Norsk Orientering

Startliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 12 mai 2019

N-åpen

1 410 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
591Mia Martine MustadOK Skeidi10.00
592Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL10.02
593Marie Garstad-BergOK Skeidi10.04
594Danelia Myro BuerPorsgrunn OL10.06
595Eldar Torpe LienPorsgrunn OL10.08
596Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK10.10
597Vidar WennerstrandPorsgrunn OL10.12
598Christopher David EriksenLarvik OK10.14
599Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK10.16
600Marie HoltermannPorsgrunn OL10.18
601Arvid WennerstrandPorsgrunn OL10.20
602Maren Broch JohnsenOK Skeidi10.22
603Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL10.24
604Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL10.26
605Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL10.28
606Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa10.30
607Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL10.32
608Hilde Ekeberg FliidSkien OK10.34
609Nora BruemPorsgrunn OL10.36
610Mathias SundbyLarvik OK10.38
611Anders IversenPorsgrunn OL10.40
612Theodor GeorgsenPorsgrunn OL10.42
613Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL10.44
614Elvira DalseggSkien OK10.46
615Kristian NordliPorsgrunn OL10.48
616Elise Nauf BorgersenHedrum OL10.50
617Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL10.52
0Olivia Bøen ReigstadPorsgrunn OL11.00
618Ana Zagar NesLarvik OK11.00
627Eline HanssonOL Tønsberg og omegn11.00
629Sturla SigurdssonStokke IL11.00
630Vigdis SigurdsdottirStokke IL11.00
821Tuva Dahl BorrkamoNotodden OL11.00
891Sofie BøenKristiansand OK11.00
894Leah FuruheimSkien OK11.00
898Ove Torpe LienPorsgrunn OL11.00
904Ella Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11.00

D 9-10

1 680 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
588Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.10

D 11-12

2 120 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
574Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.05
576Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11.09
577Sigrid BruemPorsgrunn OL11.11
578Juliette Holtskog-FeremansSkien OK11.13
579Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL11.15
580Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.17
581Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL11.19
803Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.35

D 13-14

2 820 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194Maren Sofie FremstadLarvik OK11.05
196Marie BeitdokkenPorsgrunn OL11.07
193Iril RingheimLarvik OK11.09
198Emilie Holtskog-FeremansSkien OK11.11
192Annika van RaaijHedrum OL11.13
191Pernille ZagarLarvik OK11.15
195Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL11.17
190Vilde Aakre LeistadSkien OK11.19
197Agathe BrathagenLarvik OK11.21

D 15-16

3 360 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
297Emma EngehultNotodden OL11.04
295Maria GrovanOL Tønsberg og omegn11.06
300Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.08
293Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.10
292Ingrid MobråthenBotne SK11.12
294Une HoltermannPorsgrunn OL11.14
296Eline SchjervenLardal OL11.16
291Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11.18
299Synne SandvenNotodden OL11.20
298Emilie JohansenSandefjord OK11.22
290Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn11.24

D 17-B

2 820 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
620Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL11.00
554Malene NysæterSkien OK11.43
555Jorunn Brun SagaSkien OK11.45
556Inger-Lene FlatinSkien OK11.47
557Hilde Gunn HellenesOK Skeidi11.49
558Ulrike WeiserSkien OK11.51

D 17-C

2 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
565Randi MobråthenBotne SK11.00
566May NordkveldeHedrum OL11.02
567Ingunn GåsoddenSkien OK11.04
568Heidi EriksenLarvik OK11.06

D 17-20

3 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
430Mina SchjervenLardal OL11.07
431Elise StørenBø OL11.09
432Anne Omholt BerrefjordLardal OL11.11
433Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.13

D 21-

4 140 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412Elin BjervaLarvik OK11.24
413Pernille Nauf BorgersenHedrum OL11.26
414Anne Marthe PeveriEiker OL11.28
415Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK11.30

D 40-

3 360 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
619Turid Zagar NesLarvik OK11.02
469Gry AakreSkien OK11.38
471Linn Carina DalandKristiansand OK11.42

D 45-

3 360 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
638Karina Nordrum StokkenesLarvik OK11.00
463Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.26
464Kari Reppesgård HoltHedrum OL11.28
465Kristin BruserudOL Trollo11.30
466Elin BordøyHedrum OL11.32
467Ingrid UndstadLarvik OK11.34
468Liv SchjervenLardal OL11.36
470Siv WiersdalenPorsgrunn OL11.40

D 50-

2 850 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
801Tove E MathisenPorsgrunn OL11.00
484Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.07
485Tone Sølie LysnesHedrum OL11.09
486Eli SæterdalSkien OK11.11
487Astrid BrevikStokke IL11.13

D 55-

2 850 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
482Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.03

D 60-

2 470 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Brit HougePorsgrunn OL11.02
518Grete S B HoviSkien OK11.30
519Eli Tufte HanssenEiker OL11.32
621Hanne HerumOK Skeidi12.00

D 65-

2 470 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
512Randi Kristin NærumLarvik OK11.18
513Aud KjemperudEiker OL11.20
514Elisabeth RødAndebu IL11.22
515Randi HansenStokke IL11.24
516Grethe Lill RyengSturla, IF11.26
517Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL11.28

D 70-

2 470 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.08
508Gerd LangsethLarvik OK11.10
509Margareta BrynhildsenStokke IL11.12
510May Helene HansenSandefjord OK11.14
511Margit Ryen SteenBø OL11.16

D 75-

2 470 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
623Thorunn Aamodt OvesenLardal OL10.56
506Hjørdis ØvreåsBotne SK11.06

D 80-

2 470 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Olaug F. JohansenSkien OK11.00
505Tirill Liby SeipOK Skeidi11.04

