Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLang

Alfta-Ösa OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
114508630Irina NybergD21-E (446)8 760 m12.35.06

Alta OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
707506761Eirik FrostH15 (398)4 890 m10.05.49
434506806Eskil FrischknechtH17-18E (582)7 080 m11.48.01
456502117Gard FrostH17-18E (582)7 080 m11.55.00

Asker Skiklubb

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
500286Bjørnar LøvliH21-E (754)11 590 m10.00.00
703507449Mikael BirkelundH15 (398)4 890 m10.02.18
706207424Jakob RastadH15 (398)4 890 m10.05.29
736505200Mathias NyhaugH15 (398)4 890 m10.25.00
743225016Vilmer NybergH15 (398)4 890 m10.25.00
617502143Simen Aure SkogedalH16 (391)5 760 m10.55.00
633222221Kristian Fredriksen AasH16 (391)5 760 m10.55.00
501113Sondre YtterbøH17-18E (582)7 080 m11.36.00
500252Anna Øfsthus GravirD17-18 E (499)5 690 m11.55.00
201508000Sander ArntzenH19-20E (375)9 690 m12.00.00
213508500Henrik Fredriksen AasH19-20E (375)9 690 m12.06.03
328508777Lotte Jauhojärvi MarkussenD19-20 E (323)6 040 m12.25.00
500265Synne StrandD19-20 E (323)6 040 m12.42.00
14500003Vegard GulbrandsenH21-E (754)11 590 m13.10.14

Bardu IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
526504136Anna Jacobsen-GaskiD17-18 E (499)5 690 m11.25.00

Bodø og Omegn IF Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
642204588Jesper HelliksrudH16 (391)5 760 m10.55.00
512195861Kaja Samuelsen SkiriD17-18 E (499)5 690 m11.12.15

BOK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
327199754Sofie AndersenD19-20 E (323)6 040 m12.25.00
119199559Cecilie AndersenD21-E (446)8 760 m12.37.05
135199437Beatrice LawD21-E (446)8 760 m12.55.00

Botne SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
671217780Ingrid MobråthenD16 (332)4 700 m10.55.00

Byåsen IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
621200441Erlend AuneH16 (391)5 760 m10.55.00
416506972Petter Liabakk EriksenH17-18E (582)7 080 m11.37.23
310208919Lene Berg HanssenD19-20 E (323)6 040 m12.06.48
312199600Ragnhild EideD19-20 E (323)6 040 m12.08.14
121195919Emma ArnesenD21-E (446)8 760 m12.38.20
33500061Øyvind WiggenH21-E (754)11 590 m13.18.47

Bækkelagets SK

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
502673Ralph StreetH21-E (754)11 590 m10.00.00
325501170Agnethe HasliD19-20 E (323)6 040 m12.25.00
103208706Lone BrochmannD21-E (446)8 760 m12.31.19
110506937Kine GulliksenD21-E (446)8 760 m12.33.54
124501217Marthe GløersenD21-E (446)8 760 m12.39.37
138238119Mariann UlvestadD21-E (446)8 760 m12.55.00
32217084Vetle ChristiansenH21-E (754)11 590 m13.18.30
57483040Vegard Ølstad DalbergH21-E (754)11 590 m13.25.00

Bø OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
227683Dag Steinar RagvinH21-E (754)11 590 m10.00.00

Egersund OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
711223935Edvin AakreH15 (398)4 890 m10.06.59

Eiker OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
773199749Amanda AxelsonD15 (240)4 000 m10.25.00
627228408Per Ingvar TollehaugH16 (391)5 760 m10.55.00
520192560Oda Isnes TyseD17-18 E (499)5 690 m11.17.42
522211356Solveig Moen LetmolieD17-18 E (499)5 690 m11.19.17
534192291Christine HoenD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
221082Lotte MyklemyrD19-20 E (323)6 040 m12.38.00

Elverum OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
613209963Mats LindaasH16 (391)5 760 m10.49.19
614500284Sander Tonjer FingarsenH16 (391)5 760 m10.55.00
639500901Gaute LindaasH16 (391)5 760 m10.55.00

Emblem IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
669212200Kristin LundanesD16 (332)4 700 m10.55.00

Fana IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1000526Sondre BataldenH16 (391)5 760 m00.00.00
716211903Brage Bell LysakerH15 (398)4 890 m10.09.12
663213410Kristine Bog VikaneD16 (332)4 700 m10.41.45
679192919Marie Roll-TørnqvistD16 (332)4 700 m10.55.00
423211313Birk Bell LysakerH17-18E (582)7 080 m11.39.49

Fet OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
661201888Ragnhild Mathea HelmersenD16 (332)4 700 m10.39.16
686225581Julie BerntzenD16 (332)4 700 m10.55.00

