Norsk Orientering

Startliste for Vinter-Jukola 5

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 5
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 28 november 2018

Andebu IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Elling Aakrekort-A (27)18.41.12

Hedrum OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Ludvig Johnsenkort-A (27)18.41.11
Espen Johnsenkort-A (27)18.41.15

IL Hauken

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Henrik Repstad Storemyrkort-A (27)18.41.10

Larvik OK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Per Øystein Andersenkort-A (27)18.06.31
Kåre Thorbjørnsenkort-A (27)18.15.41
Elin Bjervalang-A (22)18.39.27
Per Olav Gulbrandsenlang-A (22)18.39.27
Tom Kristensenlang-A (22)18.39.28
Henrik Kaupang Lyelang-A (22)18.39.31
Per Henrik Zagarkort-A (27)18.41.13

Nydalens SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Emilie Westinlang-A (22)18.39.35

OK Skeidi

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Per-Gunnar MustadC-løype (3)18.12.07
Tonny Lindquistkort-A (27)18.15.26
Anne Marie Koren HalvorsenC-løype (3)18.18.21
Erling Grammeltvedtlang-A (22)18.39.32
Inge Glittumkort-A (27)18.41.08
Jan Glittumkort-A (27)18.41.08
Hanne Herumkort-A (27)18.41.11
Ole Flaattenlang-A (22)
Fredrik Pollandlang-A (22)

OTO

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Frode Robertsenkort-A (27)18.41.21

Porsgrunn OL

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Magne Klovningkort-A (27)18.06.31
Kay Jørgensenkort-A (27)18.08.24
Kjell Meenkort-A (27)18.15.12
Lenka Westinkort-A (27)18.15.28
Rolf LyeC-løype (3)18.18.23
Dag Ausenlang-A (22)18.39.26
Halvard Kornmolang-A (22)18.39.27
Magne Wiig Mathisenlang-A (22)18.39.27
Alexander Repstad Storemyrlang-A (22)18.39.27
Tobias Mathisenlang-A (22)18.39.28
Håvard Skriubakkenlang-A (22)18.39.28
Une Holtermannlang-A (22)18.39.29
Jan Gatevoldlang-A (22)18.39.31
Thore Kornmolang-A (22)18.39.31
Hanne Vassendlang-A (22)18.39.31
Kjell Westinlang-A (22)18.39.32
Kjersti Adéla Westinlang-A (22)18.39.34
Anine Kjørholt Lielang-A (22)18.39.37
Ole Johanssonkort-A (27)18.41.07
Hilde Vassendkort-A (27)18.41.09
Elise Ausenkort-A (27)18.41.11
Hilde Kristine Rosenvoldkort-A (27)18.41.12
Bjørn Liekort-A (27)18.41.13
Atle Remmekort-A (27)18.41.16
Anna Meenlang-A (22)
Arne Næss Johnsenkort-A (27)

Skien OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
Per Furuheimkort-A (27)18.41.09
Eli Sæterdalkort-A (27)18.41.14
Espen Raastadkort-A (27)18.41.18
Harald Omlandkort-A (27)18.41.21

Annonser

IOF Eventor