Norsk Orientering

Startliste for Sandefjord City Race

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sandefjord City Race
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 25 juni 2019

N-åpen

1 560 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161Ezana  ArkebomSala OK17.00
162Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK17.00
163Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK17.00
160Endre KroghFreidig OK17.01
157Theo Solberg FredheimSandefjord OK18.45
158Balder Solberg FredheimSandefjord OK18.48
159Lotte LarsenSandefjord OK18.49

D 11-12

2 280 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Daniella GjoneSandefjord OK18.04
123Juliette Holtskog-FeremansSkien OK18.05
124Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.06

D 13-14

3 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Agathe  BrathagenLarvik OK19.10
112Vilde Aakre LeistadSkien OK19.11

D 15-16

3 630 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn18.06
52Une HoltermannPorsgrunn OL18.08
53Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK18.10

D 17-

5 090 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Kristine Sparre KnudsenStokke IL18.05
20Signe Bredholt JørgensenNTNUI18.07

D 17-C

2 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Hege AndersenIL Koll18.45

D 40-

3 630 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Wenche EikåsSandefjord OK18.13
57Gry AakreSkien OK18.14
58Siv WiersdalenPorsgrunn OL18.15
59Sigrun GjoneSandefjord OK18.16

D 50-

3 630 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63May NordkveldeHedrum OL18.20
64Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.21
65Rita RaastadSkien OK18.22
66Aud Ellen BrevikSturla, IF18.23
67Astrid BrevikStokke IL18.24
68Anne Berit BredholtSandefjord OK18.25

D 60-

3 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn18.49
91Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL18.50
92Elisabeth RødAndebu IL18.51
93Randi HansenStokke IL18.52
94Kristil KristensenOK Skeidi18.53
95Grete S B HoviSkien OK18.54
96Tonny LindquistOK Skeidi18.55
97Else StordalOL Tønsberg og omegn18.56

H 11-12

2 280 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Magnus SigurdssonStokke IL18.25
135Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn18.26
136Jens G. DybvikStokke IL18.27

H 13-14

3 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Martin Christoffer BorgIL Koll19.02
104Kristian Ekeberg FliidSkien OK19.03
105Henrik Repstad StoremyrIL Hauken19.04
106Brage EikåsSandefjord OK19.05
107Gaute NysæterSkien OK19.06
108Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn19.07
109Thomas MyhreSkien OK19.08

H 15-16

5 090 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Theodor BjørkSandefjord OK18.11
24Tobias MathisenPorsgrunn OL18.17
25Hallgeir BrevikStokke IL18.19
26Magnus BrodinPorsgrunn OL18.21
27Benjamin GjoneSandefjord OK18.23
28Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL18.25
29Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.27
30Christian Fredrik BorgIL Koll18.29

H 17-

6 290 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Martin AskeAndebu IL18.02
4Skjalg NysæterSkien OK18.08
5Erling GrammeltvedtOK Skeidi18.10
6Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn18.12
7Anders WindvikSandefjord OK18.14
8Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL18.16
9Mathias GløersenBækkelagets SK18.18
10Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL18.20

H 40-

6 290 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL18.26
14Jo Børre EikåsSandefjord OK18.28
15Robert FredriksenNotodden OL18.30
16Thomas BrodinPorsgrunn OL18.32

H 50-

5 090 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Erik BorgIL Koll18.37
35Harald OmlandSkien OK18.39
36Roar MathisenOL Tønsberg og omegn18.41
37Jan GatevoldPorsgrunn OL18.43
38Knut GjoneSandefjord OK18.45
39Frode RobertsenStokke IL18.47
40Bjørn Richard KirsteSkien OK18.49
41Jon SkriubakkenPorsgrunn OL18.51
42Espen RaastadSkien OK18.53

H 60-

3 630 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Kjetil KløvstadSandefjord OK18.26
71Dag KristensenOK Skeidi18.28
72Per Dag NordkveldeHedrum OL18.29
73Elling AakreAndebu IL18.30
74Ole JohanssonPorsgrunn OL18.31
75Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn18.32

H 70-

3 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Bjørn CeebergHedrum OL18.35
79Carl Ove BergOK Skeidi18.38
80Lars Martin GjeinStokke IL18.39
81Atle RemmePorsgrunn OL18.40
82Hans StordalOL Tønsberg og omegn18.41
83Magnar ØvreåsBotne SK18.42
84Runar KittilsenStokke IL18.43
85Helge FossheimHedrum OL18.44
86Per Øystein AndersenLarvik OK18.45

H 80-

2 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Oddvar GjelstadSandefjord OK18.11

Direkte kort

3 300 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
115Trond FossSandefjord OK17.00
116Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn17.00
117Stine ArntzenSandefjord OK17.00
118Brede Ekeberg FliidSkien OK17.00
119Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL17.00
113Hilde KløvstadSandefjord OK17.01
114Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn17.01
100Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn18.59
101Alise KløvstadSandefjord OK19.00
102Julie EikelandOL Tønsberg og omegn19.01

Direkte lang

5 090 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43Elin GravningenStokke IL17.00
44Josef ArkebomSala OK17.00
45Tone StoklandSandefjord OK17.00
46Sigurd HoltskogSkien OK17.00
47Vilde Bredholt JørgensenNTNUI17.00
48Georg EllilaStokke IL17.00
17Silje Borge HoviSkien OK18.01
18Harald HoviSkien OK18.03

Annonser

IOF Eventor