Norsk Orientering

Startliste for KM natt (Nattsvermeren)

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt (Nattsvermeren)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 29 mars 2019

D 15-16

3 450 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Frida Hovgaard EisvangOK Moss20.25
94Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL20.25
95Julie Sophie WoldOK Moss20.25
96Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK20.25

D 17-18

4 390 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK20.40
59Emma Meyer LarssonTyrving IL20.40
60Ane Sofie KroghOppsal Orientering20.40
61Kristine KravdalGjø-Vard OL20.40
62Ingrid Lund HovdenTyrving IL20.40
63Alexandra AngvollFredrikstad SK20.40
64Iris HolstTyrving IL20.40
65Oda ScheeleNydalens SK20.40
66Mina JørgensenTyrving IL20.40
302Marie L BackstrømHalden SK20.40

D 19-20

4 390 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Rikke Blakkestad IngesenFossum IF20.40
68Aurora GjølsjøOK Moss20.40

D 40-

4 390 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78Runa Lien BackstrømHalden SK20.40

D 50-

3 450 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97Bente LineIndre Østfold OK20.25
98Tone Karina IngesenSarpsborg OL20.25
99Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK20.25

H 15-16

4 390 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Sigurd Saxe SandvikHalden SK20.40
70Sivert PoppeFredrikstad SK20.40
71Sondre LadimOK Moss20.40
72Herman Lien BackstrømHalden SK20.40
73Ludvik SætherFredrikstad SK20.40
74Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL20.40
75Thomas BlomkvistFredrikstad SK20.40
76Peder BryggenHalden SK20.40
77Alfred BjørnerødOK Moss20.40

H 17-18

6 440 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Sondre OttesenFredrikstad SK20.35
37Martin BrækkeHalden SK20.35
38Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK20.35
39Jakob TorgersenHalden SK20.35
40Christopher LadimOK Moss20.35
41Eirik ImrikFredrikstad SK20.35
42Eirik BlågestadFredrikstad SK20.35
43Alf Kristian HelleHalden SK20.35
44Runar Saur ModahlFredrikstad SK20.35

H 19-20

8 810 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Jostein Svaland DaleVang OL20.30
35Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK20.30

H 21-

8 810 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Torben Christian WendlerFredrikstad SK20.30
2Eirik Kamstrup HovindNydalens SK20.30
3Gunnar A FiskumTyrving IL20.30
4Jonas Madslien BakkenNTNUI20.30
5Lukas PetersonTyrving IL20.30
6Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering20.30
7Ivar LundanesTyrving IL20.30
8Martin HubmannFredrikstad SK20.30
9Per Øyvind SteneNydalens SK20.30
10Matthias KyburzTyrving IL20.30
11Ola Marius PedersenOppsal Orientering20.30
12Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK20.30
13Truls HestengenOppsal Orientering20.30
14Anders VisterNydalens SK20.30
15Olle BoströmTyrving IL20.30
16Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK20.30
17Torgeir NørbechTyrving IL20.30
18Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK20.30
19Are KristiansenTyrving IL20.30
20Jarl Magnus BergeIL Koll20.30
21Per WiréhnAsker Skiklubb20.30
22Andreas KyburzTyrving IL20.30
23Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK20.30
24Kristoffer JacobsenTyrving IL20.30
25Ludvig RødnesOppsal Orientering20.30
26Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb20.30
27Thor MellaOppsal Orientering20.30
28Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL20.30
29Carl Godager KaasBækkelagets SK20.30
30Torkil Eide SolstadTyrving IL20.30
31Alan CherryNydalens SK20.30
32Christoph MeierJärla Orientering20.30
33Sander ArntzenAsker Skiklubb20.30

H 35-

6 440 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45Donatas KontautasOK Moss20.35
46Jon PedersenHalden SK20.35
47Kristian RuudBækkelagets SK20.35

H 40-

6 440 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48Trond LundTyrving IL20.35
49Audun BjerknesMåren OK20.35
50Torbjørn KravdalGjø-Vard OL20.35
51Anders LundeVarteig OL20.35
52Henning Bratland CarlsenOK Moss20.35
53Magnus NordbrødenHalden SK20.35
54Øyvind LøkenOK Moss20.35
55Svein NygårdLillomarka OL20.35
56Rune BlågestadIndre Østfold OK20.35
57Thomas RoskifteOK Moss20.35

H 50-

4 390 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Stein BlomsethLillomarka OL20.40
80Hallvard KorenOK Moss20.40
81Jan Tore HenriksenNydalens SK20.40
82Kent KopperudIndre Østfold OK20.40
83Jon Iver BakkenNydalens SK20.40
84Bjørn Axel GranHalden SK20.40
85Sigurd DæhliLøten o-lag20.40
86Stein Arne NegårdVang OL20.40
87Tore BjørnerødOK Moss20.40
89Ole IngesenSarpsborg OL20.40
90Dagfinn AasFet OL20.40
91Pål BackstrømHalden SK20.40
92Rune ScheeleNydalens SK20.40
301Terje LarsenHalden SK20.40
303Asle GudimIndre Østfold OK20.40

H 60-

3 450 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Sture OttesenIndre Østfold OK20.25
101Karl Aasmund ErøyOK Moss20.25
102Bent GalborgenIndre Østfold OK20.25
103Øystein KildahlØstmarka OK20.25

H 70-

2 450 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
115Willy GrønstadGimle IF20.20
116Harald WibyeOK Moss20.20
117Hasse BergstrømTyrving IL20.20

D13-14 par

2 450 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Ingrid Pedersen Pa HolmskauTrøsken IL20.20
109Sigrid Schmitt GranHalden SK20.20
110Maren Pc HenriksenVang OL20.20
111Marte Lillegraven Pa LangsæterTrøsken IL20.20
112Åse Valero KjerkreitHalden SK20.20
113Marie Pc KravdalGjø-Vard OL20.20
114Elma Sagli GudimIndre Østfold OK20.20

H13-14 par

2 450 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL20.20
105Sverre Pb SandvikHalden SK20.20
106Emil Husebye AamodtFredrikstad SK20.20
107Martin Pb BryggenHalden SK20.20

Annonser

IOF Eventor