Norsk Orientering

Startliste for Ribbe & Loff

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ribbe & Loff
Arrangørorganisasjon: Sentrum OK
Dato: lørdag 8 desember 2018

D 17-

28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL12.38.45
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.49.10
Cecilie AndersenPrivat13.02.24
Linn Mei WaalerMåren OK13.02.57
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering13.11.13
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering13.12.13
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering13.20.21
Deborah KaroliSentrum OK13.21.05
Svenja KernstockVBIL13.22.11
Hege WangLillomarka OL13.26.41
Agnethe HasliGjø-Vard OL13.29.05
Mariann UlvestadBækkelagets SK13.30.47
Britta FismenFossum IF13.31.45
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering13.34.09
Aina GrymyrHaugerud IF13.36.04
Lone BrochmannBækkelagets SK13.41.30
Anne Kristine NorderudIL Tyrving13.42.27
Maren NorderudIL Tyrving13.43.33
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK13.45.13
Dagrun MelkildHeming Orientering13.46.18
Sharon BroadwellIL GeoForm13.49.52
Linda FredhOK Moss13.55.55
Randi HøilundSentrum OK13.59.20
Barbara KaroliSentrum OK14.06.42
Helena AxelssonNydalens SK14.12.13
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK14.22.08
Liv PaltielPrivat14.24.11
Louise OramBækkelagets SK14.28.50

D 60-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kjersti ThoStabæk IF12.59.51
Nora UrsinBærum Kommune13.02.39
Randi NilstadIL Tyrving13.09.04
Unni DrageHaugerud IF13.13.45

H 17-

52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jørn SundbyLarvik OK12.28.36
Eirik TandrevoldFossum IF12.47.10
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering12.50.06
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering13.01.56
Tobias R. HyllesethSentrum OK13.04.09
Knut Harald HyllesethSentrum OK13.08.23
Terje MelsomFossum IF13.13.07
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK13.14.03
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering13.14.24
Stefan KernstockVBIL13.15.20
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering13.16.14
Tom KristensenLarvik OK13.17.11
Knut HålandTeam Innova13.18.23
Uno HanslienPrivat13.19.03
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering13.19.53
Håkon JendalFossum IF13.21.16
Dag Steinar RagvinBø OL13.22.38
Lars Steinar HefreBø OL13.23.43
Torgrim SoterudBø OL13.24.41
Dag WangLillomarka OL13.25.41
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13.27.42
Kristian ØstermannHeming Orientering13.29.44
Thomas NipenBækkelagets SK13.32.17
Ivar SeierstadIL GeoForm13.32.54
Andreas GehrmannPrivat13.33.49
Thor HobækGassecure BIL13.34.44
Jon LahlumIL GeoForm13.36.18
Mathias NipenBækkelagets SK13.36.43
Knut BårtveitBø OL13.37.41
Halvor SaunesNydalens SK13.38.29
Lasse ArnesenHeming Orientering13.39.24
Thor NorderudIL Tyrving13.40.59
Harald RikheimPrivat13.43.01
Harald IweIL GeoForm13.44.12
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL13.45.48
Morten Tangen FredhOK Moss13.47.12
Martin ReichenbachOppsal Orientering13.48.10
Anselm ReichenbachOppsal Orientering13.49.10
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering13.50.50
Torstein HoleNydalens SK13.57.02
Jeff AbrahamsenÅs-NMBU Orientering14.04.42
Stein BlomsethVålerengens IF14.07.47
Bjørn HaugeNydalens SK14.13.39
Johnny PumaSentrum OK14.17.10
Guttorm L EggeOslostudentenes IK14.20.37
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering14.35.58
Tor RingstadHedrum OL14.37.11
Tor Gunnar SaakvitnePrivat14.44.46
Olav HoldenSkyblazers14.49.42
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.50.28
Egil Reidar OsnesPrivat14.50.58
Magne OmestadNydalens SK

H 60-

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.38.44
Øyvind GylverAsker Skiklubb12.45.41
Sigurd HaugerudIL GeoForm12.45.46
Jon FanavollKamp/Vestheim IF12.54.57
Pål Woldstad HanssenEiker OL13.03.37
Alf PettersenIL Tyrving13.06.01
Olav NipenIL Tyrving13.06.33
Helge RevhaugRingerike OL13.07.16
John Thomas PetersenNittedal OL13.08.51
Terje Wiig MathisenNydalens SK13.13.46
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm13.17.45
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF13.28.10
Rune HultgreenIL GeoForm13.33.13
Jon C. FougnerHeming Orientering13.38.38
Kjell WintherOppsal Orientering13.39.42
Harald BaugerOK Moss13.40.22
Bjørn GrindeOslostudentenes IK13.41.53
Ove MartinsenHauketo IF13.53.36
Are EriksenOslostudentenes IK13.54.25
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL14.05.52
Vidar BerteigIL GeoForm14.11.38
Bjørn EgnerHeming Orientering14.12.42
Per OngstadPrivat14.46.39
Per SchancheAsker Skiklubb14.53.19

H 16

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Felix R. HyllesethSentrum OK13.02.06
Christian Fredrik BorgIL Koll13.35.45
Jørgen LerFet OL13.49.16
Sigurd RødnesOppsal Orientering13.53.53
Alfred NikolaisenOppsal Orientering14.35.58

D 16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Mona WattsonPrivat13.21.33
Eline BlekastadPrivat13.21.35
Kathinka Zahl HagenFossum IF13.30.13
Helene Bjørkvold JendalFossum IF13.31.13
Jenny WinsvoldSentrum OK14.08.42
Elise Wærp HaugeNydalens SK14.19.19

Annonser

IOF Eventor