Norsk Orientering

Startliste for KM Langdistanse Vestfold / Telemark

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse Vestfold / Telemark
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 31 august 2019

N-åpen

1 520 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
595Arvid WennerstrandPorsgrunn OL13.00
604Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL13.04
596Sturla SigurdssonStokke IL13.20
128Anton WindvikSandefjord OK13.30
101Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL13.32
183Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa13.34
54Mathias SundbyLarvik OK13.36
103Vidar WennerstrandPorsgrunn OL13.38
109Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK13.40
100Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL13.42

D 9-10

2 240 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Anna Strøm JuliussenSandefjord OK13.00
92Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.02
184Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa13.04

D 11-12

2 160 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
587Juliette Holtskog FeremansSkien OK13.02
182Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa13.10
192Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13.12
48Daniella GjoneSandefjord OK13.14
61Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn13.16

D 13-14

3 440 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
582Emilie  Holtskog FeremansSkien OK12.53
117Iril RingheimLarvik OK13.01
186Synne SandvenNotodden OL13.03
147Maren Sofie FremstadLarvik OK13.05
135Annika van RaaijHedrum OL13.07
175Pernille ZagarLarvik OK13.09
127Vilde Aakre LeistadSkien OK13.11

D 15-16

4 630 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140Une HoltermannPorsgrunn OL13.00
90Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.02
141Kristin Melby JacobsenLardal OL13.04
122Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK13.06
10Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn13.08
86Emma EngehultNotodden OL13.10
82Ingrid MobråthenBotne SK13.12
65Maria GrovanOL Tønsberg og omegn13.14
35Emilie JohansenSandefjord OK13.16
12Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13.18
24Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL13.20

D 17-18

5 390 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn13.17
111Mina SchjervenLardal OL13.19
66Ida Sofie HjortlandLarvik OK13.21
29Elise AusenPorsgrunn OL13.23

D 21-

7 860 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Elin BjervaLarvik OK13.19
106Aurora FossøyNTNUI13.21
116Ingrid UndstadLarvik OK13.23
17Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn13.25
70Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13.27

D 40-

5 390 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126Gry AakreSkien OK13.25

D 45-

5 390 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Elin BordøyHedrum OL13.27
146Sara MathisenPorsgrunn OL13.29
89Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn13.31
188Kari Reppesgård HoltHedrum OL13.33
203Karina Nordrum StokkenesLarvik OK13.35

D 50-

4 630 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180Tone Sølie LysnesHedrum OL13.22
56Hilde VassendPorsgrunn OL13.24
113Ingrid RavnanOL Toten-Troll13.26
206Janne LarsenPorsgrunn OL13.28
40Astrid BrevikStokke IL13.30
190Kristin SandvenNotodden OL13.32
136Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13.34

D 55-

3 230 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Eli Marie WiigPorsgrunn OL13.39

D 60-

3 230 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.35
23Grete S B HoviSkien OK13.37

D 65-

2 810 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Anne Lise SagaKjose IL13.26
171Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn13.28
32Ingrid StrandeSkien OK13.30
55Gro EiaOL Trollo13.32
159Randi HansenStokke IL13.34
49Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL13.36

D 70-

2 810 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142Margit Ryen SteenBø OL13.10
177May Helene HansenSandefjord OK13.12
84Astrid LundeDrangedal OL13.14
97Gerd LangsethLarvik OK13.16
64Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL13.18
51Margareta BrynhildsenStokke IL13.20
164Bjørg MostaulBø OL13.22
207Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL13.24

D 75-

2 810 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Thorunn Aamodt OvesenLardal OL13.05
115Eli KlovningPorsgrunn OL13.07
174Hanne BræckKongsberg OL13.09

D 80-

2 810 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Tirill Liby SeipOK Skeidi13.03

H 11-12

2 160 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
588Jens DybvikStokke IL13.00
151Tollef TjentlandLardal OL13.18
71Marcus WindvikSandefjord OK13.20
87Rasmus EngehultNotodden OL13.22
212Johan HjorthaugSandefjord OK13.24
37Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn13.26
1Sindre FurlandSandefjord OK13.28
211Ole Magnus StoremyrIL Hauken13.30
403Magnus SigurdssonStokke IL13.32

H 13-14

3 440 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn13.13
58Kristian Ekeberg FliidSkien OK13.15
60Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn13.17
125Brage EikåsSandefjord OK13.19
210Henrik Repstad StoremyrIL Hauken13.21
5Gabriel GjoneSandefjord OK13.23
148Thomas MyhreSkien OK13.25
91Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.27

H 15-16

5 390 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150Hallvard TjentlandLardal OL13.01
31Martin AusenPorsgrunn OL13.03
157Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13.05
41Hallgeir BrevikStokke IL13.07
191Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn13.09
138Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL13.11
47Benjamin GjoneSandefjord OK13.13
34Tobias MathisenPorsgrunn OL13.15

H 17-18

7 860 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn13.01
154Halvard KornmoPorsgrunn OL13.03
94Henrik R HoltHedrum OL13.05
195Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13.07
96Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn13.09
124Jonas EikåsSandefjord OK13.11
11Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13.13
158Cornelius BjørkSandefjord OK13.15
152Åsmund SlokvikNotodden OL13.17

H 19-20

8 660 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155Håkon KornmoPorsgrunn OL13.00
21Ludvig JohnsenHedrum OL13.02
145Rasmus MathisenPorsgrunn OL13.04
95Sindre R HoltHedrum OL13.06
59Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13.08

