Norsk Orientering

Startliste for KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 24 august 2019

N-åpen

1 690 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Erlend Sørli GrandeEidskog OL13.00
204Mari StenbergVang OL13.00
205Esther StenbergVang OL13.00
206Peder Melgalvis BilstadVang OL13.00
207Eirin Melgalvis BilstadVang OL13.00
208Kristian UrsetVang OL13.00
209Aksel Bolstad CarlsonVang OL13.00
210Trygve Holtklimpen HaugenLillehammer OK13.00
211Syver Holtklimpen HaugenLillehammer OK13.00
213Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL13.00
214Markus FinsandLillehammer OK13.00
216Eline KjøsLillehammer OK13.00
217Kristin HaugLillehammer OK13.00
218Hanna LutnæsHamar OK13.00
219Henrik JørgensenLillehammer OK13.00
221Mattis RiggenbachOL Vallset/Stange13.00
223Emil DahlVang OL13.00
235Sebastian Tangen HoltetEidskog OL13.00
240Ivan N-DjuveLøten o-lag13.00
241Maja HaugereidVang OL13.00
242Minna HaugereidVang OL13.00
245Tobias BergsethGjø-Vard OL13.00
246Øyvind SærliEidskog OL13.00
247Julie SkjesetVang OL13.00
248Matilde NylundVang OL13.00
250Rasmus EkebergLøten o-lag13.00

D 9-10

1 690 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224Maren Bleken RudVang OL14.00
226Vilje Linnea FalchEidskog OL14.00
227Emma Pedersen ElverhøiVang OL14.00
228Mari Børke SætabergetVang OL14.00
231Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK14.00
234Thea RiggenbachOL Vallset/Stange14.00

D 11-12

1 800 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Mina Bleken RudVang OL14.00
184Ane BeitdokkenLillehammer OK14.01
185Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL14.02
186Ida Marianne BergersenEidskog OL14.03
187Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL14.04
188Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL14.05

D 13-14

3 390 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Maren HenriksenVang OL14.00
132Oda Marissa BergersenEidskog OL14.02

D 15-16

4 210 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Live Raknes SogstadGjø-Vard OL14.01
88Anne FrøislandVang OL14.03
89Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK14.05
90Henriette BergLøten o-lag14.07
91Emma DåsnesVang OL14.09
92Martine SkjelsvikLillehammer OK14.11
93June Rogstad BekkevoldLøten o-lag14.13
94Emma Visted-HansenGjø-Vard OL14.15
95Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK14.17

D 17-A kort

4 210 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126Emma FalchEidskog OL15.41
127Linda EngenRaumar Orientering15.43
128Hildegunn LindstadOL Toten-Troll15.45
129Elin SwärdHadeland OL15.47

D 17-C

2 670 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170Hanne Millenaar JørgensenLillehammer OK14.01
171Celine VistedGjø-Vard OL14.03
172Hilde SørliEidskog OL14.05
173Anita Østgård OlsenLøten o-lag14.07
174Elin FøyenEidskog OL14.09
175Tone Tidemand SkappelLillehammer OK14.11

D 17-N

2 070 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Anne BrückOL Vallset/Stange14.01
202Tina BjørnstadRaumar Orientering14.02

D 17-18

5 450 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Berthe TesloHadeland OL14.01

D 21-

7 630 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Evine Westli AndersenLøten o-lag14.01
8Sofie JohanssonVang OL14.03
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag14.05

D 35-

5 450 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL14.05
58Anna-Thekla TonjerElverum OK15.01

D 40-

4 960 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK14.18
68Guri Stenseth KjøsLillehammer OK14.20

D 45-

4 960 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll14.28
70Gunn Elin RudiHadeland OL14.30
71Eli StensliLøten o-lag14.32
72Berit BergsetGjø-Vard OL14.34
73Kjersti Hagberg SolumRond OL14.36

D 50-

4 210 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Ane BjørnsgaardLillehammer OK14.25
97Anne Marit BordalRingsaker OK14.27
98Anita StensethSnertingdal IF Orientering14.29
99Mona LomeHamar OK14.31
100Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering14.33
101May Kristin Pedersen TangenRingsaker OK14.35
102Eirin LodgaardByåsen IL14.37
103Hege SolerødGjø-Vard OL14.39

