Norsk Orientering

Startliste for Nattjakta 5 Jaktstart

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nattjakta 5 Jaktstart
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: onsdag 31 oktober 2018

Damer

4 410 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
253639Mette SolbergseterAustmarka IL19.15

Herrer

4 410 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
421520Jon Ivar BergersenEidskog OL19.15
421531Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK19.15
1166437Philip FøyenEidskog OL19.15
354783Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK19.15
8628700Anders JohanssonVästvärmlands OK19.15
8245892Oskar JohanssonVästvärmlands OK19.15
7205570Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK19.15

Veteraner

3 110 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408985Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL19.35
334218Hasse BergstrømIL Tyrving19.35
421515Klaus EngenEidskog OL19.35
22058Karl Aasmund ErøyOK Moss19.35
261439Thord JanssonVästvärmlands OK19.35
1553120Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK19.35
25229Kurt NilssonOK Hierne19.35
421518Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK19.35
421521Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK19.35
209988Tor SolbergseterAustmarka IL19.35
1503218Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering19.35
1888732John TangenEidskog OL19.35
229976Harald ØstbyeElverum OK19.35

Åpen

3 110 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
344286Anne-Grete AustadRaumar Orientering19.25
262432Herman BakkeLøten o-lag19.25
421510Kai Jostein BergersenEidskog OL19.25
421540Oddbjørn BergersenEidskog OL19.25
8047971Maria DåverhögVästvärmlands OK19.25
9402901Knut EngenRaumar Orientering19.25
421536Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK19.25
417787Oddvar GravingenOK Hierne19.25
8037839Kristin JohanssonVästvärmlands OK19.25
449155Fredrik KarlssonVästvärmlands OK19.25
438161Stein Arne NegårdVang OL19.25
421526Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK19.25
7070973Jens-Henrik SimonsenOK Øst19.25
442162Martin SkytterenOdal OL - Orientering19.25
421507Niklas StolpeEidskog OL19.25
1004372Jan SveenRaumar Orientering19.25
421544Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering19.25
452738Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL19.25
8081072Arne SørliEidskog OL19.25
320299Trond Ivar TømmervoldHamar OK19.25

Ungdom

4 410 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
442129Grunde IsaksætreGrue IL19.15

Nybegynner

1 490 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
421539Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL19.09.38
1373174Asbjørn LandeEidskog OL19.09.42
243964Ragnar LandeEidskog OL19.42.40

Annonser

IOF Eventor