Norsk Orientering

Startliste for Fjelldilten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelldilten
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 16 juni 2019

N-åpen

2 340 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL12.00
2Markus FinsandLillehammer OK12.00
3Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SK12.00
4Solvor KirkhusNydalens SK12.00
5Martin Lien StøenLillehammer OK12.00
6Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK12.00
7Martin Amlie BrennaHeming Orientering12.00
8Lavrans KirkhusNydalens SK12.00
9Erik BeitdokkenLillehammer OK12.00
10Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL12.00
11Kristian LøvsethVang OL12.00
12Celine Amlie BrennaHeming Orientering12.00
13Henrik JørgensenLillehammer OK12.00
23Bea Langgård MunchLillehammer OK12.00

D -10

2 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Eline KravdalGjø-Vard OL12.00
25Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK12.02
26Ville Langgård MunchLillehammer OK12.04

D 11-12

2 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33Marie BergerLillehammer OK12.11
34Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL12.13
35Ida Øverli StøenLillehammer OK12.15
36Ane BeitdokkenLillehammer OK12.17
37Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL12.19
38Mina ReidLillehammer OK12.21
39Sofie TaraldsenLillehammer OK12.23

D 13-14

4 250 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Marie KravdalGjø-Vard OL12.04
52Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL12.06

D 15-16

5 440 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK12.01
104Martine SkjelsvikLillehammer OK12.03
105Anne FrøislandVang OL12.05

D 17-20

6 550 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Kristine KravdalGjø-Vard OL12.01
144Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL12.03

D 21

6 550 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering12.23

H 11-12

2 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Sigmund ØlstadFet OL12.27
42Mikkel MichelsenFossum IF12.29
43Jørgen LerFet OL12.31
44Boye WangensteenLillomarka OL12.33
45Gaute SkjønhaugFet OL12.35

H 13-14

4 250 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK12.10
55Mons Sætre-LorentzenFet OL12.12

H 15-16

5 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.36
141Anders TaraldsenLillehammer OK12.38

D 40

5 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Maiken Skirstad MoNydalens SK12.00
123Astrid KravdalGjø-Vard OL12.02
124Gry Anita LundeGjø-Vard OL12.04

H 40

6 550 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Per Ole DahlsrudNydalens SK12.07
147Eivind TonnaAsker Skiklubb12.09
148Torbjørn KravdalGjø-Vard OL12.11
149Ulf BrennaHeming Orientering12.13
150Bjørn WangensteenLillomarka OL12.15

H 40-2

5 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Johan MichelsenFossum IF12.17
152Even ErlienGjø-Vard OL12.19

D 50

4 740 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Vanja StaffOL Toten-Troll12.09
108Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF12.11
109Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.13
110Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering12.15
111Anne Marit BordalRingsaker OK12.17
112Anita StensethSnertingdal IF Orientering12.19
113Astrid Kristin RuudNittedal OL12.21

H 50

5 800 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering12.12
129Erik SlettumGjø-Vard OL12.14
130Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.16
131Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering12.18
132Per-Jacob ØlstadFet OL12.20
133Svein ThorsbergGrue IL12.22
134Arnt Oluf EideGjø-Vard OL12.24
135Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering12.26
136Øivind FrøislandVang OL12.28
137Are StrandlieGjø-Vard OL12.30
138Stein Arne NegårdVang OL12.32
139Terje SchjølbergRøros IL12.34

D 60

4 090 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Wenche BjørnstadRingsaker OK12.38
92Anne Kathrine SvingheimHadeland OL12.40
93Margrete JørandliGjø-Vard OL12.42
94Gabriella AxelssonIdefjordens SK12.44
95Gro SolnørdalRudsbygd IL12.46

H 60

5 440 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
115Harald BakkenFrol IL12.25
116Arnfinn PedersenGjø-Vard OL12.27
117Kjell MarksetIL Koll12.29
118Petter GullikstadRøros IL12.31
119Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm12.33
120Edvard DahlOL Vallset/Stange12.35
121Eirik TandrevoldFossum IF12.37

D 70

4 090 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Liv FeiringHamar OK12.04
76Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange12.08
77Tea ForbergRond OL12.10
78Marit TyldumRudsbygd IL12.12

H 70

4 090 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Per VoldVang OL12.16
81Knut WikstrømRingsaker OK12.18
82John Birger SkansenRudsbygd IL12.20
83Tore LangaardOppsal Orientering12.22
84Tormod PrestrudRudsbygd IL12.24
85Kjell Gorm RøkkeTyrving IL12.26
86Trond FeiringHamar OK12.28
87John Thomas PetersenNittedal OL12.30
88Olav HøiåsVang OL12.32
89Hasse BergstrømTyrving IL12.34
90Paul Martin BergRudsbygd IL12.36

H 80

4 090 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
72Hans LarsenRaumar Orientering12.00
73Jon TyldumRudsbygd IL12.02

D 17AK

4 740 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98Kari SvingheimLillehammer OK12.01
99Monica HalvorsenVang OL12.03
100May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL12.05
101Marion Halvorsen NustadLillehammer OK12.07
102Betty Ann BjerkreimTyrving IL12.09

H 17AK

5 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126Pål Christian IngierdBækkelagets SK12.08

D 17C

3 650 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Ingvild Strandlie EngerGjø-Vard OL12.10
75Unni Fladsrud VoldVang OL12.12

H 17C

3 650 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49Arne StrandlieGjø-Vard OL12.14
58Lars FinsandLillehammer OK12.16

H 17N

2 520 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Gisle EngerGjø-Vard OL12.14

Direkte B

4 250 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øivind VaadalNOTEAM12.00
57Erik HaugenRingsaker OK12.00
59Torgeir SkjønhaugFet OL12.00
60Randi BudahlFet OL12.00
61Teresia WangensteenLillomarka OL12.00
62Vebjørn FlagstadLillehammer OK12.00
63Lindsey FlagstadLillehammer OK12.00
69Inger Johanne Mo VaadalNOTEAM12.00
71Trine KirkhusNydalens SK12.00

Annonser

IOF Eventor