H 11-12

2 120 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
582Jens G. DybvikStokke IL11.21
583Rasmus EngehultNotodden OL11.23
584Sondre KornmoPorsgrunn OL11.25
585Sindre FurlandSandefjord OK11.27
586Sondre Dahl BorkamoNotodden OL11.29
636Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn11.31
0Magnus SigurdssonStokke IL11.33

H 13-14

2 820 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309Niclas GunnerødStokke IL11.25
313Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK11.27
307Gabriel GjoneSandefjord OK11.29
308Sindre Flatin ErichsenSkien OK11.31
306Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11.33
312Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.35
311Gaute NysæterSkien OK11.37
310Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11.39
305Kristian Ekeberg FliidSkien OK11.41

H 15-16

3 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11.35
203Benjamin GjoneSandefjord OK11.37
202Tobias MathisenPorsgrunn OL11.39
204Henrik Kaupang LyeLarvik OK11.41
206Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.43
205Hallgeir BrevikStokke IL11.45

H 17-B

2 820 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
628Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL11.00
562Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn11.59
563Torstein LyeLarvik OK12.01
564Sigurd HoltskogSkien OK12.03

H 17-20

4 290 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404Halvard KornmoPorsgrunn OL11.06
405Ludvig JohnsenHedrum OL11.08
406Åsmund SlokvikNotodden OL11.10
407Jonas EikåsSandefjord OK11.12
408Henrik R HoltHedrum OL11.14
409Viljan van RaaijHedrum OL11.16

H 21-

4 290 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Wolfgang KampelBækkelagets SK11.00
402John RundeKristiansand OK11.02
403Erling GrammeltvedtOK Skeidi11.04

H 40-

4 140 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
632David HanssonOL Tønsberg og omegn11.01
423Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL11.46

H 45-

4 140 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
633Bjørn LiePorsgrunn OL11.16
634Frode NysæterSkien OK11.18
416Sturle FurlandSandefjord OK11.32
417Thorbjørn VærpKristiansand OK11.34
418Øyvind StørenBø OL11.36
419Atle BorgersenHedrum OL11.38
420Asgeir FremstadLarvik OK11.40
421Gisle NysæterSkien OK11.42
422Knut Ivar JohansenSandefjord OK11.44

H 50-

3 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
434Jørn LangerudPorsgrunn OL11.15
435Bjørn Richard KirsteSkien OK11.17
436Espen JohnsenHedrum OL11.19
437Brede Ekeberg FliidSkien OK11.21
438Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.23
439Roar MathisenOL Tønsberg og omegn11.25
440Bjørn Idar SætranIF Trauma11.27
441Trond GjelstadSandefjord OK11.29
442Rune EngehultNotodden OL11.31
443Øyvind FlaattenOK Skeidi11.33

H 55-

3 360 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
483Jan GlittumOK Skeidi11.05
473Morten AndresenOK Skeidi11.46
474Jan Ivar GundersenHedrum OL11.48
475Inge GlittumOK Skeidi11.50
476Petter LøeNotodden OL11.52
477Arve GlittumOK Skeidi11.54
478Per Einar StrømHedrum OL11.56
479Harald OmlandSkien OK11.58
480Jan GatevoldPorsgrunn OL12.00

H 60-

2 850 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Rune LaurantsenSkien OK11.41
502Tom SagaSkien OK11.43

H 65-

2 850 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
489AmehPer FuruheimSkien OK11.17
491Sveinung RekaaNotodden OL11.21
492Per Dag NordkveldeHedrum OL11.23
494Per Chr. HagenBø OL11.27
495Hugo A. ChristensenNotodden OL11.29
496Elling AakreAndebu IL11.31
497Dag KristensenOK Skeidi11.33
498Martin NaufHedrum OL11.35
499Ole JohanssonPorsgrunn OL11.37

H 70-

2 470 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
526Jiri UrvalekPorsgrunn OL11.46
527Jakob KløverødPorsgrunn OL11.48
528Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11.50
529Ove Gunnar JacobsenStokke IL11.52
530Kay JørgensenPorsgrunn OL11.54
531Paul SkjakerHadeland OL11.56
624Roar LøkenSandefjord OK12.02
625Runar KittilsenStokke IL12.04

H 75-

2 470 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
622Tor Eivind EdvardsenLarvik OK10.58
520Bjørn Willy HansenSandefjord OK11.34
521Lars Martin GjeinStokke IL11.36
522Per Øystein AndersenLarvik OK11.38
523Ronald BjervaDrangedal OL11.40
524Carl Ove BergOK Skeidi11.42
525Magnar ØvreåsBotne SK11.44

Direkte A

4 140 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
650Trond EvensenOL Tønsberg og omegn11.00
651Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.00
652Liv Kristin BerrefjordLardal OL11.00
893Anna FuruheimSkien OK11.00
424Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.48
425Harald HoviSkien OK11.50
426Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.52

Direkte B

2 820 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
626Mia EngehultNotodden OL11.00
670Stein Øyvind BjerkeHedrum OL11.00
671Eilef LandsverkSkien OK11.00
672Turid VongravenSkien OK11.00
820Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL11.00
822Elin SlokvikNotodden OL11.00
559Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL11.53
560Ingvild JohnsenHedrum OL11.55
561Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11.57

Direkte C

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
675Kjersti GullovdGjø-Vard O-lag11.00
676Endre LauritzenSkien OK11.00

Utvikling N

1 680 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
678Glenn BorgenSkien OK11.00
590Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11.14

Utvikling C

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
569Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11.08
570Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11.10
571Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11.12

Annonser

IOF Eventor