Fossum IF

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
507072Einar MelsomH21-E (754)11 590 m10.00.00
710191343Sindre Vie StrislandH15 (398)4 890 m10.06.49
717191201Eirik Vie StrislandH15 (398)4 890 m10.09.40
74271838Børge Nilsen BergH15 (398)4 890 m10.25.00
770504706Kathinka Zahl HagenD15 (240)4 000 m10.25.00
664178311Johanne Rognerud BøeD16 (332)4 700 m10.42.00
616191344Gustav Andresen SkotteH16 (391)5 760 m10.55.00
623213433Birk Felland SætnanH16 (391)5 760 m10.55.00
624411520Henrik WoldeneH16 (391)5 760 m10.55.00
682505202Mari BrendeD16 (332)4 700 m10.55.00
517501015Karen Hoel JomaasD17-18 E (499)5 690 m11.16.20
420186911Marius BakkeH17-18E (582)7 080 m11.38.35
428503664Vebjørn Blom-HagenH17-18E (582)7 080 m11.43.42
436187105Eivind Berner MyhreH17-18E (582)7 080 m11.48.28
458509131Sondre Zahl HagenH17-18E (582)7 080 m11.55.00
301191341Pernille KatlaD19-20 E (323)6 040 m12.00.00
203221133Øyvind HjermstadH19-20E (375)9 690 m12.02.03
308197990Victoria Hæstad BjørnstadD19-20 E (323)6 040 m12.06.13
217197833Erik Hæstad BjørnstadH19-20E (375)9 690 m12.08.44
203103Mikkel KatlaH17-18E (582)7 080 m12.10.00
314500630Ingrid G. KvålsgardD19-20 E (323)6 040 m12.10.28
317195946Ingrid HasaasD19-20 E (323)6 040 m12.15.14
322500116Rikke Blakkestad IngesenD19-20 E (323)6 040 m12.18.06
231190677Erling HjermstadH19-20E (375)9 690 m12.25.00
240214741Emil StørmerH19-20E (375)9 690 m12.25.00
109201520Gunvor Hov HøydalD21-E (446)8 760 m12.33.53
115502915Ragnhild HjermstadD21-E (446)8 760 m12.35.34
18500294Emil AhlbäckH21-E (754)11 590 m13.10.52
67209002Oskar StørmerH21-E (754)11 590 m13.25.00

Fothills Wanderers Orienteerin

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
237208434Michael SvobodaH19-20E (375)9 690 m12.25.00

Fredrikstad SK

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
189434Martin HubmannH21-E (754)11 590 m10.00.00
237785Christian Riddervold KahrsH21-E (754)11 590 m10.00.00
607507757Sivert PoppeH16 (391)5 760 m10.42.41
630500601Thomas BlomkvistH16 (391)5 760 m10.55.00
549500281Adine Blakkestad IngesenD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
442211058Runar Saur ModahlH17-18E (582)7 080 m11.55.00
450215056Eirik BlågestadH17-18E (582)7 080 m11.55.00
459507038Eirik ImrikH17-18E (582)7 080 m11.55.00
503979Kristoffer B. HelminsenH17-18E (582)7 080 m12.01.00
230190325Oliver Hagaseth MydskeH19-20E (375)9 690 m12.25.00
500903Bendik EliassenH17-18E (582)7 080 m12.36.00
11507039Hans Petter MathisenH21-E (754)11 590 m13.08.21
13507607Håvard WedegeH21-E (754)11 590 m13.09.32

Freidig

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
752182074Mathea Spets StorhovD15 (240)4 000 m10.01.19
722233777Emil Reinertsen LeroyerH15 (398)4 890 m10.13.21
652180130Ane Malene KolstadD16 (332)4 700 m10.31.51
655505186Mari EidsmoD16 (332)4 700 m10.34.38
404504578Lars SandstadH17-18E (582)7 080 m11.32.22
405203586Simen Spets StorhovH17-18E (582)7 080 m11.32.23
406184323Mikkel HoltH17-18E (582)7 080 m11.32.25
411502812Jo Even KolstadH17-18E (582)7 080 m11.35.07
414215144Jonas GrønliH17-18E (582)7 080 m11.36.06
451203584Håkon HolstadH17-18E (582)7 080 m11.55.00
207508238Mats EidsmoH19-20E (375)9 690 m12.03.07
218506650Oscar LyngenH19-20E (375)9 690 m12.10.27
315211561Maria Ulseth SylteD19-20 E (323)6 040 m12.11.39
206043Dina ReitanD19-20 E (323)6 040 m12.16.00
225195937Kristian Fredrik LynumH19-20E (375)9 690 m12.16.09
320180322Vera MelkildD19-20 E (323)6 040 m12.17.15
238215145Oskar Spets StorhovH19-20E (375)9 690 m12.25.00
7186037Håvard Sandstad EidsmoH21-E (754)11 590 m13.07.10

Frol IL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
211600Camilla HengebølD21-E (446)8 760 m11.00.00
106206562Eirin Svanøe-HafstadD21-E (446)8 760 m12.33.09
3234909Stian SundsvikH21-E (754)11 590 m13.04.42
9225930Isak BergsetH21-E (754)11 590 m13.07.36
12502893Jo Forseth IndgaardH21-E (754)11 590 m13.09.00
66508131Carl Petter LyngenH21-E (754)11 590 m13.25.00
68507844Simon JakobssonH21-E (754)11 590 m13.25.00

Førde IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
763225359Anja HoleD15 (240)4 000 m10.15.23

