Norsk Orientering

Startliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 11 desember 2018

D 17-

4 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.16.33
504584Karoline BjørnerødOK Moss18.20.05
505166Aurora GjølsjøOK Moss18.33.01
238119Mariann UlvestadBækkelagets SK18.36.00

H 17-

7 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229680Svein NygårdLillomarka OL18.17.35
209717Göran WinbladRehns BK18.23.33
503558Henrik EijsinkNydalens SK18.44.02
193877Bojan BlumensteinNydalens SK18.45.01
184997Vegard Blomseth JohnsenNTNUI19.00.07
220737Jim Øystein NybråtenIL Tyrving
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering

H 17- A kort

4 600 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207708Fredrik LarsenIndre Østfold OK18.06.43
203671Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.08.02
501317Audun BjerknesMåren OK18.09.30
195675Tore BjørnerødOK Moss18.20.01
92145Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering18.21.23
187141Øyvind LøkenOK Moss18.26.01
94053Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering18.27.02
222453Thomas TubbehaugenOK Moss18.30.11
506222Henning Bratland CarlsenOK Moss18.31.35
503554Sondre LadimOK Moss18.34.01
208926Erik Rytter JakobsenOK Moss18.35.01
502557Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.38.31
208419Morten Tangen FredhOK Moss18.42.01
506174Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK18.46.59
195811Halvor SaunesNydalens SK18.48.01
187003Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK18.50.02
210826Robert BanfiÅs-NMBU Orientering
145134Asle Sagli GudimIndre Østfold OK
212141Christopher LadimOK Moss
506692Timothy RichardsonNydalens SK
501222Øyvind ThømtIndre Østfold OK

Night & Fog Masters Men

4 000 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505395Hasse BergstrømIL Tyrving18.02.48
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.05.36
89523Jon FredriksenHauketo IF18.10.13
501154Peter KlavenessMåren OK18.12.01
507044Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.19.03
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18.25.02
222689Kjetil KarlsenTeam Jeløy18.28.01
207790Christopher SchiveOK Moss18.29.01
221080Dag BrenåsVarteig OL18.37.34
503955Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering18.39.36
67804Karl Aasmund ErøyOK Moss18.41.00
500917Sture OttesenIndre Østfold OK18.43.02
184248Øystein KildahlØstmarka OK18.44.12
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL18.46.01
199744Ove MartinsenHauketo IF18.47.31
190637Terje Wiig MathisenNydalens SK18.48.43
220722Tor LahlumKolbotn og Skimt OL18.49.24
210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK18.50.22
195715Are EriksenOslostudentenes IK18.51.33
184297Jan Tore HenriksenNydalens SK18.53.59
505269Torgeir SnilsbergOK Moss18.56.46
214918Hallvard FjærLillomarka OL19.12.27
193685Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm
235208Erlend RehnKolbotn og Skimt OL

D 13-16 C

2 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212076Erle Elise WoldOK Moss17.55.29
213225Julie Sophie WoldOK Moss18.13.55
217857Erle WetterhusOK Moss18.23.18
198018Emma Aune JakobsenOK Moss18.23.19
197027Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.24.19
212454Erika Lind-LarsenOK Moss18.24.58
187069Elida Sagli GudimIndre Østfold OK
212810Hanna RehnKolbotn og Skimt OL
199148Vilde RetteraasenIndre Østfold OK

H 13-16 C

2 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217810Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss18.19.10
212533Anders Hovgaard EisvangOK Moss18.31.17
203671Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.47.36

Åpen C

2 900 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96146Hanne WoldOK Moss17.55.33
229751Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.02.58
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18.12.19
199334Trond RetteraasenIndre Østfold OK18.16.46
245579Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering18.19.48
217741Elisabeth Aune JakobsenOK Moss18.23.21
506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL18.28.55
506342Linda FredhOK Moss18.30.48
187070Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK18.37.09
506796Vidar BerteigIL GeoForm18.43.37

Annonser

IOF Eventor