Norsk Orientering

Startliste for Vestfold Vårcup 9

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 9
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 4 juni 2019

N-åpen

1 600 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173Kristin Søndrål ØverbøSandefjord OK17.30
230Victoria  AnholtStokke IL17.30
233Eveline Sulutvedt FadumOL Tønsberg og omegn17.30
234Lotta GabrielliStokke IL17.30
235Mads Aspen SolvangStokke IL17.30
236Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn17.30
237Johan Sommerstad-EidAndebu IL17.30
238Karen KlavenesSandefjord OK17.30
239Nilas Enger-AndersenBotne SK17.30
240Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL17.30
241Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK17.30
243Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn17.30
244Jennie Marie AarnesSandefjord OK17.30
245Halvard Sommerstad-EidAndebu IL17.30
246Fredrik BueOL Tønsberg og omegn17.30
247Elise Nauf BorgersenHedrum OL17.30
248Mathias SundbyLarvik OK17.30
250Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK17.30
252Kristian HaugbergAndebu IL17.30
253Josephine Lin BjørkSandefjord OK17.30
254Lars Sørsdal IdlandAndebu IL17.30
256Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK17.30
257Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL17.30
258Christopher David EriksenLarvik OK17.30
259Ane UgelstadOL Tønsberg og omegn17.30
260Sigurd Haugen BruunHedrum OL17.30
261Eirik  EliassenSandefjord OK17.30
262Andreas UgelstadOL Tønsberg og omegn17.30
263Ella Victoria  GullliksenSandefjord OK17.30
264Emma Blæstrud StenbrendenSandefjord OK17.30
265Håvard MyhreAndebu IL17.30

D11-12

1 870 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Daniella GjoneSandefjord OK17.30
204Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL17.30
210Anna Strøm JuliussenSandefjord OK17.30
213Anne HaugbergAndebu IL17.30
215Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn17.30
219Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn17.30

D11-12N

1 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
242Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.30

D13-14

2 240 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Annika van RaaijHedrum OL17.30
182Ane MathisenOL Tønsberg og omegn17.30

D13-16C

1 870 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Amalie KvernsmyrAndebu IL17.30
214Karoline FjæreHedrum OL17.30
218Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL17.30

D15-16

3 270 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Lise StrømSandefjord OK17.30
74Maria GrovanOL Tønsberg og omegn17.30
82Emilie JohansenSandefjord OK17.30
90Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.30
95Ingrid MobråthenBotne SK17.30
100Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn17.30
108Linn StrømSandefjord OK17.30

D15B

2 240 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181Kristine Sparre KnudsenStokke IL17.30
186Pernille MoltebergHedrum OL17.30
187Hanne VilkeStokke IL17.30

D17

3 580 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Julie EikelandOL Tønsberg og omegn17.30
22Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn17.30
25Ida Sofie HjortlandLarvik OK17.30
27Sunniva Nergaard BergStokke IL17.30
37Mina SchjervenLardal OL17.30
44Pernille Nauf BorgersenHedrum OL17.30
50Ingvild EckdahlOK Horten17.30
60Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK17.30

D17C

1 870 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196Heidi EriksenLarvik OK17.30
205Lill DürbeckHedrum OL17.30
206May NordkveldeHedrum OL17.30
209Julie Synnøve BøeStokke IL17.30
211Astrid FodnæssAndebu IL17.30

D40

3 270 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Celine Vik OlsenLarvik OK17.30
71Kari Reppesgård HoltHedrum OL17.30
72Anita MathisenOL Tønsberg og omegn17.30
73Annette Cecilie ArentzSandefjord OK17.30
85Sigrun GjoneSandefjord OK17.30
88Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn17.30
92Mariann Øren ArvesenSandefjord OK17.30
94Wenche EikåsSandefjord OK17.30
96Katrine van RaaijHedrum OL17.30
98Anette Kjærås FiringAndebu IL17.30
99Torill Hynne FjæreHedrum OL17.30
101Elin BordøyHedrum OL17.30
109Hanne Skjelland HansenAndebu IL17.30
111Kristin BruserudOL Trollo17.30

D50

3 270 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Rita RaastadSkien OK17.30
78Eirin LodgaardByåsen IL17.30
80Inger MørkSandefjord OK17.30
87Lill-Ann TorpSandefjord OK17.30
89Tone Sølie LysnesHedrum OL17.30
97Anne Berit BredholtSandefjord OK17.30
103Kristin DahlSandefjord OK17.30
106Stine ArntzenSandefjord OK17.30

D60

2 480 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Randi HansenStokke IL17.30
124Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn17.30
128Randi Kristin NærumLarvik OK17.30
134Karin EriksenOL Tønsberg og omegn17.30
149Gro EiaOL Trollo17.30
151Anne Lise AndreassenSandefjord OK17.30
153Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL17.30
158Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn17.30
161Rakel ØrenSandefjord OK17.30
163Elisabeth RødAndebu IL17.30
169Kari BergLarvik OK17.30

D70

2 480 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Lise LevyLarvik OK17.30
136Astrid Reppesgård LieHedrum OL17.30
137Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL17.30
139Hjørdis ØvreåsBotne SK17.30
146Eli KlovningPorsgrunn OL17.30
148Gerd LangsethLarvik OK17.30
155May Helene HansenSandefjord OK17.30
156Margareta BrynhildsenStokke IL17.30