Ganddal IL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
718509449Øyvind LamarkH15 (398)4 890 m10.10.06
640188800Andreas Nybak UrdalH16 (391)5 760 m10.55.00
501187124Janne Tjørhom AasheimD17-18 E (499)5 690 m11.00.00
525509447Ingrid LamarkD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
412225547Clemens Sundby ØxnevadH17-18E (582)7 080 m11.35.34
421197866Tobias RøddeH17-18E (582)7 080 m11.39.05
452508137Ole Kristian TaksdalH17-18E (582)7 080 m11.55.00

Gjø-Vard OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
731199751Annar Erlien SolerødH15 (398)4 890 m10.25.00
768179798Emma Visted-HansenD15 (240)4 000 m10.25.00
508502699Kristine KravdalD17-18 E (499)5 690 m11.10.50

Grue IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
191269Grunde IsaksætreH17-18E (582)7 080 m12.24.00

Hadeland OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
676180263Astrid RognstadD16 (332)4 700 m10.55.00
516504226Ingeborg RognstadD17-18 E (499)5 690 m11.16.12

Halden SK

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
509555Olav LundanesH21-E (754)11 590 m10.00.00
725506223Herman Lien BackstrømH15 (398)4 890 m10.15.57
606213361Sigurd Saxe SandvikH16 (391)5 760 m10.39.18
507610Ane Sofie Næss BjørgulD21-E (446)8 760 m11.00.00
441225071Alf Kristian HelleH17-18E (582)7 080 m11.55.00
303196849Idun Kristine Felde OlaussenD19-20 E (323)6 040 m12.02.19
209206905Niels Christian HellerudH19-20E (375)9 690 m12.04.34
306505060Ida KristianssonD19-20 E (323)6 040 m12.05.53
214506141Erlend BrendstuenH19-20E (375)9 690 m12.07.29
316507042Karoline AuneD19-20 E (323)6 040 m12.13.13
329506934Hedda Raadal BjørloD19-20 E (323)6 040 m12.25.00
102181217Elena RoosD21-E (446)8 760 m12.31.04
104505183Bodil HelgerudD21-E (446)8 760 m12.32.19
137500091Marika TeiniD21-E (446)8 760 m12.55.00
38208496Emil WingstedtH21-E (754)11 590 m13.25.00

Hamar OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
507971Vegard RanestadH16 (391)5 760 m11.03.00
509355Anine LomeD19-20 E (323)6 040 m12.10.00
54503924Kristian GræsliH21-E (754)11 590 m13.25.00

Haugesund IL Orientering

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
609216720Aleksander JørgensenH16 (391)5 760 m10.44.07
634151433Eivind EngløkkH16 (391)5 760 m10.55.00
402506778Sigurd Paulsen VieH17-18E (582)7 080 m11.30.12
319193888Kristina VollD19-20 E (323)6 040 m12.16.52
132229691Ingvild Paulsen VieD21-E (446)8 760 m12.55.00

Hedrum OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
409187320Viljan van RaaijH17-18E (582)7 080 m11.34.08
443186936Henrik R HoltH17-18E (582)7 080 m11.55.00
444203392Kristoffer FjæreH17-18E (582)7 080 m11.55.00
204221389Sindre R HoltH19-20E (375)9 690 m12.02.06

Heming Orientering

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
222447Harald Astrup ArnesenH21-E (754)11 590 m10.00.00
741194450Fridtjof ReuschH15 (398)4 890 m10.25.00
767213167Hannah Syrdal ØenD15 (240)4 000 m10.25.00
670196903Ida Marie FlågenD16 (332)4 700 m10.55.00
685237773Ella BerstadD16 (332)4 700 m10.55.00
504506802Malene Teresia JebsenD17-18 E (499)5 690 m11.06.08
509501521Maya Jones ArnesenD17-18 E (499)5 690 m11.11.46
511216924Hanna Eckhardt AndersenD17-18 E (499)5 690 m11.12.10
544181518Live ØstvoldD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
417509580Magnus Eide-FredriksenH17-18E (582)7 080 m11.37.48
422187042Kristian ØstermannH17-18E (582)7 080 m11.39.41
429501505August Syrdal ØenH17-18E (582)7 080 m11.44.05
437504388Henrik ReuschH17-18E (582)7 080 m11.49.02
438501515Ferdinand FremmingH17-18E (582)7 080 m11.55.00
224209873Bjørn Anders FlågenH19-20E (375)9 690 m12.13.42
211112Petter Astrup ArnesenH19-20E (375)9 690 m12.35.00

Hisøy OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
552212879Malin HaugeD17-18 E (499)5 690 m11.25.00

IFK Lidingö SOK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
23503363Rasmus Palmqvist AslaksenH21-E (754)11 590 m13.12.36

IK Grane Arendal Orientering

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
740225130Elias Vågsnes SælsbråtenH15 (398)4 890 m10.25.00
774206417Amalie RingvollD15 (240)4 000 m10.25.00
673222250Lise MikkelsenD16 (332)4 700 m10.55.00
675186172Ine MikkelsenD16 (332)4 700 m10.55.00
418507052Sivert Møklegård PihlH17-18E (582)7 080 m11.38.05
447186064Magnus FossumH17-18E (582)7 080 m11.55.00
125193027Christine MikkelsenD21-E (446)8 760 m12.39.50
30222086Stig AlvestadH21-E (754)11 590 m13.15.35