D 55-

4 210 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
238Anne-Guri JevneHamar OK14.45
104Vanja StaffOL Toten-Troll14.47
105Anne LofthusLillehammer OK14.49
106Ingrid RavnanOL Toten-Troll14.51
107Mette SolbergseterAustmarka IL14.53
108Inger SvalandOL Vallset/Stange14.55
109Ida EngenRaumar Orientering14.57
110Kjersti NarumOL Vallset/Stange14.59
111Kjersti RønningHamar OK15.01

D 60-

3 540 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140Inger Marie ØygardLøten o-lag14.01
141Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange14.03
142Wenche BjørnstadRingsaker OK14.05
143Kari Elisabeth NatvigNittedal OL14.07
144Bente GrøndalenHamar OK14.09

D 65-

3 540 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145Gro SolnørdalRudsbygd IL14.15
146Margrete JørandliGjø-Vard OL14.17
147Bente Tangen WikstrømRingsaker OK14.19
148Lill Ramberg SkappelLillehammer OK14.21

D 70-

2 670 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Liv FeiringHamar OK14.30
167Marit TyldumRudsbygd IL14.32

D 75-

2 670 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Tea ForbergRond OL14.14
163Odbjørg NordengRudsbygd IL14.16

H 9-10

1 690 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225Sivert DåsnesVang OL14.00
229Aksel Tonjer FingarsenElverum OK14.00
230Felix BerntsenRingsaker OK14.00
232Erik BeitdokkenLillehammer OK14.00
233Peder KjøsLillehammer OK14.00

H 11-12

1 800 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189Mats BerntsenRingsaker OK14.09
190Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag14.10
191Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange14.11
192Aleksander Tangen HoltetEidskog OL14.12
193Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK14.13
194Nikolai TesloHadeland OL14.14
195Eivind LutnæsHamar OK14.15
196Emil Tonjer FingarsenElverum OK14.16
197Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL14.17
198Amund Hagberg SolumRond OL14.18
199Lars FlaskerudOL Toten-Troll14.19
200Asbjørn LandeEidskog OL14.20

H 13-14

3 390 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
133Amund FlaskerudOL Toten-Troll14.10
134Even LienGjø-Vard OL14.12
135Ola DåsnesVang OL14.14
136Erik WallinSnertingdal IF Orientering14.16
137Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL14.18
138Ragnar LandeEidskog OL14.20
139Kristoffer Børke SætabergetVang OL14.22

H 15-16

4 960 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Jørgen GlorvigenElverum OK14.00
61Lars LienGjø-Vard OL14.02
62Sander Tonjer FingarsenElverum OK14.04
63Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK14.06
64Gaute LindaasElverum OK14.08
65Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14.10
66Mats LindaasElverum OK14.12

H 17-C

2 670 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176Lars FinsandLillehammer OK14.17
177Erik GrandeEidskog OL14.19
178Kjetil JacobsenHamar OK14.21
179Erik HaugenRingsaker OK14.23

H 17-18

6 420 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Jakob MoOL Toten-Troll14.00
22Grunde IsaksætreGrue IL14.02
23Sigurd KvammeOL Toten-Troll14.04
24Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL14.06

H 19-20

7 630 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Njaal Ellegaard MelbyVang OL14.29
16Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering14.31
17Jostein Svaland DaleVang OL14.33
18Eskil FrøislandVang OL14.35
19Even LindaasVang OL14.37
20Ole Johan BråtenVang OL14.39

H 21-

9 470 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
237Tommy OlsenHamar OK13.58
1Kenneth BilstadVang OL14.00
2Marius WikstrømRingsaker OK14.02
3Yngve VoldenLøten o-lag14.04
4Philip FøyenEidskog OL14.06
5John Anders BakkeLøten o-lag14.08
6Eivind LandeEidskog OL14.10

H 35-

7 630 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Håvard SundbergStor-Elvdal SK14.13
11Geir Myhr ØienRingsaker OK14.15
12Stian OverskeidIndre Østfold OK14.17
13Sverre Berg LutnæsHamar OK14.19
14Audun FingarsenElverum OK14.21

H 40-

6 420 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25Torstein BergLøten o-lag14.14
26Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK14.16
27Hans Olav KjøsLillehammer OK14.18
28Tor WallinSnertingdal IF Orientering14.20
29Thomas JørgensenLillehammer OK14.22

