Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 23

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 23
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 10 november 2018

Lang

5 100 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL11.06.21
Ståle HeitmannFossum IF11.11.07
Børge PedersenNydalens SK11.13.08
Lars ChristensenVBIL11.19.47
Zoltan HorvathVBIL11.21.58
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK11.27.44
Marthe GløersenBækkelagets SK11.30.53
Brita FismenFossum IF11.37.28
Torstein HoleNydalens SK11.38.45
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL11.40.16
Terje MelsomFossum IF11.41.12
Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF11.43.25
Simen  VestlundBækkelagets SK11.47.33
Trond MøretrøKolbotn & Skimt OL11.49.46
Holger SchlaupitzIL GeoForm11.54.45
Ralph StreetBækkelagets SK11.56.06
Tina KallesonOppsal Orientering12.00.18
Morten HeierFossum IF12.01.28
Anders StorbråtenBækkelagets SK12.03.17
Kjersti HovFossum IF12.06.48
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering12.09.08
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK12.12.36
Georg BuggeAas Jakobsen12.15.44
Ivar SeierstadIL GeoForm12.21.30
Guttorm EggeOslostudentenes IK12.23.00
Trude FixdalIL Koll12.23.08
Knut OnsagerIL GeoForm12.25.12
Frode JohansenEquinor BIL12.26.28
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL12.36.20
Florian BochudNydalens SK12.40.31
Atgeir TakleNydalens SK12.41.25
Harald IweIL GeoForm12.43.21
Karl Even RyghHeming Orientering12.45.55
Heidi TronbølFet OL12.48.00
Knut BårtveitBø OL12.48.34
Jon Iver BakkenNydalens SK12.48.52
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering12.53.55
Erik PerssonOppsal Orientering12.55.40
Anne DanielsenNydalens SK12.57.22
Jon LahlumIL GeoForm13.01.15
Bjørne SyverstenPrivat13.04.27
Tor Kristian TallaksenPrivat13.08.58
Eivind RuthVBIL13.09.21
Bjørn BakkevigHeming Orientering13.23.02
Olav VoldenSkyblazers13.33.31
Are KristiansenIL Tyrving13.38.47
Are EriksenOslostudentenes IK13.40.48
Magnus Eide FredriksenHeming Orientering13.41.43
Niklas NormanIL GeoForm13.45.35
Bjørn ChristensenØstmarka OK13.48.40
Ivar LundanesIL Tyrving13.51.01
Harald Østgaard LundIL GeoForm14.02.10

Mellom

4 000 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Helge RevhaugRingerike OL10.53.27
Arne KongsnesOppsal Orientering11.05.23
Per JohansonPrivat11.08.49
Pål W HansenBDO11.09.36
Esben BachOslostudentenes IK11.09.52
Marit VogsnesKolbotn & Skimt OL11.12.01
Håkon JendalFossum IF11.13.24
Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering11.16.11
Helene Bjørkvold JendalFossum IF11.16.21
Geir TrøanKolbotn & Skimt OL11.17.20
Roar BjordalOppsal Orientering11.21.30
Kjersti SkantzeIL Tyrving11.23.22
Don SkantzeIL Tyrving11.23.42
Peter KlavenessMåren OK11.25.44
Åshild FlatebakkenIL Tyrving11.29.45
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm11.30.03
Hanne SølnaHeming Orientering11.30.03
Mariann UlvestadBækkelagets SK11.33.01
Rune TeiglandØstmarka OK11.33.53
Martin GranlySiemens Oslo11.34.26
Hege FeiringIL Tyrving11.35.26
Per KaarbyOvertoppen IL11.36.47
Håvard ChristiansenForsvarsbygg11.41.25
Stein H. HagenFossum IF11.41.33
Jon C. FougnerHeming Orientering11.42.03
Sharon BroadwellIL GeoForm11.42.34
Knut Tore SolheimNydalens SK11.45.07
Kjersti ThoStabæk IF11.46.58
Per FosserIndre Østfold OK11.48.00
Stein MyhreOslo sporveier BIL11.50.22
Malin EijsinkNydalens SK11.50.49
Lise HugdalLillomarka OL11.51.07
Truls AngellLillomarka OL11.52.13
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL11.53.13
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11.56.11
Per StiansenNydalen11.57.22
Selma Tørudbakken JendalFossum IF11.59.44
Marianne NjåsteinIL Tyrving12.02.02
Bente LandmarkFossum IF12.02.31
Magne VollenOslostudentenes IK12.04.53
Milda ØhlckersIL Tyrving12.06.02
Eirik TandrevoldFossum IF12.06.35
Per  ØhlckersIL Tyrving12.09.35
Odin GramstadVBIL12.10.05
Knut-Anders LøkenFossum IF12.14.18
Vidar BerteigIL GeoForm12.23.40
Ola NilsenOppsal Orientering12.24.23
Odd Arne LianIL Koll12.30.48
Paul SolheimPrivat12.31.51
Fredrik HøyerFossum IF12.34.30
Harald RikheimRådtassene12.35.04
Bjørn SandelienVegdirektoratet12.36.48
Morten KongsbergIL Tyrving12.38.04
Tom EdvardsenIL Koll12.48.12
Kari MadslienNydalens SK12.50.20
Lena PersonSverige12.53.34
Ingemar  PersonSverige12.55.56
Vigdis HobølOppsal Orientering12.56.08
Fredrik SaugestadNydalens SK12.58.27
Marie SaugestadNydalens SK13.01.14
Morten HjelmVBIL13.17.11
Bjørn Are CarlssonFossum IF13.23.28
Gunde TumelionisFossum IF13.26.35
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering13.44.32
Vidar GjelstadOppsal Orientering13.47.20
Petter NessOppsal Orientering13.48.03
Per Morten LefdahlOEC13.56.03
Preben von der Lippenorsk kulturråd13.57.35
Skage GrønnebergHeming Orientering14.00.38
Kine GulliksenBækkelagets SK14.34.17

Kort

2 400 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Odd KletteliBsk10.57.47
Kjell StenstadvollIL Tyrving10.59.38
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering11.03.03
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK11.03.38
Eyvind AasIL GeoForm11.04.54
Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orientering11.09.58
Egil HusethKamp/Vestheim IF11.27.34
Tor OmmundsenVBIL11.28.59
Merete BuggeSTAMI11.29.14
Maren EdvardsenIL Koll11.38.31
Nora UrsinBærum kom11.49.27
Lene Anett KillingmoOK Øst11.54.00
Tor HenriksenÅrvoll IL11.55.40
Nils Henrik JendalStatnett BIL11.59.47
Tor DrageAker Solutions12.00.51
Marte EdvardsenIL Koll12.03.18
Unni DrageAker Solutions12.05.12
Lars Erik EggenNydalens SK12.06.50
Terje TrondsenNittedal OL12.07.28
Eivind RuthVBIL12.17.46
Håvard Rekve LianFossum IF12.25.39
Sidsel SandelienVegdirektoratet12.35.33
Eilen Arctander VikIL Koll12.48.41
Aina GrymyrHaugerud IF13.10.22
Gisela SundelinPrivat13.12.13
Jon FerdenKolbotn & Skimt OL13.27.12
Svein KvalheimÅrstad IL14.18.38
Sigurd HaugerudIL GeoForm15.08.43

Annonser

IOF Eventor