Norsk Orientering

Startliste for AAOK-karusellen løp 9

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 9
Arrangørorganisasjon: Gjerstad IL
Dato: onsdag 19 juni 2019

D1 Nybegynner

1 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gina HageliaGjerstad IL15.00
0Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering15.00
0Hanna Mathea  Skaro-GamstGjerstad IL15.00
0Guro Haslekås SolheimIF Trauma15.00
0Ine Haslekås SolheimIF Trauma15.00
0Vilde Haslekås SolheimIF Trauma15.00

D2 C-nivå

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK15.00
0Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK15.00
0Julia Broers DamsgaardHisøy OK15.00

D3 B-nivå

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin Krafft MyhrenHisøy OK00.00
0Arnhild U. BråtenVegårshei IL15.00
0Tone Hilde EskelandFroland IL15.00

D4 A-nivå kort

3 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anette BerganVegårshei IL15.00
0Mia HirschIF Trauma15.00
0Tone HirschIF Trauma15.00
0Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15.00
0Tuva Krafft MyhrenHisøy OK15.00
0Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL15.00

D5 A-nivå lang

3 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Siri HageliaGjerstad IL15.00
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15.00

H1 Nybegynner

1 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus Skaiå OlimstadFroland IL15.00

H2 C-nivå

1 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Olav BerganVegårshei IL15.00
0Erik Broers DamsgaardHisøy OK15.00
0Jørgen FlatenVegårshei IL15.00
0Oskar HageliaVegårshei IL15.00
0Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering15.00
0Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering15.00
0Jonas Skajå OlimstadFroland IL15.00

H3 B-nivå

2 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering15.00
0Rolf MikkelsenIL Imås15.00
0Knut OwingVegårshei IL15.00
0Daniel SalvesenGjerstad IL15.00
0Anders  SkorstølGjerstad IL15.00
0Espen SolheimIF Trauma15.00

H4 A-nivå kort

3 300 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Knut SundeVegårshei IL00.00
0Kristen DalandIL Imås15.00
0Tore FidjeGjerstad IL15.00
0Inge HaugeHisøy OK15.00
0Geir Henrik HirschIF Trauma15.00
0Henrik Chr. HirschIF Trauma15.00
0Arne Håkon JørgensenSandefjord OK15.00
0Vidar Taxth LølandHisøy OK15.00
0Kjell SandåkerIL Imås15.00
0Øyvin SimonsenIL Imås15.00
0Are SkindloIF Trauma15.00
0Bjørn Idar SætranIF Trauma15.00
0Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering15.00
0Henrik Andreas TømtIL Imås15.00
0Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering15.00

H5 A-nivå lang

3 900 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anders VestølVegårshei IL00.00
0Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering15.00
0Geir BråtenVegårshei IL15.00
0Arild FlatenVegårshei IL15.00
0Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering15.00
0Jakob HageliaVegårshei IL15.00
0Sten Åge NygårdseterVegårshei IL15.00
0Bjørnar OlsrødStokke IL15.00
0Audun PettersenGjerstad IL15.00
0Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering15.00
0Svein RoslandHope IL15.00
0Andreas SommerfeltVegårshei IL15.00
0Per Kristian TømtIL Imås15.00
0Ole Petter VestølVegårshei IL15.00

N1 Nybegynner

1 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eline BerganVegårshei IL15.00
0Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL15.00
0Ole Jørgen Gryting HafredalGjerstad IL15.00
0Signe HageliaVegårshei IL15.00
0Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering15.00
0Oda Haslekås SolheimIF Trauma15.00
0Ånon Haslekås SolheimIF Trauma15.00

Annonser

IOF Eventor