IL BUL-Tromsø

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
755503512Klara GraversenD15 (240)4 000 m10.06.44
759509544Elisa Götsch IversenD15 (240)4 000 m10.10.57
608501098Hans UrsetH16 (391)5 760 m10.43.53
419501418Jonatan GraversenH17-18E (582)7 080 m11.38.14
56199557KyongSa RiH21-E (754)11 590 m13.25.00

IL Gular

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
535192334Mari Fjellbirkeland JohannesenD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
234504399Scott JuvikH19-20E (375)9 690 m12.25.00
326207662Eli Fjellbirkeland JohannesenD19-20 E (323)6 040 m12.25.00

IL Imås

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
734207732Henrik Andreas TømtH15 (398)4 890 m10.25.00

IL Koll

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
702208999Christian Fredrik BorgH15 (398)4 890 m10.00.10

IL Leik

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
123502953Line SølbergD21-E (446)8 760 m12.39.20
21506777Andreas SølbergH21-E (754)11 590 m13.11.15
26504684Oskar AndrénH21-E (754)11 590 m13.13.35
40506688Ola KeiseråsH21-E (754)11 590 m13.25.00

Indre Østfold OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
615203671Peder Aabogen HaugaardH16 (391)5 760 m10.55.00
631181515Amund Øiseth BedinH16 (391)5 760 m10.55.00
537197855Gea Øiseth BedinD17-18 E (499)5 690 m11.25.00

Kolbotn og Skimt OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
654509575Alva Marika NiklassonD16 (332)4 700 m10.33.43
541211801Celine YtternesD17-18 E (499)5 690 m11.25.00

KOLC

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
48204433Itsuki ItoH21-E (754)11 590 m13.25.00

Kongsberg OL

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
506813Petter ReinemoH21-E (754)11 590 m10.00.00
201971Damien RenardH21-E (754)11 590 m10.00.00
715206488Halvor LøkenH15 (398)4 890 m10.08.20
760501608Ingvild GustafssonD15 (240)4 000 m10.11.15
730502336Arne BerganH15 (398)4 890 m10.25.00
772199753Helene Brandal SøftingD15 (240)4 000 m10.25.00
605502815Atle Nikolai WølloH16 (391)5 760 m10.38.59
662503909Selma HøivoldD16 (332)4 700 m10.40.12
665217555Mari ØverbyD16 (332)4 700 m10.42.07
668184520Konstanse MoholthD16 (332)4 700 m10.45.09
641500586Johan EgerH16 (391)5 760 m10.55.00
643211331Erlend LangeggenH16 (391)5 760 m10.55.00
510504515Tale StrandD17-18 E (499)5 690 m11.11.51
514192879Ingvild LangeggenD17-18 E (499)5 690 m11.13.01
542193062Elisabeth Brandal SøftingD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
408502338Vetle DrageH17-18E (582)7 080 m11.33.13
440178360Rolf Trygve HaugH17-18E (582)7 080 m11.55.00
304206386Marlin HaavengenD19-20 E (323)6 040 m12.02.24
311215112Helene EgerD19-20 E (323)6 040 m12.08.02
321229426Aurora MoholthD19-20 E (323)6 040 m12.17.26

Konnerud IL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
660212335Mille Vasshaug JægtvikD16 (332)4 700 m10.37.41
674506837Hedda SpangbergD16 (332)4 700 m10.55.00
684228510Tiril HolenD16 (332)4 700 m10.55.00
531507041Amanda Skyttersæter SaugerudD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
206201651Jørgen BaklidH19-20E (375)9 690 m12.02.32
210192570Aslak HeimdalH19-20E (375)9 690 m12.04.50
305187171Thea Sildnes BaklidD19-20 E (323)6 040 m12.05.18
228189096Joar GjerdahlH19-20E (375)9 690 m12.25.00
122203655Maiken Økern HågårdD21-E (446)8 760 m12.39.16
12880034Therese HaareD21-E (446)8 760 m12.44.05

Kristiansand OK

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
604198046Brage TakleH16 (391)5 760 m10.34.13
635501209Trygve Børte NomelandH16 (391)5 760 m10.55.00
184333Eirik Heddeland MartensH21-E (754)11 590 m11.23.00
403221505David RundeH17-18E (582)7 080 m11.31.09
431229986Simon Beckmann KristiansenH17-18E (582)7 080 m11.44.54
433504439Erlend Odd BergeH17-18E (582)7 080 m11.47.18
448224235Odd Kristian Hagen MyreH17-18E (582)7 080 m11.55.00
202224268Sebastian DalandH19-20E (375)9 690 m12.01.22
236208621Marius AurebekkH19-20E (375)9 690 m12.25.00
5509377Dag BlandkjennH21-E (754)11 590 m13.06.01
15230085Vegard DanielsenH21-E (754)11 590 m13.10.23
59503555Vetle Elias LynnebakkenH21-E (754)11 590 m13.25.00

