Norsk Orientering

Startliste for Publikumsløp NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 14 september 2019

Direkte 1

3 050 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL16.30
10Une HoltermannPorsgrunn OL16.30
11Ingar HåkonsenKongsberg OL16.30
12Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering16.30
15Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø16.30
21Kari MadslienNydalens SK16.30
23Kristin Melby JacobsenLardal OL16.30
25Anne Kristine NorderudTyrving IL16.30
26Janicke Dahl NorlandLyn Ski16.30
28Harald OmlandSkien OK16.30
29Børge PedersenNydalens SK16.30
31Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL16.30
51Tuva HeenNOTEAM16.30
52Berit DanielsenTyrving IL16.30
55Sjur LangedalNydalens SK16.30
57Helga HaverstadLierbygda OL16.30
61Mariann ArvesenSandefjord OK16.30
62Sindre FurlandSandefjord OK16.30
65Elisabeth RømckeMoss OK16.30
68Steinar RuudKonnerud16.30
69Tove HeimdalKonnerud16.30
71Geir Holm GundersenKonnerud16.30
75Marianne NjåsteinTyrving IL16.30
81Alleidis LøkenHeming Orientering16.30

Direkte 2

3 880 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Espen Ingvald BengtsonTyrving IL16.30
3Torgeir BrandalKongsberg OL16.30
5Geir BråtenVegårshei IL16.30
7Øyvind DrageKongsberg OL16.30
8Nils Petter FremmingHeming Orientering16.30
16Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK16.30
17Oskar KaaløySandefjord OK16.30
22Kjell MaroniByåsen IL16.30
24Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett16.30
33Ole Petter VestølVegårshei IL16.30
50Hilde  KløvstadSandefjord OK16.30
54Per Kristian EkebergTyrving IL16.30
58Ingemar J. HaverstadLierbygda OL16.30
59Egil W. IversenHeming Orientering16.30
60Per KaarbyOvertoppen I.L.16.30
66Anders Krona HaflanOL Tønsberg16.30
80Knut Anders LøkenFossum IF16.30
85Benjamin GjoneSandefjord OK16.30

Direkte 3

4 530 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Kari ChristiansenSandefjord OK16.30
14Maria JonssonNydalens SK16.30
67Lacho IlievHalden SK16.30

Direkte 4

5 570 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Jon Iver BakkenNydalens SK16.30
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)16.30
13Knut Ivar JohansenSandefjord OK16.30
18Jon LahlumIL GeoForm16.30
19Tor LahlumKolbotn og Skimt OL16.30
27Trygve Hem OlsenTyrving IL16.30
30Matthieu PuechHalden SK16.30
32Onno VerberneOL Toten-Troll16.30
35Richard Zeiner-GundersenFossum IF16.30
63Sturle FurlandSandefjord OK16.30
70Georg EllilaStokke IL16.30

Annonser

IOF Eventor