Norsk Orientering

Startliste for Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Lierbygda OL / Sturla, IF
Dato: søndag 16 august 2020

D 17-18

3 110 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
558Marieluise Schmitt GranHalden SK09.57
559Alexandra LinløkkenØstmarka OK09.59
500Ea LunøeNydalens SK10.00
501Ida Marie FlågenHeming Orientering10.01
502Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb10.02
503Stella HolmboeTyrving IL10.03
504Selma HoivoldKongsberg OL10.04
505Emma Bangstad BergersenHamar OK10.05
506Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK10.06
507Hedda SpangbergKonnerud IL10.07
508Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10.08
509Amélie AamodtOppsal Orientering10.09
510Tiril KihleKonnerud IL10.10
511Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK10.11
512Live ØstvoldHeming Orientering10.12
513Ine InstanesSturla, IF10.13
514Mari ØverbyKongsberg OL10.14
515Astrid RognstadHadeland OL10.15
516Oda Isnes TyseEiker OL10.16
517Hanna RehnNordre Follo Orientering10.17
518Iris HolstTyrving IL10.18
519Tiril HolenKonnerud IL10.19
520Kristine Bog VikaneFana IL10.20
521Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn10.21
522Ingrid LamarkGanddal IL10.22
523Ingrid MobråthenSandefjord OK10.23
524Ida Sofie HjortlandLarvik OK10.24
525Emma EngehultNotodden OL10.25
526Helene Bjørkvold JendalFossum IF10.26
527Maria G. MehammerPorsgrunn OL10.27
528Konstanse MoholthKongsberg OL10.28
529Maya Jones ArnesenHeming Orientering10.29
530Kristin Melby JacobsenLardal OL10.30
532Alva Marika NiklassonNydalens SK10.32
533Ane Malene KolstadFreidig10.33
534Netta Bar-NathanLillomarka OL10.34
535Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10.35
536Elise Wærp HaugeNydalens SK10.36
537Ragnhild Mathea HelmersenFet OL10.37
538Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10.38
539Marte Madslien BakkenNydalens SK10.39
540Malene InstanesSturla, IF10.40
541Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL10.41
542Ingeborg Rygg EikelandBergens TF10.42
543Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK10.43
544Yngvild Langedal BreivikNydalens SK10.44
545Ingrid BlindheimLillomarka OL10.45
546Martine SkjelsvikLillehammer OK10.46
547Åsne HaavengenKongsberg OL10.47
548Malene Teresia JebsenHeming Orientering10.48
549Mari EidsmoFreidig10.49
550Kristine KravdalGjø-Vard OL10.50
551Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular10.51
552Oda ScheeleNydalens SK10.52
553Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb10.53
554Tina KallesonOppsal Orientering10.54
555Frida HaugskottOL Trollelg10.55
556Pia Young VikNydalens SK10.56
557Une HoltermannPorsgrunn OL10.57

D 19-20

3 350 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
565Lotte MarkussenAsker Skiklubb10.30
566Ingeborg RognstadHadeland OL10.31
567Kristine Eide RappRaumar Orientering10.32
568Ingeborg KvarmeSturla, IF10.33
569Karoline BjørnerødOK Moss10.34
570Idunn StrandIL BUL-Tromsø10.35
571Emma Meyer LarssonTyrving IL10.36
572Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett10.37
573Hedda Raadal BjørloNTNUI10.38
574Karen Hoel JomaasFossum IF10.39
575Mina JørgensenTyrving IL10.40
576Lene Berg HanssenByåsen IL10.41
577Janne Tjørhom AasheimGanddal IL10.42
578Jenny BaklidKonnerud IL10.43
579Aurora GjølsjøNTNUI10.44
580Ane Sofie KroghOppsal Orientering10.45
581Hanne VassendNTNUI10.46
582Tale StrandKongsberg OL10.47

D 21-

4 720 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
760Marianne DæhliNydalens SK13.00
761Heidi JensenNTNUI13.01
762Emilie WestinNydalens SK13.02
763Helena KarlssonIFK Lidingö SOK13.03
764Sofie Skyttersæter IversenNTNUI13.04
765Eef van DongenFrol IL13.05
766Aurora FossøyNTNUI13.06
767Therese HaareKonnerud IL13.07
768Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering13.08
769Marit Melby JacobsenNTNUI13.09
770Kristine AusenÅs-NMBU Orientering13.10
771Thea DyrkornNTNUI13.11
772Svetlana MironovaHalden SK13.12
773Ingunn Egeberg VáriNTNUI13.13
774Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK13.14
775Marie OlaussenFredrikstad SK13.15
776Ragnhild EideByåsen IL13.16
777Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.17
778Jo ShepherdHalden SK13.18
779Margrethe WisløffNTNUI13.19
780Marion AebiTyrving IL13.20
781Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13.21
782Anu TuomistoNTNUI13.22
783Runa FremstadLarvik OK13.23
784Ane DyrkornNTNUI13.24
785Synne StrandNydalens SK13.25
786Catherine TaylorFredrikstad SK13.26
787Emma ArnesenByåsen IL13.27
788Evine Westli AndersenLøten o-lag13.28
789Ingrid LundanesNTNUI13.29
790Åsne Skram TrømborgNTNUI13.30
791Ragnhild HjermstadFossum IF13.31
792Anna UlvensøenNydalens SK13.32
793Andrine BenjaminsenLillomarka OL13.33
794Emilie Westli AndersenLøten o-lag13.34
795Ingeborg EideByåsen IL13.35
796Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13.36
797Tilla Farnes HennumNTNUI13.37

