Norsk Orientering

Startliste for Høstgampen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Høstgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 22 september 2019

N-åpen

1 450 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK10.00
28Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK10.00
33Kristina Stålberg FosslandBø OL10.00
82Elise Nauf BorgersenHedrum OL10.00
83Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL10.00
102Sturla SigurdssonStokke IL10.00
103Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK10.00
104Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK10.00
111Aleksander Stålberg FosslandBø OL10.00
128Anton WindvikSandefjord OK10.00
136Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa10.00
208Leah BergsveenLarvik OK11.00
209Halvard Sommerstad-EidAndebu IL11.00
210Johan Sommerstad-EidAndebu IL11.00
211Marte EliassenSandefjord OK11.00
217Dougas LindqvistStokke IL11.00
219Rebecca LindqvistStokke IL11.00
220Kevin LindqvistStokke IL11.00

D -10

1 450 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Anna Strøm JuliussenSandefjord OK11.00
70Karen KlavenesSandefjord OK11.00
99Vigdis SigurdsdottirStokke IL11.00
115Solveig Fogt SundelinNotodden OL11.00
132Kristin Søndrål ØverbøSandefjord OK11.00
137Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.00

D 11-12

2 320 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Sigrid BruemPorsgrunn OL11.00
38Anna GjestrudNotodden OL11.00
42Daniella GjoneSandefjord OK11.00
105Cathrine SognNotodden OL11.00
114Lillian Fogt SundelinNotodden OL11.00
118Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.00
124Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL11.00
138Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.00

D 13-14

2 830 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Iril RingheimLarvik OK11.00
96Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.00
121Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering11.00
131Pernille ZagarLarvik OK11.00

D 15-16

3 210 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58Ingvild JohnsenHedrum OL11.00

D 17-

4 380 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK11.00
84Sunniva Nergaard BergStokke IL11.00
107Tone StoklandSandefjord OK11.00
122Ingrid UndstadLarvik OK11.00
135Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.00

D 17-B

2 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Sigrun GjoneSandefjord OK11.00
86Celine Vik OlsenLarvik OK11.00

D 17-C

2 320 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Elisabeth WindvikSandefjord OK11.00

D 40-

4 170 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.00
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.00
7Elin BordøyHedrum OL11.00
11Kristin BruserudOL Trollo11.00
71Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK11.00
106Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.00

D 50-

2 730 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Stine ArntzenSandefjord OK11.00
9Anne Berit BredholtSandefjord OK11.00
80Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK11.00
98Rita RaastadSkien OK11.00
126Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.00
206Hilde KløvstadSandefjord OK11.00

D 60-

2 730 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Grete S B HoviSkien OK11.00
18Gro EiaOL Trollo11.00
66Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11.00
92Grethe Lill RyengSturla, IF11.00
108Else StordalOL Tønsberg og omegn11.00

D 70-

2 630 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51May Helene HansenSandefjord OK11.00
63Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL11.00
74Gerd LangsethLarvik OK11.00
133Hjørdis ØvreåsBotne SK11.00
202Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.00

H -10

1 450 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Alexander DybvikStokke IL11.00
19Eirik EliassenSandefjord OK11.00
39Halvor GjestrudNotodden OL11.00
91Haakon RomnesBø OL11.00
205Håkon MørkSandefjord OK11.00

H 11-12

2 320 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Jens G. DybvikStokke IL11.00
23Rasmus EngehultNotodden OL11.00
26Lars Haakon ErikssonTyrving IL11.00
34Sindre FurlandSandefjord OK11.00
78Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn11.00
95Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.00
100Magnus SigurdssonStokke IL11.00
120Tollef TjentlandLardal OL11.00
130Marcus WindvikSandefjord OK11.00

H 11-12N

1 450 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Henrik RomnesBø OL11.00
112Johnny Stålberg FosslandBø OL11.00

H 13-14

2 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43Gabriel GjoneSandefjord OK11.00
79Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11.00

H 15-16

4 170 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Benjamin GjoneSandefjord OK11.00
75Henrik Kaupang LyeLarvik OK11.00
119Hallvard TjentlandLardal OL11.00
125Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.00

H 17-

4 380 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22Georg EllilaStokke IL11.00
25Lars Andreas ErikssonTyrving IL11.00
59Ludvig JohnsenHedrum OL11.00
87Eirik RavnanTyrving IL11.00

H 17-B

2 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Torgrim GjestrudNotodden OL11.00
101Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL11.00

H 17-C

2 320 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Atle MørkSandefjord OK11.00

H 40-

4 380 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Morten EliassenSandefjord OK11.00
30Jesper FlogstadIL Hauken11.00
35Sturle FurlandSandefjord OK11.00
56Knut Ivar JohansenSandefjord OK11.00
94Espen RøsteKongsberg OL11.00
113Jørn SundbyLarvik OK11.00
117Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL11.00

H 50-

4 170 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Lasse ArnesenHeming Orientering11.00
8Torgeir BrandalKongsberg OL11.00
24Rune EngehultNotodden OL11.00
31Trond FossSandefjord OK11.00
46Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.00
47Jan Ivar GundersenHedrum OL11.00
53Erik HøivoldKongsberg OL11.00
57Espen JohnsenHedrum OL11.00
62Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11.00
93Rune RøedStokke IL11.00
97Espen RaastadSkien OK11.00
110Per Einar StrømHedrum OL11.00
203Jon Harald BøvreStokke IL11.00

H 60-

3 210 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Jan BøhleOL Trollo11.00
29Øivind FadumSande Sportsklubb11.00
48Per Chr. HagenBø OL11.00
65Tom A. KarlsenFredrikstad SK11.00
81Martin NaufHedrum OL11.00
85Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.00
200Bjørn A. PaulsenOK Moss11.00
201Dagfinn TorpePorsgrunn OL11.00

H 70-

2 730 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Hans Roar BakkenEiker OL11.00
14Bjørn Helge CeebergHedrum OL11.00
17Tor Eivind EdvardsenLarvik OK11.00
20Frank EliassenSandefjord OK11.00
32Helge FossheimHedrum OL11.00
36Lars Martin GjeinStokke IL11.00
45Rolf GjølbergLarvik OK11.00
50Bjørn Willy HansenSandefjord OK11.00
52Ragnar HillestadLardal OL11.00
54Ingar HåkonsenKongsberg OL11.00
55Ove Gunnar JacobsenStokke IL11.00
64Kay JørgensenPorsgrunn OL11.00
67Runar KittilsenStokke IL11.00
69Hogne KjæråsAndebu IL11.00
73Jørgen KvilhaugBotne SK11.00
76Roar LøkenSandefjord OK11.00
88Atle RemmePorsgrunn OL11.00
109Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.00
116Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11.00
123Jiri UrvalekPorsgrunn OL11.00
134Magnar ØvreåsBotne SK11.00

H 80-

2 630 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn11.00
37Oddvar GjelstadSandefjord OK11.00
49Helge HalvorsenLarvik OK11.00
68Knut KjemhusKongsberg OL11.00
72Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.00
77Reppesgård MagnarHedrum OL11.00

Direkte A

4 170 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Einar KlavenesSandefjord OK11.00
215Lars FremstadLarvik OK11.00
216Harald HoviSkien OK11.00

Direkte B

2 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
127Anders WindvikSandefjord OK11.00
214Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11.00

Direkte C

2 320 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212Laure DalongevilleStokke IL11.00
213Anne Melsom BjerkeStokke IL11.00
218Charotte LindqvistStokke IL11.00

Annonser

IOF Eventor