Norsk Orientering

Startliste for Vestfold Vårcup 8

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 8
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 28 mai 2019

N-åpen

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL17.00
137Fredrik BueOL Tønsberg og omegn17.00
138Endre Sagerøy FossBotne SK17.00
140Josephine Lin BjørkSandefjord OK17.00
141Iver Sagerøy FossBotne SK17.00
142Lars Sørsdal IdlandAndebu IL17.00
145Amilie Enger-AndersenBotne SK17.00
149Jonas Trømborg HaavsethSande Sportsklubb17.00
153Douglas LinquistStokke IL17.00
154Rebecca LinquistStokke IL17.00
155Kevin LinquistStokke IL17.00

D11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
115Anne HaugbergAndebu IL17.00
116Daniella GjoneSandefjord OK17.00
117Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL17.00
118Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn17.00

D15-16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Maria GrovanOL Tønsberg og omegn17.00
48Emilie JohansenSandefjord OK17.00
49Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.00
50Ingrid MobråthenBotne SK17.00
51Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK17.00
52Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn17.00

D15B

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Emilie JahreAndebu IL17.00
102Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL17.00
103Kristine Sparre KnudsenStokke IL17.00
151Amalie KvernsmyrAndebu IL17.00

D17

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Julie EikelandOL Tønsberg og omegn17.00
11Ingvild EckdahlOK Horten17.00
12Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL17.00
14Sunniva Nergaard BergStokke IL17.00

D17C

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119Pernille MoltebergHedrum OL17.00
120Inger MørkSandefjord OK17.00
121Astrid FodnæssAndebu IL17.00
122Randi MobråthenBotne SK17.00
123May NordkveldeHedrum OL17.00
124Heidi EriksenLarvik OK17.00
125Sigrun GjoneSandefjord OK17.00

D40

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Mona JahreAndebu IL17.00
54Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn17.00
55Anette Kjærås FiringAndebu IL17.00
56Wenche EikåsSandefjord OK17.00

D50

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58Astrid BrevikStokke IL17.00
60Veslemøy SolbergKonnerud IL17.00

D60

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Randi HansenStokke IL17.00
71Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn17.00
72Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn17.00
73Gro EiaOL Trollo17.00
74Else StordalOL Tønsberg og omegn17.00
76Karin EriksenOL Tønsberg og omegn17.00

D70

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
77Thorunn Aamodt OvesenLardal OL17.00
78Gerd LangsethLarvik OK17.00
79Margareta BrynhildsenStokke IL17.00
80Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL17.00

H11-12

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL17.00
127Elias Enger-AndersenBotne SK17.00
128Magnus Veum SkrettebergStokke IL17.00
129Magnus SigurdssonStokke IL17.00
130Jens G. DybvikStokke IL17.00
135Casper Velstadbråten BangåsBotne SK17.00
156Henrik  MathiesenOL Tønsberg og omegn17.00

H13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn17.00
107Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn17.00
108Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.00

H13-16C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Mathias JahreAndebu IL17.00

H15-16

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Benjamin GjoneSandefjord OK17.00
17Hallgeir BrevikStokke IL17.00

H15B

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Trond Olav JahreAndebu IL17.00
111Jonas Gran MelandsørOK Horten17.00
113Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn17.00
114Børre GrovanOL Tønsberg og omegn17.00
132Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL17.00

H17

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Jonas EikåsSandefjord OK17.00
4Trygve Hem OlsenTyrving IL17.00
5Martin AskeAndebu IL17.00
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.00
8Eirik RavnanTyrving IL17.00
9Cornelius BjørkSandefjord OK17.00
110Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn17.00
112Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn17.00

H17C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
133Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn17.00

H40

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Einar IdlandAndebu IL17.00
19Ole Kristian V BangåsBotne SK17.00
20Knut Ivar JohansenSandefjord OK17.00
21Jan SkrettebergStokke IL17.00
22Pål JevanordOL Trollo17.00
23Jo Børre EikåsSandefjord OK17.00
24Tom KristensenLarvik OK17.00
25Rune Firing HaugbergAndebu IL17.00
26Trond EvensenOL Tønsberg og omegn17.00
27Kjetil EckdahlOK Horten17.00
28Magnus LundAndebu IL17.00
152Stian KvernsmyrAndebu IL17.00

H50

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Magne KløveStokke IL17.00
30Asle JohnsenHedrum OL17.00
32Per Olav GulbrandsenLarvik OK17.00
33Per Einar StrømHedrum OL17.00
34Bjørnar OlsrødStokke IL17.00
35Dag Johnny LianAndebu IL17.00
36Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn17.00
37Trond GjelstadSandefjord OK17.00
38Sven OhrvikKonnerud IL17.00
39Frode RobertsenStokke IL17.00
40Knut GjoneSandefjord OK17.00
42Helge StenerudOL Tønsberg og omegn17.00
43Jan Tore FossBotne SK17.00
44Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn17.00
45Ian RingheimOL Trollo17.00
150Ingve MobråthenBotne SK17.00

H60

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn17.00
62Martin NaufHedrum OL17.00
63Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn17.00
64Ragnar Niemi BergStokke IL17.00
65Kai MidtskogenBotne SK17.00
66Elling AakreAndebu IL17.00
67Jan BøhleOL Trollo17.00
68Per Dag NordkveldeHedrum OL17.00
69Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn17.00
148Trond CeebergAndebu IL17.00

H70

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Ragnar HillestadLardal OL17.00
82Svein EriksenLarvik OK17.00
83Kjell Einar AadnevikTIF Viking17.00
86Lars Martin GjeinStokke IL17.00
87Kåre ThorbjørnsenLarvik OK17.00
88Hans StordalOL Tønsberg og omegn17.00
89Ove Gunnar JacobsenStokke IL17.00
90Thorolf TrolsrudBotne SK17.00
91Alf Johan HjelmtvedtEiker OL17.00
92Tor Eivind EdvardsenLarvik OK17.00
93Jørgen KvilhaugBotne SK17.00
94Arne KristensenStokke IL17.00
95Bjørn Helge CeebergHedrum OL17.00
96Dag Rønning JensenOL Trollo17.00
97Runar KittilsenStokke IL17.00
157Helge FossheimHedrum OL17.00

H80

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99Magnar ReppesgårdHedrum OL17.00
100Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn17.00
146Egil RyghOL Tønsberg og omegn17.00
147Steinar  RuudKonnerud IL17.00

Annonser

IOF Eventor