Åpen Lang

3 960 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
941Nina BirkelundAsker Skiklubb06.00
942Torbjørn Blom-hagenFossum IF06.00
943Torun DyrkornEiker OL06.00
944Jøran KristensenHeming Orientering06.00
945Christian ReuschHeming Orientering06.00
946Håvard HågårdKonnerud IL06.00
947Jon Iver BakkenNydalens SK06.00
948Anne DanielsenNydalens SK06.00
901Mikael BirkelundAsker Skiklubb13.00
902Maria JonssonNydalens SK13.01
903Geir Holm GundersenKonnerud IL13.02
904Henning Bratland CarlsenOK Moss13.03
905Are EriksenOslostudentenes IK13.04
906Stein H. HagenFossum IF13.05
907Sören JonssonNydalens SK13.06
908Margrete EngzeliusAsker Skiklubb13.07
909Harald BakkeFossum IF13.08
910Eirik FrostAlta OL13.09
911Kathrine LunøeNydalens SK13.10
912Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL13.11
913Knut Jostein SætnanFossum IF13.12
915Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)13.14
918Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL13.17
919Pål SkogedalAsker Skiklubb13.18
920Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL13.19
921Erlend SommerheinFossum IF13.20
923Inge LindsethNydalens SK13.22
924Gard LindsethNydalens SK13.23
925Per SchancheAsker Skiklubb13.24
926Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13.25
928Jon Arvid FossumAsker Skiklubb13.27
929Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.28
930Marius StrandseterRøyken OL13.29
931Einar LunøeNydalens SK13.30
932Pål SommerheinFossum IF13.31
933Arild MoenKonnerud IL13.32
934Markus RichterSandnes IL (Rogaland)13.33
935Lars HjermstadFossum IF13.34
936Siri Scherdin SætraRøyken OL13.35
937Tommy JauhojärviAsker Skiklubb13.36
938Hans-Ingar SætraRøyken OL13.37
939Runa SkyttersæterHeming Orientering13.38
940Tove HeimdalKonnerud IL13.39

Åpen Kort

3 110 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
816Henni Hattestad KristensenHeming Orientering06.00
817Astrid ReuschHeming Orientering06.00
805Ask Felland SætnanFossum IF13.00
814Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL13.00
806Vegard HansenByåsen IL13.01
813Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb13.01
807Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb13.02
812Hedda KjeldsenSturla, IF13.02
808Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.03
815Ingrid GulbrandsenNTNUI13.03
809Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13.04
810Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK13.05
811Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL13.06

H 17-18

3 720 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
585August Syrdal ØenHeming Orientering10.10
586Rolf Trygve HaugKongsberg OL10.11
587Markus Andreas BreivoldGanddal IL10.12
588Jens Øien KlosterFitjar IL10.13
589Eskil FrischknechtAlta OL10.14
590Mats LindaasElverum OK10.15
591Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett10.16
592Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb10.17
593Åsmund SlokvikNotodden OL10.18
594Gaute LindaasElverum OK10.19
595Gaute FosstveitRaumar Orientering10.20
596Alf Kristian HelleHalden SK10.21
597Vetle Grønvik EkraFreidig10.22
598Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL10.23
599Trygve Børte NomelandKristiansand OK10.24
600Lukas KlausenSturla, IF10.25
601Hallvar HallanOK Skøynar10.26
602Vegard RanestadHamar OK10.27
603Erlend AuneByåsen IL10.28
604Henning StrandIL BUL-Tromsø10.29
605Jakob TorgersenHalden SK10.30
606Henrik R HoltHedrum OL10.31
607Mikkel BerglundRingerike OL10.32
608Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett10.33
609Andreas Nybak UrdalGanddal IL10.34
610Håvard VeieOK Skøynar10.35
611Håkon Omholt BerrefjordLardal OL10.36
612Birk Felland SætnanFossum IF10.37
613Anders Håvard LarsenNydalens SK10.38
614Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb10.39
615Sivert PoppeFredrikstad SK10.40
616Jørgen SchjølbergTynset IF10.41
617Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn10.42
618Ådne SkjærsteinTyrving IL10.43
619Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig10.44
620Sigurd Saxe SandvikHalden SK10.45
621Anselm ReichenbachOppsal Orientering10.46
622Kasper Bakken UlsethNydalens SK10.47
623Tobias RøddeGanddal IL10.48
624Rolf Andreas BergNydalens SK10.49
625Andreas DaleBergens TF10.50
626Sondre YtterbøAsker Skiklubb10.51
627Kristian ØstermannHeming Orientering10.52
628Marius BakkeFossum IF10.53
629Tobias MathisenPorsgrunn OL10.54
630Teodor Mo HjelsethNydalens SK10.55
631Sondre Zahl HagenFossum IF10.56
632Johan EgerKongsberg OL10.57
633Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering10.58
634Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn10.59
635Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.00
636Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.01
637Halvard KornmoPorsgrunn OL11.02
638Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11.03
639Vetle DrageKongsberg OL11.04
640Tobias AlstadFrol IL11.05
641Brage TakleKristiansand OK11.06
642Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.07
643Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.08
644Hans UrsetIL BUL-Tromsø11.09
645Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.10
646Mikkel HoltFreidig11.11
647Cornelius BjørkSandefjord OK11.12
648Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.13
649Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.14

