239Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK17.00
240Kristian HaugbergAndebu IL17.00
242Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL17.00

D11-12

2 360 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Anne HaugbergAndebu IL17.00
211Lotta GabrielliStokke IL17.00
221Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.00
225Anna Strøm JuliussenSandefjord OK17.00

D11-12N

1 920 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK17.00

D13-14

2 350 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185Daniella GjoneSandefjord OK00.00
170Annika van RaaijHedrum OL17.00
171Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn17.00

D15-16

3 260 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86Ingrid MobråthenBotne SK17.00
87Emilie Kleppan StampeSandefjord OK17.00
97Maria GrovanOL Tønsberg og omegn17.00
107Ingvild JohnsenHedrum OL17.00
108Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK17.00
111Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.00
117Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn17.00
119Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn17.00

D15B

2 350 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178Eirunn HiisStokke IL00.00
77Amalie KvernsmyrAndebu IL17.00
173Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn17.00
179Mona JahreAndebu IL17.00
183Emilie JahreAndebu IL17.00
184Kristine Sparre KnudsenStokke IL17.00
188Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn17.00
190Astrid FodnæssAndebu IL17.00

D17

3 640 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Ida Sofie HjortlandLarvik OK00.00
39Marie AsprustenSandefjord OK17.00
43Anne-Helene Sommerstad BruserudOL Trollo17.00
48Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn17.00
60Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn17.00

D17C

2 360 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220Marit RöhrsStokke IL00.00
96Inger MørkSandefjord OK17.00
197Katrine van RaaijHedrum OL17.00
206Lill DürbeckHedrum OL17.00
208Julie Synnøve BøeStokke IL17.00
212Hanne VilkeStokke IL17.00
213May-Britt ReppesgårdHedrum OL17.00
218Reidun Bjørnø SjulstadKjose IL17.00
219Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL17.00
224Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn17.00

D40

3 260 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn00.00
110Mariann Øren ArvesenSandefjord OK00.00
114Annette Cecilie ArentzSandefjord OK00.00
115Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL00.00
88Silje IslandOL Tønsberg og omegn17.00
89Wenche EikåsSandefjord OK17.00
90Elin BordøyHedrum OL17.00
98Anikken Gjein DybvikStokke IL17.00
100Elin GravningenStokke IL17.00

D50

3 260 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Ida MeyerLarvik OK17.00
92Stine ArntzenSandefjord OK17.00
95Tone Sølie LysnesHedrum OL17.00
99Tone StoklandSandefjord OK17.00
104Astrid BrevikStokke IL17.00
105Anne Berit BredholtSandefjord OK17.00
118Lill-Ann TorpSandefjord OK17.00

D60

2 380 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn00.00
157Karin EriksenOL Tønsberg og omegn00.00
131Randi HansenStokke IL17.00
133Anne Lise AndreassenSandefjord OK17.00
134Else StordalOL Tønsberg og omegn17.00
136Randi Kristin NærumLarvik OK17.00
150Gro EiaOL Trollo17.00
159Elisabeth RødAndebu IL17.00
166Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn17.00

D70

2 380 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
132Hjørdis ØvreåsBotne SK17.00
144Gerd LangsethLarvik OK17.00
145Margareta BrynhildsenStokke IL17.00
158May Helene HansenSandefjord OK17.00

H11-12

2 360 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198Johan HjorthaugSandefjord OK17.00
203Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn17.00
204Marcus WindvikSandefjord OK17.00
209Kristian Kaupang LyeLarvik OK17.00
210Sindre FurlandSandefjord OK17.00
216Magnus SigurdssonStokke IL17.00
217Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn17.00
222Jens G. DybvikStokke IL17.00
226Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL17.00

H11-12N

1 920 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Casper Velstadbråten BangåsBotne SK17.00
227Joel RöhrsStokke IL17.00
241Teodor HiisStokke IL17.00

H13-14

2 350 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn17.00
182Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn17.00
187Brage EikåsSandefjord OK17.00
191Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.00

H13-16C

2 360 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202Mathias JahreAndebu IL17.00
223Oliver LagerSandefjord OK17.00

H15-16

3 640 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn17.00
49Gabriel GjoneSandefjord OK17.00
50Henrik Kaupang LyeLarvik OK17.00
75Hallgeir BrevikStokke IL17.00

