Norsk Orientering

Startliste for KM-Stafett Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Stafett Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 25 august 2019

H17

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Lillehammer OK 111.00
11. Andreas Svingheim Magerøy
12. Tormod Kleppa
13. Fanny Horn Birkeland
2Løten o-lag 111.00
21. Yngve Volden
22. Øystein Storsveen
23. Marius Øie
3Odal OL - Orientering 111.00
31. Sondre Skytteren
32. Henrik Åserud Sørensen
33. Øyvind Steinbekken
4Ringsaker OK 111.00
41. Marius Wikstrøm
42. Geir Myhr Øien
43. Jon-Anders Bordal
5Vang OL 111.00
51. Pål Stenberg
52. Ole Johan Bråten
53. Henrik Bleken Rud
6Eidskog OL 111.00
61. Philip Føyen
62.
63.
7Elverum OK 111.00
71. Sander Tonjer Fingarsen
72. Joar Dørum Kleiva
73. Mats Lindaas
8Gjø-Vard OL 111.00
81. Lars Lien
82. Annar Erlien Solerød
83. Sune Raknes Sogstad
9Vang OL 211.00
91. Njaal Ellegaard Melby
92. Jostein Svaland Dale
93. Kenneth Bilstad
10Gjø-Vard OL 211.00
101. Sigmund Hansen
102. Øyvind Lien
103. Martin Øhman
11OL Toten-Troll 111.00
111. Jakob Mo
112. Sigurd Kvamme
113. Erlend Slokvik
12Elverum OK 211.00
121. Audun Fingarsen
122. Anna-Thekla Tonjer
123. Petter Glorvigen

D17

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
21Lillehammer OK 111.00
211. Birgit Dorthea Kleppa Madslien
212. Martine Skjelsvik
213. Kari Svingheim
22Løten o-lag 111.00
221. Evine Westli Andersen
222. Nina Smestad
223. Emilie Westli Andersen
23Vang OL 111.00
231. Tone Bleken Rud
232. Solveig Stenberg
233. Sofie Johansson
24Gjø-Vard OL 111.00
241. Kristine Kravdal
242. May Lise Kloppbakken
243. Hege Solerød

H13-16

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
31OL Toten-Troll 111.00
311. Amund Flaskerud
312. Ole Solli Kvikstad
313. Johannes Bjørke Sollien
32Vang OL 111.00
321. Ola Dåsnes
322. Mina Bleken Rud
323. Kristoffer Børke Sætaberget
33Elverum OK 111.00
331. Jørgen Glorvigen
332. Emil Tonjer Fingarsen
333. Gaute Lindaas
34Gjø-Vard OL 111.00
341. Even Lien
342. Tage Raknes Sogstad
343. Mats Ligaarden

D13-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
41Løten o-lag 111.00
411. June Rogstad Bekkevold
412. Oline Hyttebakk
413. Henriette Berg
43Vang OL 111.00
431. Emma Dåsnes
432. Maren Henriksen
433. Anne Frøisland
44Gjø-Vard OL 111.00
441. Marie Kravdal
442. Live Raknes Sogstad
443. Emma Visted-Hansen

D150

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
51Hamar OK 111.00
511.
512.
513.
52Løten o-lag 111.00
521. Stine Sønsterud Berg
522. Eli Stensli
523. Inger Marie Øygard
53OL Toten-Troll 111.00
531. Marita Hernandez
532. Ingrid Ravnan
533. Vanja Staff
54Ringsaker OK 111.00
541. Anne Marit Bordal
542. Tove Lundgård Pedersen
543. Wenche Bjørnstad

H150

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
61Hamar OK 111.00
611. Terje Gudbrandsen
612. Frode TBergersen
613. Ole Christian Bang
62Løten o-lag 111.00
621. Harald Berge
622. Ole Hans Øie
623. Kristian Storsveen
63OL Toten-Troll 111.00
631. Anders Sollien
632. Onno Verberne
633. Nils Harald Staff
64Ringsaker OK 111.00
641. Vidar Nomerstad
642. Terje Wikstrøm
643. Arne Røste
65Brandval/Kongsvinger OK 111.00
651. Anders Hauger
652. Rune Østli
653. Ole Inge Rismoen
66Eidskog OL 111.00
661. Eivind Lande
662. Arne Sørli
663. Jon Ivar Bergersen
67Gjø-Vard OL 111.00
671. Arnt Oluf Eide
672. Arnfinn Pedersen
673. Even Erlien
69OL Toten-Troll 211.00
691. Håvard Kvamme
692. Rolf Pettersen Mo
693. Sjur Gjestvang

D180

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
71OL Vallset/Stange 111.00
711. Inger Svaland
712. Inger K. Brøndbo
713. Mona Bugge Haug

H180

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
81Løten o-lag 111.00
811. Trond Olsen
812. Einar Lien
813. Sigurd Dæhli
82Odal OL - Orientering 111.00
821. Per Ivar Sveheim
822. Ole Kristian Steinbekken
823. Bjørn Steinbekken
83Ringsaker OK 111.00
831. Knut Wikstrøm
832. Knut Malmo
833. Odd Nysæter
84Rudsbygd IL 111.00
841. John Birger Skansen
842. Jon Tyldum
843. Paul Martin Berg
85Snertingdal IF Orientering 111.00
851. Erik Hasli
852. Øystein Holmen
853. Michael Sætvedt
86Elverum OK 111.00
861. Harald Østbye
862. Per Dahl
863. Stein Nordvi
87Løten o-lag 211.00
871. Odd Arne Blystad
872. Trond Søberg
873. Torgeir Volden
88Hamar OK 211.00
881. Andreas Huber
882. Terje Malm
883. Arne Arnesen

MIX

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
91Eidskog OL 111.00
911. Ragnar Lande
912. Oda Marissa Bergersen
913. Elin Føyen

Annonser

IOF Eventor