H 19-20

3 960 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
686Jens Johan BrekkeLillomarka OL09.59
655Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn10.00
656Eskil FrøislandVang OL10.01
657Håkon HolstadFreidig10.02
658Bendik EliassenFredrikstad SK10.03
659Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering10.04
660Marius AurebekkKristiansand OK10.05
661Jo Even KolstadFreidig10.06
662Anders HorveiRaumar Orientering10.07
663Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering10.08
664Petter Liabakk EriksenByåsen IL10.09
665Njaal Ellegaard MelbyVang OL10.10
666Erik Hæstad BjørnstadFossum IF10.11
667Johan Christie ØrkeNTNUI10.12
668Even LindaasVang OL10.13
669Johan Kristian UndelandSturla, IF10.14
670Jonas GrønliFreidig10.15
671Anders VestølVegårshei IL10.16
672Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø10.17
673Isak JonssonNydalens SK10.18
674Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL10.19
675Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10.20
676Sander ArntzenAsker Skiklubb10.21
677Niels Christian HellerudHalden SK10.22
678Mats EidsmoFreidig10.23
679Lars Young VikNydalens SK10.24
680Simen Spets StorhovFreidig10.25
681Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK10.26
682Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb10.27
683Aslak HeimdalNTNUI10.28
684Vegard KittilsenFreidig10.29
685Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.30

H 21-

6 070 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
756Anders Felde OlaussenNTNUI12.59
700Jonas KittelsenNTNUI13.00
701Didrik BredesenLillomarka OL13.01
702Eirik W. MoeAsker Skiklubb13.02
703Sturla FrydenlundNTNUI13.03
704Magne JutulstadBækkelagets SK13.04
705Emil JönssonTyrving IL13.05
706Haakon IngvaldsenNittedal OL13.06
707Morten FismenFossum IF13.07
708Sondre Ruud BråtenNydalens SK13.08
709Anton KamolzPost SV Dresden13.09
710Raúl FerraHalden SK13.10
711Bjørn Anders FlågenNTNUI13.11
712Robert FredriksenNotodden OL13.12
713Mathias BenjaminsenLillomarka OL13.13
714Linus OlhansÅs-NMBU Orientering13.14
715Sverre Turter SandvoldNydalens SK13.15
716KyongSa RiIL BUL-Tromsø13.16
717Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK13.17
718Olav Milian Schmitt GranNTNUI13.18
719Karl FremstadTyrving IL13.19
720Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI13.20
721Ola KeiseråsIL Leik13.21
722Ulrik Astrup ArnesenNTNUI13.22
724Marius PyttenNTNUI13.24
725Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.25
726Simon JakobssonFrol IL13.26
727Anders HagaRaumar Orientering13.27
728Herman Ryen MartinsenNTNUI13.28
729Isak BergsetFrol IL13.29
730Ralph StreetBækkelagets SK13.30
731Ole Jørgen ArentzNTNUI13.31
732Oskar AndrénIL Leik13.32
733Vegard GulbrandsenNTNUI13.33
734Anders NordbergNydalens SK13.34
735Erling HjermstadFossum IF13.35
736Styrk Hundseid KamsvågNTNUI13.36
737Håvard HagaNydalens SK13.37
738Jørgen BaklidNTNUI13.38
740Øyvind HjermstadFossum IF13.40
741Andreas SølbergIL Leik13.41
742Henrik EijsinkNydalens SK13.42
743Ivar LundanesTyrving IL13.43
744Vegard DanielsenKristiansand OK13.44
745Magne DæhliHalden SK13.45
746Vegard Jarvis WestergårdNTNUI13.46
748Dag BlandkjennKristiansand OK13.48
749Hans Petter MathisenNTNUI13.49
750Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.50
751Håvard WedegeFredrikstad SK13.51
753Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL13.53
754Audun HeimdalNTNUI13.54
755Emil AhlbäckFossum IF13.55

Annonser

IOF Eventor