H11-12

1 870 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn17.30
198Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn17.30
200Jens G. DybvikStokke IL17.30
202Sindre FurlandSandefjord OK17.30
212Elias Enger-AndersenBotne SK17.30
217Casper Velstadbråten BangåsBotne SK17.30
220Marcus WindvikSandefjord OK17.30
224Magnus  SigurdssonStokke IL17.30

H11-12N

1 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
249Johan HjorthaugSandefjord OK17.30
251Joel RöhrsStokke IL17.30

H13-14

2 240 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177Martin HalvorsenStokke IL17.30
180Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn17.30
183Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.30
184Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn17.30
185Brage EikåsSandefjord OK17.30
188Niclas GunnerødStokke IL17.30

H13-16C

1 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Oliver LagerSandefjord OK17.30

H15-16

3 580 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Anders KlavenesSandefjord OK17.30
12Benjamin GjoneSandefjord OK17.30
33Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn17.30
52Theodor BjørkSandefjord OK17.30

H15B

2 240 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn17.30

H17

3 580 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Jonas Gran MelandsørOK Horten17.30
4Ludvig JohnsenHedrum OL17.30
6Fredrik MoeSandefjord OK17.30
8Georg EllilaStokke IL17.30
11Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn17.30
15Cornelius BjørkSandefjord OK17.30
21Jonas EikåsSandefjord OK17.30
23Kristoffer FjæreHedrum OL17.30
28Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn17.30
30Henrik R HoltHedrum OL17.30
34Sindre Eia HoltungOL Trollo17.30
39Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.30
41Viljan van RaaijHedrum OL17.30
45Marius HansenAndebu IL17.30
46Sindre R HoltHedrum OL17.30
55Håvard  MyhreAndebu IL17.30
64Torgeir Dahl JørgensenSandefjord OK17.30

H17C

1 870 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Jan Ivar GundersenHedrum OL17.30
199Sigurd Hem EidAndebu IL17.30
208Kristian Juel johannessenHedrum OL17.30
216Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn17.30
223Luciano HenriquezHedrum OL17.30

H40

3 580 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Atle BorgersenHedrum OL17.30
7Jørn SundbyLarvik OK17.30
13Eelco van RaaijHedrum OL17.30
19Sturle FurlandSandefjord OK17.30
26Jørgen FjæreHedrum OL17.30
29Anders Kristian HoltHedrum OL17.30
31David HanssonOL Tønsberg og omegn17.30
42Ole Kristian V BangåsBotne SK17.30
43Stian KvernsmyrAndebu IL17.30
51Rune Firing HaugbergAndebu IL17.30
53Einar IdlandAndebu IL17.30
56Atle MørkSandefjord OK17.30
57Sigurdur SigurdsonStokke IL17.30

H50

3 580 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Roar MathisenOL Tønsberg og omegn17.30
14Helge StenerudOL Tønsberg og omegn17.30
17Frode RobertsenStokke IL17.30
18Anders HansenAndebu IL17.30
20Bjørnar OlsrødStokke IL17.30
24Dag Johnny LianAndebu IL17.30
32Per Einar StrømHedrum OL17.30
35Per Olav GulbrandsenLarvik OK17.30
36Arne KristensenStokke IL17.30
38Knut GjoneSandefjord OK17.30
40Peter CarlsenSturla, IF17.30
47Espen RaastadSkien OK17.30
48Magne KløveStokke IL17.30
49Haakon PettersenSandefjord OK17.30
54Espen JohnsenHedrum OL17.30
58Roger LysnesNOTEAM17.30
59Petter LingelemSandefjord TIF17.30
62Trond EvensenOL Tønsberg og omegn17.30
67Arne Håkon JørgeensenSandefjord OK17.30

H60

3 270 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn17.30
75Elling AakreAndebu IL17.30
77Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn17.30
79Øivind FadumSande Sportsklubb17.30
81Ragnar Niemi BergStokke IL17.30
83Sigbjørn MyhreAndebu IL17.30
84Widar TrømborgSande Sportsklubb17.30
86Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn17.30
91Martin NaufHedrum OL17.30
102Ole JohanssonPorsgrunn OL17.30
104Jan BøhleOL Trollo17.30
105Per Dag NordkveldeHedrum OL17.30
107Kai MidtskogenBotne SK17.30
110Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn17.30
116Trond CeebergAndebu IL17.30

H70

2 480 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Kåre NilsenSandefjord TIF17.30
125Bjørn Helge CeebergHedrum OL17.30
126Ragnar HillestadLardal OL17.30
127Per Øystein AndersenLarvik OK17.30
130Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn17.30
131Svein ThorsenSandefjord TIF17.30
133Bjørn Willy HansenSandefjord OK17.30
140Kay JørgensenPorsgrunn OL17.30
141Thorolf TrolsrudBotne SK17.30
143Svein EriksenLarvik OK17.30
144Magne KlovningPorsgrunn OL17.30
145Hans StordalOL Tønsberg og omegn17.30
147Helge FossheimHedrum OL17.30
150Lars Martin GjeinStokke IL17.30
152Ove Gunnar JacobsenStokke IL17.30
157Kåre ThorbjørnsenLarvik OK17.30
159Jørgen KvilhaugBotne SK17.30
160Runar KittilsenStokke IL17.30
162Rolf LyePorsgrunn OL17.30
164Magnar ØvreåsBotne SK17.30

H80

2 480 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Magnar ReppesgårdHedrum OL17.30
138Oddvar GjelstadSandefjord OK17.30
142Arne D. ChristensenSandefjord TIF17.30
154Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn17.30
171Helge TvedtenLarvik OK17.30

Annonser

IOF Eventor