Norsk Orientering

Startliste for Publikumsløp NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 14 september 2019

Bodø og Omegn IF Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
12Elin Marie IrgensDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Byåsen IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
22Kjell MaroniDirekte 2 (18)3 880 m16.30

Fossum IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
35Richard Zeiner-GundersenDirekte 4 (11)5 570 m16.30
80Knut Anders LøkenDirekte 2 (18)3 880 m16.30

Halden SK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
30Matthieu PuechDirekte 4 (11)5 570 m16.30
67Lacho IlievDirekte 3 (3)4 530 m16.30

Heming Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8Nils Petter FremmingDirekte 2 (18)3 880 m16.30
59Egil W. IversenDirekte 2 (18)3 880 m16.30
81Alleidis LøkenDirekte 1 (24)3 050 m16.30

IL BUL-Tromsø

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
15Anna KarlqvistDirekte 1 (24)3 050 m16.30

IL GeoForm

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
18Jon LahlumDirekte 4 (11)5 570 m16.30

Kolbotn og Skimt OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
19Tor LahlumDirekte 4 (11)5 570 m16.30

Kongsberg OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3Torgeir BrandalDirekte 2 (18)3 880 m16.30
7Øyvind DrageDirekte 2 (18)3 880 m16.30
11Ingar HåkonsenDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Konnerud

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
69Tove HeimdalDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Konnerud

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
71Geir Holm GundersenDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Konnerud

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
68Steinar RuudDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Kristiansand OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
16Anders Bjørningstad KristoffersenDirekte 2 (18)3 880 m16.30

Lardal OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
23Kristin Melby JacobsenDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Lierbygda OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
31Trine Marit Justad RaaenDirekte 1 (24)3 050 m16.30
57Helga HaverstadDirekte 1 (24)3 050 m16.30
58Ingemar J. HaverstadDirekte 2 (18)3 880 m16.30

Lyn Ski

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
26Janicke Dahl NorlandDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Moss OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
65Elisabeth RømckeDirekte 1 (24)3 050 m16.30

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
51Tuva HeenDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Nydalens SK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1Jon Iver BakkenDirekte 4 (11)5 570 m16.30
14Maria JonssonDirekte 3 (3)4 530 m16.30
21Kari MadslienDirekte 1 (24)3 050 m16.30
29Børge PedersenDirekte 1 (24)3 050 m16.30
55Sjur LangedalDirekte 1 (24)3 050 m16.30

OL Toten-Troll

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
32Onno VerberneDirekte 4 (11)5 570 m16.30

OL Tønsberg

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
66Anders Krona HaflanDirekte 2 (18)3 880 m16.30

Overtoppen I.L.

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
60Per KaarbyDirekte 2 (18)3 880 m16.30

Porsgrunn OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
10Une HoltermannDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Sandefjord OK

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6Kari ChristiansenDirekte 3 (3)4 530 m16.30
13Knut Ivar JohansenDirekte 4 (11)5 570 m16.30
17Oskar KaaløyDirekte 2 (18)3 880 m16.30
50Hilde  KløvstadDirekte 2 (18)3 880 m16.30
61Mariann ArvesenDirekte 1 (24)3 050 m16.30
62Sindre FurlandDirekte 1 (24)3 050 m16.30
63Sturle FurlandDirekte 4 (11)5 570 m16.30
85Benjamin GjoneDirekte 2 (18)3 880 m16.30

Sandnes IL (Rogaland)

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9Tom FurlandDirekte 4 (11)5 570 m16.30

Skien OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
28Harald OmlandDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Stokke IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
70Georg EllilaDirekte 4 (11)5 570 m16.30

Tyrving IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2Espen Ingvald BengtsonDirekte 2 (18)3 880 m16.30
25Anne Kristine NorderudDirekte 1 (24)3 050 m16.30
27Trygve Hem OlsenDirekte 4 (11)5 570 m16.30
52Berit DanielsenDirekte 1 (24)3 050 m16.30
54Per Kristian EkebergDirekte 2 (18)3 880 m16.30
75Marianne NjåsteinDirekte 1 (24)3 050 m16.30

Varegg Fleridrett

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
24Vyacheslav MukhidinovDirekte 2 (18)3 880 m16.30

Vegårshei IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4Arnhild U. BråtenDirekte 1 (24)3 050 m16.30
5Geir BråtenDirekte 2 (18)3 880 m16.30
33Ole Petter VestølDirekte 2 (18)3 880 m16.30

Annonser

IOF Eventor