Lardal OL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
727505852Hallvard TjentlandH15 (398)4 890 m10.16.50
656217355Kristin Melby JacobsenD16 (332)4 700 m10.35.46
658192960Eline SchjervenD16 (332)4 700 m10.37.21
521234921Mina SchjervenD17-18 E (499)5 690 m11.18.18
227531Anne Omholt BerrefjordD19-20 E (323)6 040 m12.40.00

Larvik OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
713212147Henrik Kaupang LyeH15 (398)4 890 m10.07.44
530209884Ida Sofie HjortlandD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
427195549Iver RingheimH17-18E (582)7 080 m11.42.56
111216870Runa FremstadD21-E (446)8 760 m12.33.56

Lillehammer OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
704217671Ole Gunnar Kleppa MadslienH15 (398)4 890 m10.02.23
769219671Serine JørgensenD15 (240)4 000 m10.25.00
659217670Birgit Dorthea Kleppa MadslienD16 (332)4 700 m10.37.29
29211401Andreas Svingheim MagerøyH21-E (754)11 590 m13.15.11

Lillomarka OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
105506399Charlotte WatsonD21-E (446)8 760 m12.32.52
25204509Brodie NankervisH21-E (754)11 590 m13.13.28

Løten o-lag

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
501531Marius ØieH21-E (754)11 590 m10.00.00
236005Emilie Westli AndersenD21-E (446)8 760 m11.00.00
501130Evine Westli AndersenD21-E (446)8 760 m11.00.00

Malvik IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
23596318Ludvig Williams StrømsnesH19-20E (375)9 690 m12.25.00

Mo OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
733215994Oliver LarsenH15 (398)4 890 m10.25.00
680212966Ida SolliD16 (332)4 700 m10.55.00
222182130Even-Johan KaspersenH19-20E (375)9 690 m12.11.29
53507026Lars SolliH21-E (754)11 590 m13.25.00

Måren OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
323212721Linn Mei WaalerD19-20 E (323)6 040 m12.25.00

Nidarøst OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
737213734Tord RomundstadH15 (398)4 890 m10.25.00
540213563Stine AuneD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
445213810Johannes LangaasH17-18E (582)7 080 m11.55.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1110Prøveløper L310 (10)D15 (240)4 000 m10.00.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1109Prøveløper L309 (9)H15 (398)4 890 m10.00.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1108Prøveløper L308 (8)D16 (332)4 700 m10.00.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1107Prøveløper L307 (7)H16 (391)5 760 m10.00.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1106Prøveløper L306 (6)D17-18 E (499)5 690 m10.00.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1103Prøveløper L303 (3)H17-18E (582)7 080 m10.00.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1105Prøveløper L305 (5)D19-20 E (323)6 040 m10.00.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1102Prøveløper L302 (2)H19-20E (375)9 690 m10.00.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1104Prøveløper L304 (4)D21-E (446)8 760 m10.00.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1101Prøveløper L301 (1)H21-E (754)11 590 m10.00.00

Notodden OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
667213060Emma EngehultD16 (332)4 700 m10.44.02
430199560Åsmund SlokvikH17-18E (582)7 080 m11.44.24
58502352Robert FredriksenH21-E (754)11 590 m13.25.00

NTNUI

38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
509366Ingrid LundanesD21-E (446)8 760 m00.00.00
193120Vegard Vaeng BernhardsenH21-E (754)11 590 m10.00.00
206305Adrian OpheimH21-E (754)11 590 m10.00.00
167389Idunn HaavengenD21-E (446)8 760 m11.00.00
208461Camilla ÖhmanD21-E (446)8 760 m11.00.00
216922Kristoffer NeslandH21-E (754)11 590 m11.25.00
205507601August Asheim BirkelandH19-20E (375)9 690 m12.02.23
309181872Thea DyrkornD19-20 E (323)6 040 m12.06.15
180221Ane DyrkornD19-20 E (323)6 040 m12.22.00
229215123Lavran ThorstensenH19-20E (375)9 690 m12.25.00
108500002Tilla Farnes HennumD21-E (446)8 760 m12.33.27
113180127Åsne Skram TrømborgD21-E (446)8 760 m12.35.05
116212749Karen Oline KolstadD21-E (446)8 760 m12.35.57
117191267Tonje VassendD21-E (446)8 760 m12.35.59
120509266Malin SandstadD21-E (446)8 760 m12.37.34
126209814Anne EikenD21-E (446)8 760 m12.41.20
127508666Nina Asheim BirkelandD21-E (446)8 760 m12.43.57
130500914Tonje Aasheim NymarkD21-E (446)8 760 m12.55.00
131222695Marte Hoff HagenD21-E (446)8 760 m12.55.00
133196743Sunniva OmdalD21-E (446)8 760 m12.55.00
13972449Helene OmdalD21-E (446)8 760 m12.55.00
141193890Ingrid GulbrandsenD21-E (446)8 760 m12.55.00
1509244Audun HeimdalH21-E (754)11 590 m13.00.00
8205770Rasmus Rørholt TheisenH21-E (754)11 590 m13.07.29
24226304Ulrik Astrup ArnesenH21-E (754)11 590 m13.12.41
28501366Herman Ryen MartinsenH21-E (754)11 590 m13.14.29
35222552Vegard Jarvis WestergårdH21-E (754)11 590 m13.19.13
36196772Olai Stensland LillevoldH21-E (754)11 590 m13.19.20
37208437Bjørn LundanesH21-E (754)11 590 m13.19.55
39220800Olav Milian Schmitt GranH21-E (754)11 590 m13.25.00
42178354Martin Borge HeirH21-E (754)11 590 m13.25.00
46502377Ole Jørgen Bogen ArenthH21-E (754)11 590 m13.25.00
49214979Are WigaardH21-E (754)11 590 m13.25.00
50207012Espen Samuelsen SkiriH21-E (754)11 590 m13.25.00
51502575Jostein TandbergH21-E (754)11 590 m13.25.00
61182103Håkon Raadal BjørloH21-E (754)11 590 m13.25.00
63199552Elias T. MølnvikH21-E (754)11 590 m13.25.00
64504430Gaute FriestadH21-E (754)11 590 m13.25.00