H15B

2 350 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180Christian UgelstadOL Tønsberg og omegn17.00
181Trond Olav JahreAndebu IL17.00
186Torstein LyeLarvik OK17.00
189Atle JensenStokke IL17.00

H17

4 370 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Benjamin GjoneSandefjord OK00.00
23Henrik R HoltHedrum OL00.00
19Viljan van RaaijHedrum OL17.00
22Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn17.00
24Trym B IslandOL Tønsberg og omegn17.00
25Eirik RavnanTyrving IL17.00
26Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.00
27Ole-Kristian Sommerstad BruserudOL Trollo17.00
28Sindre R HoltHedrum OL17.00
29Martin AskeAndebu IL17.00
30Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn17.00
32Ludvig JohnsenHedrum OL17.00

H17C

2 360 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214Jon SimonsenSandefjord OK17.00
215Sigurd Hem EidAndebu IL17.00

H17N

1 920 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14Pål Henrik HovOL Tønsberg og omegn17.00

H40

3 640 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Per Henrik ZagarLarvik OK17.00
44Sturle FurlandSandefjord OK17.00
45David HanssonOL Tønsberg og omegn17.00
46Einar IdlandAndebu IL17.00
51Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn17.00
54Knut Ivar JohansenSandefjord OK17.00
55Tor Sverre GravningenStokke IL17.00
56Ole Kristian V BangåsBotne SK17.00
57Magnus LundAndebu IL17.00
64Tom KristensenLarvik OK17.00
66Kenneth DybvikStokke IL17.00
67Anders Kristian HoltHedrum OL17.00
68Rune Firing HaugbergAndebu IL17.00
72Erik JuliussenSandefjord OK17.00

H50

3 640 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Lars FremstadLarvik OK00.00
58Roar MathisenOL Tønsberg og omegn00.00
33Glør GlørsenOL Tønsberg og omegn17.00
34Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn17.00
35Jon Harald BøvreStokke IL17.00
47Per Olav GulbrandsenLarvik OK17.00
52Magne KløveStokke IL17.00
59Per Einar StrømHedrum OL17.00
61Frode RobertsenStokke IL17.00
62Ian RingheimOL Trollo17.00
63Trond FossSandefjord OK17.00
65Espen JohnsenHedrum OL17.00
69Arne Håkon JørgensenSandefjord OK17.00
70Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL17.00
73Bjørnar OlsrødStokke IL17.00
74Haakon PettersenSandefjord OK17.00
85Petter LingelemSandefjord TIF17.00

H60

3 260 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss00.00
94Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn00.00
109Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn00.00
81Ragnar BergStokke IL17.00
93Elling AakreAndebu IL17.00
101Martin NaufHedrum OL17.00
102Øivind FadumSande Sportsklubb17.00
106Jan BøhleOL Trollo17.00
112Kai MidtskogenBotne SK17.00
116Widar TrømborgSande Sportsklubb17.00

H70

2 380 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147Thorolf TrolsrudBotne SK00.00
130Ragnar HillestadLardal OL17.00
135Kåre NilsenSandefjord TIF17.00
137Hans StordalOL Tønsberg og omegn17.00
138Dag Rønning JensenOL Trollo17.00
139Tor Eivind EdvardsenLarvik OK17.00
140Lars Martin GjeinStokke IL17.00
142Svein EriksenLarvik OK17.00
143Hogne KjæråsAndebu IL17.00
148Helge FossheimHedrum OL17.00
152Ove Gunnar JacobsenStokke IL17.00
154Bjørn Willy HansenSandefjord OK17.00
155Jørgen KvilhaugBotne SK17.00
156Svein ThorsenSandefjord TIF17.00
160Kåre ThorbjørnsenLarvik OK17.00
161Runar KittilsenStokke IL17.00
163Magnar ØvreåsBotne SK17.00
164Arne KristensenStokke IL17.00
165Roar LøkenSandefjord OK17.00

H80

2 380 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn17.00
149Helge HalvorsenLarvik OK17.00
151Steinar RuudKonnerud IL17.00
153Tore S. RasmussenTIF Viking17.00
162Oddvar GjelstadSandefjord OK17.00

Annonser

IOF Eventor