H 45-

6 420 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236Roar SkoglundGjø-Vard OL13.00
30Pål StenbergVang OL14.32
31Håvard KvammeOL Toten-Troll14.34
32Sigmund HansenGjø-Vard OL14.36
33Tormod KleppaLillehammer OK14.38
34Arnstein DaleOL Vallset/Stange14.40
35Even ErlienGjø-Vard OL14.42
36Arne SørliEidskog OL14.44
37Øyvind LienGjø-Vard OL14.46

H 50-

5 450 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Einar TesloHadeland OL14.11
40Jon-Anders BordalRingsaker OK14.13
41Lars LodgaardRaufoss IL Orientering14.15
42Jan LenndinLillehammer OK14.17
43Petter GlorvigenElverum OK14.19
44Jon Ivar BergersenEidskog OL14.21
45Are StrandlieGjø-Vard OL14.23
46Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering14.25
47Svein ThorsbergGrue IL14.27
48Kai SolumRond OL14.29
49Ole Christian BangHamar OK14.31
0Ledig StartnrNOTEAM15.03

H 55-

5 450 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
239Arne ArnesenHamar OK14.09
50Nils Harald StaffOL Toten-Troll14.41
51Kristian StorsveenLøten o-lag14.43
52Onno VerberneOL Toten-Troll14.45
53Andreas HuberHamar OK14.47
54Erlend SlokvikOL Toten-Troll14.49
55Arvid BratlieLøten o-lag14.51
56Bjarte LindstadOL Toten-Troll14.53
57Henning WernøeHamar OK14.55

H 60-

4 960 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Harald ØstbyeElverum OK14.44
75Trond OlsenLøten o-lag14.46
76Erik GrøndalenHamar OK14.48
77John HofossHadeland OL14.50
78Torgeir VoldenLøten o-lag14.52
79Terje GudbrandsenHamar OK14.54
80Øyvind SørlieHadeland OL14.56
81Frode HjorthHamar OK14.58
82Tor StrandRaumar Orientering15.00
83Bård NatvigNittedal OL15.02
84Herman BakkeLøten o-lag15.04
85Frode BergersenHamar OK15.06
86Knut EngenRaumar Orientering15.08

H 65-

4 210 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Einar LienLøten o-lag15.09
113Stein NordviElverum OK15.11
114Sjur GjestvangOL Toten-Troll15.13
115Sigurd DæhliLøten o-lag15.15
116Tor SolbergseterAustmarka IL15.17
117Johan SwärdHadeland OL15.19
118Odd Arne BlystadLøten o-lag15.21
119Odd NysæterRingsaker OK15.23
120Knut HaugOL Vallset/Stange15.25
121Knut MalmoRingsaker OK15.27
122Asbjørn SchjerveLøten o-lag15.29
123Terje WikstrømRingsaker OK15.31
124Roar SætabergetLunderseter IL15.33
125Terje TangenRingsaker OK15.35

H 70-

3 540 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
149Paul Martin BergRudsbygd IL14.27
150Ludvig Bjerke-NarudHamar OK14.29
151Knut WikstrømRingsaker OK14.31
152Tormod PrestrudRudsbygd IL14.33
153Terje MalmHamar OK14.35
154John Birger SkansenRudsbygd IL14.37
155Øystein SkappelLillehammer OK14.39
156Odd Arild StrandStor-Elvdal SK14.41
157Leif BillingsøEidskog OL14.43
158Einar LundHamar OK14.45
159Hasse BergstrømTyrving IL14.47
160Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering14.49

H 75-

2 670 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Klaus EngenEidskog OL14.38
169Trond FeiringHamar OK14.40

H 80-

2 670 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164Jon TyldumRudsbygd IL14.22
165Jon Vegard LundeLillehammer OK14.24

H 85-

2 670 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161Herleik NylundLøten o-lag14.04

Utvikling N

1 690 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL13.00
215Isak SkappelLillehammer OK13.00
220Eline SørliEidskog OL13.00
222Ida RiggenbachOL Vallset/Stange13.00
244Manuel RiggenbachOL Vallset/Stange13.00

Utvikling C

1 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180Synne SørliEidskog OL13.00
181Nora HalvorsrudEidskog OL13.00
182Ingrid JørgensenLillehammer OK13.00
243Alexandra AbrahamsonLillehammer OK14.00
249Emil HaugLillehammer OK14.00

Utvikling B

3 390 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK13.00

Annonser

IOF Eventor