Nydalens SK

34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
221214Anders BjergaardH21-E (754)11 590 m10.00.00
193877Bojan BlumensteinH21-E (754)11 590 m10.00.00
708210600Axel AaldeH15 (398)4 890 m10.05.55
709204746Martin Størmer-AntonsenH15 (398)4 890 m10.05.59
756190669Inga Skaarer WiklundD15 (240)4 000 m10.08.28
651502698Pia Young VikD16 (332)4 700 m10.30.00
602507063Kasper Bakken UlsethH16 (391)5 760 m10.30.23
603502697Teodor Mo HjelsethH16 (391)5 760 m10.32.03
611192670Rolf Andreas BergH16 (391)5 760 m10.46.56
612192914Kristian Norum MeløysundH16 (391)5 760 m10.47.56
628500557Elias StubberudH16 (391)5 760 m10.55.00
509233Silje Ekroll JahrenD21-E (446)8 760 m11.00.00
506194709Marte Madslien BakkenD17-18 E (499)5 690 m11.09.48
500301Jon Aukrust OsmoenH21-E (754)11 590 m11.15.00
519502930Ea LunøeD17-18 E (499)5 690 m11.16.59
523504134Yngvild Langedal BreivikD17-18 E (499)5 690 m11.19.20
533501377Ada WulfsbergD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
545500589Marie LilandD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
401204299Lars Young VikH17-18E (582)7 080 m11.30.00
449501469Tobias EspedalH17-18E (582)7 080 m11.55.00
453502959Halvor Tørnqvist HaldenH17-18E (582)7 080 m11.55.00
507605Lukas LilandH19-20E (375)9 690 m12.11.00
509299Elias JonssonH19-20E (375)9 690 m12.29.00
101504622Siri UlvestadD21-E (446)8 760 m12.30.00
118192575Tone Bergerud LyeD21-E (446)8 760 m12.36.52
136501111Anne Johanne Lind NørbechD21-E (446)8 760 m12.55.00
6502921Håvard HagaH21-E (754)11 590 m13.06.24
19209926Anders VisterH21-E (754)11 590 m13.11.03
22503558Henrik EijsinkH21-E (754)11 590 m13.12.22
27200459Alan CherryH21-E (754)11 590 m13.14.24
31204632Andreas G. PoldenH21-E (754)11 590 m13.16.51
52247913Sander H. RogndokkenH21-E (754)11 590 m13.25.00
65181232Anders NordbergH21-E (754)11 590 m13.25.00
69214978Trygve HeggedalH21-E (754)11 590 m13.25.00

Oddersjaa SSK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
201417Tone Wigemyr SnerthammerD21-E (446)8 760 m11.00.00
212505067Einar EkelandH19-20E (375)9 690 m12.05.32

OK Moss

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
701503554Sondre LadimH15 (398)4 890 m10.00.00
705504585Alfred BjørnerødH15 (398)4 890 m10.03.35
213225Julie Sophie WoldD15 (240)4 000 m10.11.00
765197027Frida Hovgaard EisvangD15 (240)4 000 m10.17.18
728217810Sebastian Blomfeldt UnnerudH15 (398)4 890 m10.17.58
618197713Tor Erling GjølsjøH16 (391)5 760 m10.55.00
524504498Marie Lindløv JensenD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
454212141Christopher LadimH17-18E (582)7 080 m11.55.00
307505166Aurora GjølsjøD19-20 E (323)6 040 m12.06.04
318501008Johanne Bratland TjernshaugenD19-20 E (323)6 040 m12.16.41
55222453Thomas TubbehaugenH21-E (754)11 590 m13.25.00

OK Pan Århus

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
134243490Henriette Nygaard SkjørbækD21-E (446)8 760 m12.55.00

OL Trollelg

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
503216794Frida HaugskottD17-18 E (499)5 690 m11.05.55
211217107Anders HaugskottH19-20E (375)9 690 m12.05.31