H 21-

8 660 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
548Martin AskeAndebu IL12.50
131Jørgen FrøydLarvik OK13.10
105Anders Felde OlaussenNTNUI13.12
112Onno VerberneOL Toten-Troll13.14
197Helge GisholtOK Skeidi13.16
153Thore KornmoPorsgrunn OL13.18
178Jarle LysnesHedrum OL13.20
52Georg EllilaStokke IL13.22
4Robert FredriksenNotodden OL13.24
6Erling GrammeltvedtOK Skeidi13.26
189Asbjørn BygglandHøydalsmo IL13.28
2Steinar LandeBø OL13.30
27Eirik RavnanTyrving IL13.32

H 40-

7 860 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163Jesper FlogstadIL Hauken13.29
202Einar IdlandAndebu IL13.31
156Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL13.33

H 45-

6 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
557Trond EvensenAndebu IL12.52
134Eelco van RaaijHedrum OL13.00
123Jo Børre EikåsSandefjord OK13.02
149Jens TjentlandLardal OL13.04
144Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL13.06
93Anders Kristian HoltHedrum OL13.08
194Asgeir FremstadLarvik OK13.10
402Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL13.12

H 50-

6 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28Dag AusenPorsgrunn OL13.14
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK13.16
120Bjørnar OlsrødStokke IL13.18
88Rune EngehultNotodden OL13.20
179Roger LysnesHedrum OL13.22
137Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13.24
20Espen JohnsenHedrum OL13.26
57Brede Ekeberg FliidSkien OK13.28
205Jørn LangerudPorsgrunn OL13.30

H 55-

5 390 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Jan GatevoldPorsgrunn OL13.37
45Espen RaastadSkien OK13.39
198Kjell WestinPorsgrunn OL13.41
187Frode RobertsenStokke IL13.43
132Petter LøeNotodden OL13.45
161Morten JohnsenStokke IL13.47
107Morten AndresenOK Skeidi13.49

H 60-

4 630 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Tov Arne BondalNotodden OL13.36
200Kai MidtskogenBotne SK13.38
196Harald HoviSkien OK13.40
33Tron SolbergOK Skeidi13.42
104Rune LaurantsenSkien OK13.44
201Inge GlittumOK Skeidi13.46
39Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn13.48

H 65-

3 230 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
574Elling AakreAndebu IL12.59
22Sveinung RekaaNotodden OL13.22
83Widar TrømborgSande Sportsklubb13.24
69Martin NaufHedrum OL13.26
50Ole JohanssonPorsgrunn OL13.28
3Øivind FadumSande Sportsklubb13.30
209Hugo A. ChristensenNotodden OL13.32
118Per Chr. HagenBø OL13.34

H 70-

3 230 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Gunnar MosevollSkien OK13.01
14Dag Rønning JensenOL Trollo13.03
36Kåre ThorbjørnsenLarvik OK13.05
73Atle RemmePorsgrunn OL13.07
68Runar KittilsenStokke IL13.09
170Helge FossheimHedrum OL13.11
30Jiri UrvalekPorsgrunn OL13.13
208Kjell Einar AadnevikTIF Viking13.15
15Ragnar HillestadLardal OL13.17
169Roar LøkenSandefjord OK13.19
44Jakob KløverødPorsgrunn OL13.21
72Hans StordalOL Tønsberg og omegn13.23
165Hallvard MyrvollBø OL13.25
43Bjørn Helge CeebergHedrum OL13.27
62Ove Gunnar JacobsenStokke IL13.29
63Kay JørgensenPorsgrunn OL13.31
130Rolf GjølbergLarvik OK13.33

H 75-

2 810 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85Odd AureDrangedal OL13.25
160Tor Eivind EdvardsenLarvik OK13.27
139Kjell MeenPorsgrunn OL13.29
67Lars Martin GjeinStokke IL13.31
133Ronald BjervaDrangedal OL13.33
173Asbjørn BræckKongsberg OL13.35

H 80-

2 810 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Bjørn GunnerødAsker Skiklubb13.11
13Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn13.13
119Helge HalvorsenLarvik OK13.15
162Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn13.17
143Oddvar GjelstadSandefjord OK13.19
167Magnar ReppesgårdHedrum OL13.21
172Egil RyghOL Tønsberg og omegn13.23

H 85-

2 810 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176Helge TvedtenLarvik OK13.01

Utvikling C

2 160 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78Ane MathisenOL Tønsberg og omegn13.00
401Olav HjorthaugSandefjord OK13.02

B-åpen

3 440 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Ingunn GåsoddenSkien OK12.50
583Hege MelbyLardal OL12.51
75Kristin JohanssonLarvik OK12.52
110Mia EngehultNotodden OL12.54
581Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL12.55
193Kristin HjortlandLarvik OK12.56
580Eirinn HiisStokke IL12.57
108Hilde Gunn HellenesOK Skeidi12.58
26Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.00
605Rune HoltskogSkien OK13.02

C-åpen

2 160 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250Bjørn CarlsenNotodden OL12.58
209Hilde Ekeberg FriidNOTEAM12.59
232Per Jarle  EikelandOL Tønsberg og omegn13.04
233Anne Melsom BjerkeNOTEAM13.06
234Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn13.08

D 17AK

3 230 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.10
199Lenka WestinPorsgrunn OL13.12
79Anita MathisenOL Tønsberg og omegn13.14
46Rita RaastadSkien OK13.16
181Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa13.18
99Mona HoltePorsgrunn OL13.20

H 17AK

4 630 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98Truls FjeldstadPorsgrunn OL13.31
185Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa13.33
102Henrik WennerstrandPorsgrunn OL13.35
77Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn13.37

Annonser

IOF Eventor