OL Tønsberg og omegn

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
751501325Mathea GløersenD15 (240)4 000 m10.00.00
775508981Maria GrovanD15 (240)4 000 m10.25.00
638199522Sondre EvensenH16 (391)5 760 m10.55.00
681199688Lerke HjelsethD16 (332)4 700 m10.55.00
199691Mari Loftesnes KaupangD16 (332)4 700 m11.03.00
415199628Jakob HjelsethH17-18E (582)7 080 m11.36.19
424509141Oliver ØstbyH17-18E (582)7 080 m11.40.45
439502662Morten Krona HaflanH17-18E (582)7 080 m11.55.00

Oppsal Orientering

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
503928Ola Marius PedersenH21-E (754)11 590 m10.00.00
712506918Sigurd RødnesH15 (398)4 890 m10.07.23
724231284Ask OlaussenH15 (398)4 890 m10.15.14
744217701Eskil KolshusH15 (398)4 890 m10.25.00
629223652Bo Utseth BøhlerengenH16 (391)5 760 m10.55.00
507713Vigdis HobølD21-E (446)8 760 m11.00.00
502504480Ane Sofie KroghD17-18 E (499)5 690 m11.04.42
505206498Tina KallesonD17-18 E (499)5 690 m11.08.08
191350Ingrid Solheim UndebergetD17-18 E (499)5 690 m11.54.00
62507034Ludvig RødnesH21-E (754)11 590 m13.25.00

Peninsula and Plains Orienteer

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
233230223Felix HarrisonH19-20E (375)9 690 m12.25.00
140230324Sophie HarrisonD21-E (446)8 760 m12.55.00

Porsgrunn OL

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
739234871Oscar Wiersdalen ThunoldH15 (398)4 890 m10.25.00
653213375Une HoltermannD16 (332)4 700 m10.33.41
625241416Anders L. RosenvoldH16 (391)5 760 m10.55.00
626229527Martin AusenH16 (391)5 760 m10.55.00
636203281Tobias MathisenH16 (391)5 760 m10.55.00
672213424Anine Kjørholt LieD16 (332)4 700 m10.55.00
515213400Elise AusenD17-18 E (499)5 690 m11.13.19
425184355Halvard KornmoH17-18E (582)7 080 m11.40.57
302241426Hanne VassendD19-20 E (323)6 040 m12.01.51
216186855Rasmus MathisenH19-20E (375)9 690 m12.07.50
226507708Alexander Repstad StoremyrH19-20E (375)9 690 m12.19.47
129230092Kjersti Adéla WestinD21-E (446)8 760 m12.55.00

Raumar Orientering

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
543189018Pernille SønsterudbråtenD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
548206441Hanne Eide RappD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
553187233Kristine Eide RappD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
435180136Gaute FosstveitH17-18E (582)7 080 m11.48.20
34170810Magnus SvingheimH21-E (754)11 590 m13.18.55

Ringerike OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
719193917Martin Nøkleby MellingH15 (398)4 890 m10.11.52
610201736Mikkel BerglundH16 (391)5 760 m10.45.55
637198554Stein Aas StræteH16 (391)5 760 m10.55.00
513210737Tuva Aas StræteD17-18 E (499)5 690 m11.12.16

Ringsaker OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
678505820Ingeborg Hasle HaslestadD16 (332)4 700 m10.55.00

Sandefjord OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
714213254Benjamin GjoneH15 (398)4 890 m10.07.51
683207890Gjendine Gjelstad RebårdD16 (332)4 700 m10.55.00

Sandnes IL (Rogaland)

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
758502999Julie AkslandD15 (240)4 000 m10.10.42
761507649Kaja PeikliD15 (240)4 000 m10.11.37
720505816Andreas Vistnes MyklebostH15 (398)4 890 m10.12.29
723211139Stian HaugvaldstadH15 (398)4 890 m10.13.24
726189038Kalle JongenburgerH15 (398)4 890 m10.16.10
729184394Ola Wathne ThingbøH15 (398)4 890 m10.19.53
732223522Omund Thu LandstadH15 (398)4 890 m10.25.00
735501266Markus RichterH15 (398)4 890 m10.25.00
738223525Simon Fjermestad HelgesenH15 (398)4 890 m10.25.00
619211799Thomas ValdalH16 (391)5 760 m10.55.00

Sarpsborg OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
776178485Solveig Pehrsen-LundeD15 (240)4 000 m10.25.00

Silkeborg OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
17193577Laurits Bidstrup MøllerH21-E (754)11 590 m13.10.37

Skien OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
227501323Skjalg NysæterH19-20E (375)9 690 m12.25.00

Skåneslättens OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
44230271Erik Barr ZeilonH21-E (754)11 590 m13.25.00

Stavanger Orienteringsklubb

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
721195677Arne Jacob Nystrøm OlsenH15 (398)4 890 m10.13.03
657207851Vilde Margrethe SæbbøD16 (332)4 700 m10.35.48
677207648Dina TorgersenD16 (332)4 700 m10.55.00
518211735Sara Nystrøm OlsenD17-18 E (499)5 690 m11.16.51
215211766Johan Christie ØrkeH19-20E (375)9 690 m12.07.42
47500532Harald KalagerH21-E (754)11 590 m13.25.00

Stokke IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
622187112Hallgeir BrevikH16 (391)5 760 m10.55.00

Stora Tuna OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
199545Yves AschwandenH21-E (754)11 590 m10.00.00

Sturla, IF

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
753212043Mina Akiko JohnsenD15 (240)4 000 m10.06.18
757507448Marie KvarmeD15 (240)4 000 m10.09.11
529199366Malene InstanesD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
538199367Ine InstanesD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
539505432Ingeborg KvarmeD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
432211840Mathias Skourup RognebakkeH17-18E (582)7 080 m11.46.34
457219701Johan Kristian UndelandH17-18E (582)7 080 m11.55.00
228461Joachim Sandor KnudsenH17-18E (582)7 080 m12.35.00

Tampereen Pyrintö

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
501959Tobia PezzatiH21-E (754)11 590 m10.00.00
2211198Florian HowaldH21-E (754)11 590 m13.02.51

TIF Viking

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
220192908Knut KyrkjebøH19-20E (375)9 690 m12.10.38

Tynset IF

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
426187109Gaute Kvittum NytrøenH17-18E (582)7 080 m11.41.22
455501269Jørgen SchjølbergH17-18E (582)7 080 m11.55.00
324501105Ane Ingeborg KalbækkenD19-20 E (323)6 040 m12.25.00

Tyrving IL

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
762217061Vida Helland-HansenD15 (240)4 000 m10.13.43
764211509Mille Baastad BergD15 (240)4 000 m10.15.42
766508807Eileen BjanesD15 (240)4 000 m10.19.59
778192323Linnea HolstD15 (240)4 000 m10.25.00
505298Torgeir NørbechH21-E (754)11 590 m11.21.00
527500311Ingrid Lund HovdenD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
547191265Stella HolmboeD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
550507046Emma Meyer LarssonD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
551181925Iris HolstD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
460502428Ådne SkjærsteinH17-18E (582)7 080 m11.55.00
208508333Styrk Hundseid KamsvågH19-20E (375)9 690 m12.03.49
313502350Maren NorderudD19-20 E (323)6 040 m12.09.42
112506920Marion AebiD21-E (446)8 760 m12.34.09
199556Solveig Eline BergD19-20 E (323)6 040 m12.39.00
502453Synne SkjærsteinD19-20 E (323)6 040 m12.41.00
4165079Olle BoströmH21-E (754)11 590 m13.05.35
16200904Ivar LundanesH21-E (754)11 590 m13.10.24
41502445Torkil Eide SolstadH21-E (754)11 590 m13.25.00
60504561Espen JakobsenH21-E (754)11 590 m13.25.00
70500261Bjørn EkebergH21-E (754)11 590 m13.25.00

Vang OL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
777213777Anne FrøislandD15 (240)4 000 m10.25.00
219202094Even LindaasH19-20E (375)9 690 m12.10.37
221191177Jostein Svaland DaleH19-20E (375)9 690 m12.10.42
223508144Eskil FrøislandH19-20E (375)9 690 m12.11.55
232226137Njaal Ellegaard MelbyH19-20E (375)9 690 m12.25.00

Varegg Fleridrett

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
620195921Magnus Strømme LidH16 (391)5 760 m10.55.00
632204514Jon Erik Doppelhofer ErvikH16 (391)5 760 m10.55.00
507507669Tora Aasheim NymarkD17-18 E (499)5 690 m11.10.24
528185870Mari Strømme LidD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
536184462Ragnhild Vrålstad LøvåsD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
446234477Mathias Kjærner-SembH17-18E (582)7 080 m11.55.00
239211309Kristian RykkjeH19-20E (375)9 690 m12.25.00
142223868Ingunn MartinsenD21-E (446)8 760 m12.55.00
10204669Morten Jarvis WestergårdH21-E (754)11 590 m13.07.47
20204561Oskar RøenH21-E (754)11 590 m13.11.03
43204540Markus Kjærner-SembH21-E (754)11 590 m13.25.00

Vegårshei IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
413222559Anders VestølH17-18E (582)7 080 m11.35.39
107179370Synnøve BråtenD21-E (446)8 760 m12.33.12
45206427Olav VestølH21-E (754)11 590 m13.25.00

Verdal OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
601500634Martin Vehus SkjerveH16 (391)5 760 m10.30.00
666507753Trude MarkhusD16 (332)4 700 m10.43.26
407187014Fredrik Vehus SkjerveH17-18E (582)7 080 m11.32.54

Vingelen IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
754203270Eline Horten JordetD15 (240)4 000 m10.06.29

Østmarka OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
206185Kim Aleksander Hammer IversenH21-E (754)11 590 m10.00.00
504481Marie Hammer IversenD21-E (446)8 760 m11.00.00
532501167Ingrid Marie Stubban HygenD17-18 E (499)5 690 m11.25.00
546208390Alexandra LinløkkenD17-18 E (499)5 690 m11.25.00

Ålgård Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
771184277Alida OftedalD15 (240)4 000 m10.25.00

Ås-NMBU Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
410184396Nils TveiteH17-18E (582)7 080 m11.34.21

Annonser

IOF Eventor